Ekogroszek workowany Włodawa

Odpowiadając na oczekiwania klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy poszukują wydajnego ekogroszku w mieście Włodawa, przygotowaliśmy w naszej firmie różnorodną ofertę najnowocześniejszych rozwiązań do ogrzewania. Można wśród nich znaleźć przykładowo rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu bez problemu wybierzesz produkt odpowiedni do możliwości dowolnego kotła. Możemy poszczycić się ponad 30-letnim doświadczeniem w tym sektorze i niezwykle długą listą zadowolonych klientów. W efekcie możemy zapewnić, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Włodawa, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i znakomitych parametrów technicznych, ale także atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Włodawa

EKOGROSZEK dla wymagających

Z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy planują zapewnić sobie wydajne i ekonomiczne ogrzewanie domu jednorodzinnego, firmy bądź budynku o innym przeznaczeniu, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Włodawa, ale także w wielu innych miastach w całym kraju. Będąc doświadczonym producentem innowacyjnego materiału opałowego, zapewniamy, że parametry techniczne są zgodne ze wszystkimi normami procesów spalania oraz odznaczają się doskonałym standardem w porównaniu do konkurencyjnych propozycji.

Nasz ekogroszek workowany sprawdzi się do wykorzystania w piecach o dowolnej wielkości. Do jego najistotniejszych zalet zalicza się między innymi łatwość utrzymania higieny w urządzeniu grzewczym, automatyczny proces dostarczania ciepła, a także zagwarantowanie żądanej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Dodatkowo, jako doświadczony wytwórca i działający w tej branży od lat dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku z utrzymaniem wysokich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek we Włodawie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Obecny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Włodawa i okolicach, to doskonała pozycja dla wszystkich, także tych najbardziej wymagających klientów. Jako wytwórca innowacyjnego paliwa węglowego, przypilnowaliśmy, aby produkt odznaczał się dobrą wartością opałową i niedużą ilością popiołu. Wszystkie produkty z naszej oferty sprawdzą się w użytku w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Ponadto węgiel ekogroszek jest materiałem opłacalnym, wydajnym, a różnorodność proponowanych typów gwarantuje, że bez problemu kupisz optymalny materiał dla siebie. Aby ułatwić przewóz i magazynowanie, wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najlepszych w Polsce.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Włodawa)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia proste, czyste magazynowanie – utrzymanie ładu w pobliżu kotła lub na zewnątrz budynku jest łatwiejsze dzięki zamknięciu ekogroszku w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których szczegółowe dane umieściliśmy na opakowaniach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i szybki w transporcie, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a później do magazynu czy na działkę nie powoduje najmniejszego problemu,

  • zapewnia wygodę oraz łatwość dozowania – na etapie pakowania staramy się zapewnić, że w opakowaniach znajdziesz bezbłędnie odmierzoną objętość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Ekogroszek workowany we Włodawie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Włodawa

Jeśli pragniesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Włodawa i pobliskich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się ze szczegółami naszego asortymentu i zamówienia odpowiedniego materiału. Jako eksperci od opału oferujemy nowoczesne paliwa węglowe, które można również nabyć w różnych innych miejscowościach na terenie całej Polski. Wskutek zamknięcia opału w trwałych opakowaniach jego transport i składowanie jest proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek dostępny w SAM-BUD-ROL to powiązanie świetnej jakości i perfekcyjnych parametrów z korzystną kwotą zakupu. Dążymy do tego, aby wydajne paliwo było łatwo dostępne dla wszystkich klientów, wobec czego postawiliśmy na dostarczanie opału zgodnego ze wszystkimi obowiązującymi regulacjami i dysponującego poważanymi poświadczeniami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania rodzinnego lub biznesowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy niewątpliwie należy do jednych z najkorzystniejszych na rynku.

To nie koniec zalet! Ekogroszek oferowany w mieście Włodawa jest przeznaczony do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych gabarytach i jest kompatybilny z większością kotłów. Materiał nie wytwarza dużej ilości szkodliwych związków chemicznych i pozostałości w trakcie spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie powoduje powstawania dymu i toksycznych związków.

Ekogroszek Włodawa - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek