Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Zamość

Szukasz ofert na ekogroszek w mieście Zamość? Dobrze się składa – zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty, w której znajdziesz nowoczesne materiały opałowe w atrakcyjnej cenie. W naszej firmie od ponad trzech dekad świadczymy usługi w przetwarzaniu oraz sprzedaży wysokiej klasy materiałów opałowych, dzięki czemu byliśmy w stanie wypracować kredyt zaufania wielu klientów indywidualnych i biznesowych z całego kraju. W naszej obecnej ofercie znajdziesz przede wszystkim ekogroszek workowany, dostępny zarówno w Zamościu, jak i licznych pozostałych miastach w całym kraju. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, oferujemy różnorodne typy innowacyjnych paliw stałych, których najwyższa klasa idzie w parze z korzystną ceną zakupu. Zachęcamy do przeanalizowania korzyści!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Zamość

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek sprzedawany przez naszą firmę w Zamościu i okolicach to zdecydowanie produkt trafiający w oczekiwania szczególnie wymagających osób, którzy poszukują nowoczesnego i wydajnego materiału opałowego. Zawarte w naszej ofercie produkty sprawdzą się w przypadku zaopatrywania w ciepło nie tylko domów jednorodzinnych, ale również miejsc o innym charakterze – siedzib firm, hal magazynowych itp. Z powodzeniem można stosować węgiel ekogroszek w różnych gabarytów kotłach, z pełną świadomością, że wygenerowane ciepło pozwoli osiągnąć wymaganą temperaturę w każdym pomieszczeniu.

Na tym jednak nie koniec! Jako producent jesteśmy w stanie dostarczać efektywny i wysokiej jakości węgiel w rewelacyjnej cenie – koszt naszego ekogroszku mieści się wśród jednych z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Wobec tego możesz zakupić wydajny, doceniany przez użytkowników i spełniający wszystkie normy ekogroszek bez naciągania domowego albo firmowego budżetu. Z pomocą dostępnego u nas paliwa zminimalizujesz koszty ogrzewania.

Najlepszy ekogroszek w Zamościu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Sprzedawany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w mieście Zamość i okolicach charakteryzuje się w szczególności niezwykle korzystną wartością opałową i niewielką zawartością pozostałości wytwarzaną w trakcie wykorzystania. Z dobrymi rezultatami można używać go w kotłach klasy 3., 4. i 5. oraz urządzeniach rodzaju ecodesign. Kupując oferowane paliwo ekogroszek, zyskujesz paliwo z ziarnami o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Całość jest pakowana w wytrzymałe, wygodne w składowaniu worki o pojemności 25 kg, które są przy tym niewymagające w przewożeniu. W naszej ofercie znajduje się wydajny opał w kilku odmianach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, różniących się pomiędzy poszczególnymi propozycjami wartością opałową, spiekalnością i zawartością popiołu, siarki oraz wilgoci. Jedno pozostaje niezmienne – niska spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Zamość)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pewność w kwestii klasy rozwiązań, którą oferują cenieni i godni zaufania producenci oraz ściśle określone oznaczenia umieszczone na produkcie, informujące o wydajności oraz zawartości ekogroszku,

  • dogodny przewóz – ekogroszek workowany jest nieskomplikowany i szybki w transporcie z i do pojazdu, co naturalnie przekłada się na sprawność dostawy prosto do konkretnego miejsca,

  • porządek – oferowany przez naszą firmę materiał opałowy jest łatwy i czysty w magazynowaniu, dzięki umieszczeniu go w polipropylenowych, wytrzymałych workach, które mogą być przechowywane nie tylko w kotłowni, ale także na zewnątrz,

  • opcja łatwego racjonowania zapewniana ze względu na dokładnie określoną ilość i wagę innowacyjnego materiału opałowego, który bez problemu zmieści się w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Zamościu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Zamość

W firmie SAM-BUD-ROL od dekad sprzedajemy naszym klientom rewelacyjnej klasy paliwo, odpowiednie do domów jednorodzinnych, zakładów przemysłowych czy placówek firm. Nasz bogaty wybór produktów, w obrębie którego można znaleźć na przykład ekogroszek workowany dostępny w mieście Zamość i okolicach, przygotowaliśmy przede wszystkim z myślą o wymaganiach osób prywatnych i przedsiębiorstw szukających wydajnego, współpracującego z większością pieców innowacyjnego paliwa stałego.

Zakup innowacyjnego materiału opałowego wprost od producenta to również znakomity sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Cena ekogroszku oferowanego przez naszą firmę jest niezwykle korzystna, a do tego sam opał należy do rozwiązań ekonomicznych. Oczywiście, zapewniamy nie tylko korzystny koszt opału, ale również świetną jakość i skuteczność. Dzięki temu każdy ekogroszek jest zgodny z obowiązującymi przepisami.

Idealnym poświadczeniem doskonałej klasy ekogroszku sprzedawanego przez nas w mieście Zamość są różne badania, podkreślające jego odpowiednie parametry i własności. Stawiając na nasze usługi, nie ma mowy o ryzyku – każdy z produktów ma umieszczone na worku dokładne dane w kwestii proporcji zawartości po spalaniu, siarki czy wilgoci, wydajności oraz zdolności spiekania. W efekcie nie musisz się martwić, że podczas korzystania z opału będą wydzielać się duże ilości niebezpiecznych substancji, takich jak związki zawierające siarkę czy popiół, które mogą zwiększyć ryzyko uszkodzenia kotła grzewczego. Polecamy zakup węgla ekogroszku, dzięki któremu zagwarantujesz sobie ciepło w określonym budynku.

Ekogroszek Zamość - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek