Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dęblin

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów prywatnych i firmowych, którzy potrzebują wydajnego ekogroszku w Dęblinie, opracowaliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę nowoczesnych rozwiązań do ogrzewania. Można wśród nich odnaleźć między innymi rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi z pewnością wybierzesz materiał dopasowany do parametrów posiadanego kotła. Możemy poszczycić się zdobywanym przez trzy dekady doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą usatysfakcjonowanych klientów. W efekcie możemy zapewnić, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można kupić w mieście Dęblin, spełni Twoje potrzeby nie tylko pod względem standardu produkcji i świetnych szczegółów technicznych, ale również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dęblin

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o szczególnie wymagających klientach, którzy chcą zapewnić sobie wydajne i ekonomiczne ogrzewanie domu, biura czy budynku o innym charakterze, oferujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w mieście Dęblin, lecz także w wielu innych miejscowościach w całej Polsce. Będąc wytwórcą innowacyjnego paliwa węglowego, zapewniamy, że jego parametry zgadzają się ze wszystkimi normami jakości węgla oraz odznaczają się znakomitym standardem na tle konkurencyjnych propozycji.

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek nadaje się do wykorzystania w piecach różnych gabarytach. Do jego największych plusów zalicza się między innymi możliwość zachowania higieny w kotle, automatyczny mechanizm ogrzewania i utrzymanie żądanej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Ponadto, jako doświadczony producent i funkcjonujący w tej branży od lat dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Dęblinie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Dęblin i okolicach, to znakomity wybór dla wszystkich, także tych szczególnie wymagających klientów. Będąc ekspertami od innowacyjnego paliwa z węgla, przypilnowaliśmy, aby opał odznaczał się dobrą wartością opałową i niedużą ilością popiołu. Wszystkie produkty z naszej oferty mogą być wykorzystywane w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko – ekogroszek workowany jest paliwem korzystnym cenowo, wydajnym, a bogaty wybór oferowanych wariantów gwarantuje, że z łatwością kupisz najlepszy opał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby usprawnić transport i przechowywanie, zamówienia są umieszczane w workach o masie 25 kilogramów. Wewnątrz znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w naszym sklepie jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Dęblin)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia komfortowe, higieniczne przechowywanie – utrzymanie ładu w okolicy pieca lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki przechowaniu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • oferuje najlepszą jakość – dowodem świetnego standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego nienaganny skład i parametry, o których szczegółowe informacje umieszczono na opakowaniach,

  • są bezproblemowe w przewożeniu – ekogroszek workowany jest łatwy i komfortowy w przewożeniu, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a później do magazynu bądź na podwórko nie powoduje najmniejszego problemu,

  • gwarantuje komfort oraz łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w workach umieściliśmy precyzyjnie odliczoną ilość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Dęblinie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dęblin

Jeśli planujesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Dęblin i okolicach, to zapraszamy Cię do zapoznania się ze szczegółami oferty naszego sklepu i zamówienia wysokiej klasy produktu. Jako eksperci od materiałów opałowych sprzedajemy nowoczesne produkty węglowe, które można również nabyć w różnych innych miastach na obszarze Polski. Dzięki zamknięciu opału w wytrzymałych opakowaniach jego transport i przechowywanie są wygodne oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek dostępny w SAM-BUD-ROL to połączenie doskonałej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych z korzystną ceną kupna. Pragniemy, aby efektywne energetycznie paliwo było łatwo dostępne dla każdego klienta, dlatego już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie opału zgodnego ze wszystkimi istotnymi normami i dysponującego wymaganymi certyfikatami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania rodzinnego czy biznesowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie niewątpliwie jest jedną z najkorzystniejszych w kraju.

To jednak nie koniec! Ekogroszek sprzedawany w mieście Dęblin jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych gabarytach i jest zgodny z większością urządzeń grzewczych. Opał nie powoduje powstawania dużej ilości tlenków siarki i popiołu podczas spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie optymalnej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wydziela minimalnej ilości dymu i toksycznych substancji.

Ekogroszek Dęblin - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek