Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lubycza Królewska

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z opłacalnego ekogroszku w mieście Lubycza Królewska, przygotowaliśmy w naszej firmie bogatą ofertę ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania. Będą to między innymi typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi bez problemu kupisz opał odpowiedni do możliwości aktualnie używanego pieca. Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem na rynku i długą listą usatysfakcjonowanych klientów. Dzięki temu mamy pewność, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w Lubyczy Królewskiej, sprosta Twoim potrzebom nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i doskonałych parametrów, ale też wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lubycza Królewska

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o wyjątkowo wymagających klientach, którzy chcą zapewnić sobie rozsądne i korzystne finansowo ogrzewanie domu jednorodzinnego, biura bądź budynku o innym przeznaczeniu, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Lubycza Królewska, lecz również na terenie wielu innych miast w całym kraju. Jako doświadczony wytwórca nowoczesnego materiału opałowego, zapewniamy, że jego parametry spełniają wszystkie normy procesów spalania oraz wyróżniają się w porównaniu do innych dostępnych na rynku odpowiedników.

Dostępny w naszej ofercie węgiel ekogroszek nadaje się do wykorzystania w piecach dowolnych rozmiarach. Do jego najważniejszych atutów zalicza się między innymi wsparcie dla utrzymania czystości w urządzeniu grzewczym, niewymagający ingerencji mechanizm ogrzewania i utrzymanie żądanej temperatury w każdym miejscu w budynku. Ponadto, jako producent i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych nieustannie dbamy, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych nad Wisłą bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Lubyczy Królewskiej

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Lubyczy Królewskiej i okolicach, to doskonały wybór nawet dla osób o szczególnie wysokich wymaganiach. Jako wytwórca nowoczesnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby materiał cechował się dobrą wartością opałową i niedużą zawartością pozostałości. Wszystkie elementy naszego asortymentu sprawdzą się w użytku w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Ponadto ekogroszek workowany jest materiałem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a szeroki wybór dostępnych produktów sprawia, że bez problemu znajdziesz najlepszy materiał dla siebie. W celu ułatwienia transportu i składowania materiały są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Lubycza Królewska)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na komfortowe, schludne składowanie – zachowanie ładu w kotłowni lub na zewnątrz domu jest prostsze dzięki przechowaniu ekogroszku w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najwyższej jakości – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego nienaganny skład i właściwości, o których szczegółowe informacje znajdują się na opakowaniach,

  • są wygodne w przewozie – ekogroszek workowany jest prosty i wygodny w transporcie, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a później do kotłowni lub na podwórko nie powoduje najmniejszego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę użytkowania i łatwość porcjowania – w SAM-BUD-ROL upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz bezbłędnie zmierzoną objętość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Lubyczy Królewskiej
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lubycza Królewska

Jeśli chcesz skorzystać z materiałów takich jak ekogroszek workowany w mieście Lubycza Królewska i pobliskich miejscowościach, to gorąco proponujemy zapoznanie się z detalami naszej oferty i złożenie zamówienia. Jako eksperci od opału zapewniamy nowoczesne paliwa węglowe, które można także kupić w licznych innych miastach na obszarze Polski. Wskutek zamknięcia materiału w solidnych workach jego przewożenie i składowanie jest łatwe oraz całkowicie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek wytwarzany przez naszą firmę to połączenie świetnej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych z opłacalną ceną kupna. Dążymy do tego, aby wydajne źródła opału były bez problemu dostępne dla wszystkich klientów, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy produkcję opału spełniającego wszystkie obowiązujące przepisy i dysponującego wymaganymi atestami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania prywatnego bądź firmowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie należy do jednych z najkorzystniejszych w kraju.

To nie koniec plusów! Ekogroszek oferowany w mieście Lubycza Królewska może być używany do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnych rozmiarach i jest zgodny z większością kotłów. Materiał nie wytwarza dużej proporcji szkodliwych związków chemicznych ani pozostałości w trakcie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie żądanej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Lubycza Królewska - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek