Ekogroszek workowany Chełm

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów prywatnych i biznesowych, którzy szukają wydajnego ekogroszku w Chełmie, opracowaliśmy w SAM-BUD-ROL bogatą ofertę innowacyjnych rozwiązań do ogrzewania. Są to na przykład typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co bez problemu wybierzesz opał odpowiedni do możliwości posiadanego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą usatysfakcjonowanych klientów. Ze względu na te kluczowe informacje mamy pewność, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można nabyć w mieście Chełm, spełni Twoje potrzeby nie tylko pod względem klasy rozwiązań i znakomitych parametrów, lecz również wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Chełm

EKOGROSZEK dla wymagających

Z myślą o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy planują zadbać o wydajne i korzystne finansowo ogrzewanie budynku mieszkalnego, siedziby firmy lub magazynu, proponujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Chełm, ale też w obrębie wielu innych miejscowości w kraju. Jako producent nowoczesnego opału, zapewniamy, że jego parametry spełniają wszystkie normy jakości węgla oraz odznaczają się doskonałym standardem w stosunku do konkurencyjnych odpowiedników.

Nasz ekogroszek nadaje się do spalania w urządzeniach grzewczych o dowolnej wielkości. Do jego kluczowych atutów można zaliczyć łatwość zachowania higieny w piecu, automatyczny mechanizm spalania oraz utrzymanie optymalnej temperatury w każdym miejscu w budynku. Ponadto, jako producent i wieloletni dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych w całym kraju z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Chełmie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Prezentowany w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w Chełmie i okolicach, to doskonała propozycja nawet dla osób o szczególnie wysokich wymaganiach. Będąc ekspertami od nowoczesnego opału węglowego, zadbaliśmy o to, aby materiał odznaczał się dobrą ilością wytwarzanego ciepła i niedużą zawartością pozostałości. Wszystkie elementy naszej oferty mogą być używane w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Co więcej, ekogroszek jest produktem ekonomicznym, efektywnym energetycznie, a szeroki wybór dostępnych typów powoduje, że na pewno znajdziesz najlepszy opał dostosowany do swoich własnych potrzeb. Aby usprawnić przewóz i przechowywanie, wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najlepszych w branży.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Chełm)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia proste, higieniczne składowanie – utrzymanie ładu w kotłowni lub na zewnątrz budynku jest możliwe dzięki zamknięciu materiału w trwałych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i obecność atestów, o których szczegółowe informacje umieszczono na workach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek w workach jest łatwy i szybki w transporcie, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a następnie do pomieszczenia z piecem czy na podwórko nie sprawia najmniejszego kłopotu,

  • zapewnia komfort użytkowania oraz łatwość dozowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz precyzyjnie zmierzoną zawartość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Ekogroszek workowany w Chełmie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Chełm

Jeżeli planujesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Chełm i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. W naszym sklepie sprzedajemy innowacyjne produkty węglowe, które możesz także kupić w różnych pozostałych miastach na terenie całego kraju. Dzięki zamknięciu opału w wytrzymałych opakowaniach jego przewóz i przechowywanie jest łatwe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek opałowy dostępny w SAM-BUD-ROL to połączenie wysokiej jakości i idealnych parametrów z atrakcyjną kwotą zakupu. Dążymy do tego, aby efektywne paliwo było łatwo dostępne dla wszystkich klientów, dlatego już dawno rozpoczęliśmy produkcję paliwa grzewczego spełniającego wszelkie aktualnie funkcjonujące przepisy i dysponującego wymaganymi atestami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania domowego czy biznesowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie zalicza się do najkorzystniejszych na rynku.

To nie wszystko! Ekogroszek dostępny w mieście Chełm może być używany do ogrzewania budynków o różnej wielkości i jest zgodny z większością kotłów. Paliwo nie wytwarza dużej proporcji szkodliwych związków chemicznych i pozostałości podczas spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie żądanej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie wydziela dymu i szkodliwych związków.

Ekogroszek Chełm - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.