Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szczebrzeszyn

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy szukają efektywnego ekogroszku w mieście Szczebrzeszyn, stworzyliśmy w SAM-BUD-ROL bogatą ofertę najnowocześniejszych rozwiązań do ogrzewania. Będą to na przykład wersje Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie znajdziesz materiał dopasowany do parametrów posiadanego pieca. Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w tym sektorze i niezwykle długą listą usatysfakcjonowanych klientów. Ze względu na te kluczowe kwestie możemy zagwarantować, że obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Szczebrzeszyn, spełni Twoje oczekiwania nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i znakomitych szczegółów technicznych, ale również korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szczebrzeszyn

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o najbardziej wymagających klientach, którzy chcą zapewnić sobie komfortowe i korzystne finansowo sposoby ogrzewania budynku mieszkalnego, placówki firmy czy budynku o innym charakterze, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Szczebrzeszyn, lecz także w wielu innych miejscowościach w całej Polsce. Będąc producentem innowacyjnego paliwa węglowego, zapewniamy, że jego parametry spełniają wszystkie wymagania w kwestii procesów spalania oraz wyróżniają się w stosunku do konkurencyjnych odpowiedników.

Nasz ekogroszek workowany jest odpowiedni do spalania w piecach dowolnej wielkości. Do jego najważniejszych plusów możemy zaliczyć wsparcie dla utrzymania higieny w kotle, automatyczny proces spalania i zagwarantowanie odpowiedniej temperatury w każdym miejscu w budynku. Dodatkowo, jako producent i obecny w tej branży od lat dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych w kraju z utrzymaniem wysokich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Szczebrzeszynie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Szczebrzeszyn i okolicach, to doskonała propozycja dla wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających klientów. Jako producent nowoczesnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby materiał cechował się korzystną ilością dostarczanego ciepła i niewielką zawartością popiołu. Wszystkie produkty z naszej oferty mogą być używane w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Dodatkowo ekogroszek opałowy jest paliwem ekonomicznym, wydajnym, a różnorodność oferowanych wariantów gwarantuje, że bez problemu znajdziesz najlepszy opał dla siebie. Aby usprawnić transport i magazynowanie, wszystkie produkty są umieszczane w opakowaniach o wadze 25 kilogramów. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najlepszych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Szczebrzeszyn)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, schludne magazynowanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz budynku jest łatwiejsze dzięki przechowaniu ekogroszku w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najwyższą jakość – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego nienaganny skład i parametry, o których szczegółowe dane znajdują się na opakowaniach,

  • są bezproblemowe w transporcie – ekogroszek w workach jest łatwy i szybki w transporcie, a przeniesienie go do auta dostawczego, a później do magazynu lub na posesję nie powoduje żadnego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę użytkowania oraz łatwość dozowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz precyzyjnie odliczoną masę ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Szczebrzeszynie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szczebrzeszyn

Jeśli planujesz postawić na ekogroszek workowany w Szczebrzeszynie i sąsiednich miejscowościach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się ze szczegółami naszego asortymentu i zamówienia wysokiej jakości opału. W SAM-BUD-ROL zapewniamy innowacyjne produkty węglowe, które możesz również zamówić w różnych pozostałych miejscowościach na terenie całej Polski. Wskutek zamknięcia produktu w wytrzymałych workach jego transport i składowanie są łatwe oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek produkowany w SAM-BUD-ROL to połączenie wysokiej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów z korzystną kwotą zakupu. Dążymy do tego, aby efektywne paliwo było łatwo dostępne dla każdej osoby, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy produkcję materiału opałowego spełniającego wszystkie obowiązujące normy i posiadającego niezbędne atesty jakości, który możesz kupić bez obciążania domowego czy biznesowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy z pewnością jest jedną z najbardziej konkurencyjnych w branży.

Na tym jeszcze nie koniec! Ekogroszek dostępny w Szczebrzeszynie jest przeznaczony do ogrzewania budynków o różnych rozmiarach i jest odpowiedni do większości kotłów. Materiał nie powoduje powstawania dużej proporcji tlenków siarki ani popiołu na etapie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Szczebrzeszyn - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek