Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Rejowiec Fabryczny

Odpowiadając na oczekiwania klientów indywidualnych i firmowych, którzy potrzebują wysokiej jakości ekogroszku w mieście Rejowiec Fabryczny, przygotowaliśmy w naszej firmie szeroką ofertę nowoczesnych materiałów opałowych. Są to między innymi wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi szybko i sprawnie kupisz materiał dopasowany do parametrów Twojego kotła. Wyróżniamy się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu mamy pewność, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Rejowiec Fabryczny, spełni Twoje wymagania nie tylko pod względem standardu produkcji i świetnych parametrów, ale też atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Rejowiec Fabryczny

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o najbardziej wymagających klientach, którzy chcą zadbać o komfortowe i korzystne finansowo ogrzewanie domu, placówki firmy bądź budynku o innym przeznaczeniu, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Rejowiec Fabryczny, ale też na terenie wielu innych miast w kraju. Będąc doświadczonym producentem najnowocześniejszego opału, upewniliśmy się, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie wymagania dotyczące procesów spalania oraz wyróżniają się w stosunku do konkurencyjnych rozwiązań.

Nasz ekogroszek jest odpowiedni do spalania w urządzeniach grzewczych różnych wielkości. Do jego kluczowych atutów zalicza się między innymi łatwość utrzymania czystości w urządzeniu grzewczym, zautomatyzowany proces dostarczania ciepła i zapewnienie odpowiedniej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Co więcej, jako producent i działający w tym sektorze od lat dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najniższych w całym kraju z utrzymaniem wysokich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Rejowcu Fabrycznym

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Rejowiec Fabryczny i okolicach, to świetna propozycja dla wszystkich, także tych najbardziej wymagających klientów. Będąc ekspertami od innowacyjnego opału węglowego, zadbaliśmy o to, aby produkt odznaczał się dobrą wartością opałową i niedużą ilością popiołu. Wszystkie części naszego asortymentu nadają się do użytku w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Ponadto węgiel ekogroszek jest materiałem opłacalnym, wydajnym, a różnorodność oferowanych wariantów sprawia, że bez problemu znajdziesz najlepszy opał dla siebie. Aby ułatwić transport i przechowywanie, wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najlepszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Rejowiec Fabryczny)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, schludne magazynowanie – zachowanie porządku w pobliżu kotła lub na zewnątrz budynku jest łatwiejsze dzięki zamknięciu materiału w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najwyższej jakości – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego nienaganny skład i parametry, o których szczegółowe dane umieściliśmy na workach,

  • są bezproblemowe w przewożeniu – ekogroszek workowany jest prosty i komfortowy w przewożeniu, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a później do magazynu czy na działkę nie sprawia żadnego problemu,

  • gwarantuje komfort i łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zapewnić, że w workach znajdziesz dokładnie odmierzoną wagę ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Rejowcu Fabrycznym
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Rejowiec Fabryczny

Jeżeli chcesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Rejowiec Fabryczny i okolicach, to gorąco proponujemy zapoznanie się ze szczegółami oferty naszego sklepu i zamówienia wysokiej jakości opału. W naszej firmie oferujemy innowacyjne produkty węglowe, które można też nabyć w różnych innych miastach na obszarze Polski. Wskutek zamknięcia opału w solidnych workach jego przewóz i przechowywanie są wygodne oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek opałowy naszej produkcji to połączenie doskonałej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów z opłacalną kwotą kupna. Dążymy do tego, aby wydajne paliwo było bez problemu dostępne dla każdego klienta, dlatego zdecydowaliśmy się na dostarczanie paliwa grzewczego spełniającego wszystkie obowiązujące normy i dysponującego niezbędnymi poświadczeniami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania rodzinnego lub firmowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie bez wątpienia jest jedną z najbardziej konkurencyjnych w Polsce.

To nie wszystko! Ekogroszek dostępny w mieście Rejowiec Fabryczny może być wykorzystany do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości pieców. Opał nie powoduje powstawania dużej ilości szkodliwych związków chemicznych i pozostałości podczas spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie wymaganej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Rejowiec Fabryczny - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek