Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Piaski

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy potrzebują wysokiej jakości ekogroszku w Piaskach, opracowaliśmy w naszym sklepie różnorodną ofertę najnowocześniejszych paliw węglowych. Znajdziesz wśród nich między innymi typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie wybierzesz materiał dopasowany do parametrów swojego kotła. Możemy pochwalić się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą usatysfakcjonowanych klientów. W efekcie mamy pewność, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można kupić w Piaskach, spełni Twoje potrzeby nie tylko pod kątem jakości i świetnych parametrów, lecz również wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Piaski

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o wyjątkowo wymagających klientach, którzy chcą postawić na rozsądne i korzystne finansowo sposoby ogrzewania domu, biura czy hali produkcyjnej, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Piaskach, lecz również na terenie wielu innych miast w całym kraju. Będąc doświadczonym producentem nowoczesnego opału, zapewniamy, że jego parametry są zgodne ze wszystkimi normami węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą na tle innych obecnych na rynku propozycji.

Nasz ekogroszek sprawdzi się w piecach różnych gabarytach. Do jego najistotniejszych zalet można zaliczyć możliwość zachowania porządku w piecu, niewymagający ingerencji proces spalania i zapewnienie wymaganej temperatury w każdym wnętrzu. Ponadto, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych nieustannie dbamy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najlepszych w kraju bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Piaskach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Piaski i okolicach, to świetna propozycja nawet dla osób o szczególnie wysokich oczekiwaniach. Będąc specjalistami od innowacyjnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby opał odznaczał się dobrą wartością opałową i niewielką ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszego asortymentu mogą być wykorzystywane w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Ponadto ekogroszek opałowy jest produktem korzystnym cenowo, wydajnym, a różnorodność proponowanych wariantów sprawia, że z łatwością znajdziesz optymalny opał dla siebie. Aby ułatwić przewóz i magazynowanie, wszystkie produkty są umieszczane w workach o pojemności 25 kg. W środku możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najlepszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Piaski)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia proste, czyste przechowywanie – utrzymanie porządku w okolicy kotła lub na zewnątrz domu jest możliwe dzięki trzymaniu opału w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najwyższą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i parametry, o których dokładne informacje znajdują się na opakowaniach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek w workach jest łatwy i wygodny w transporcie, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a potem do kotłowni lub na posesję nie powoduje żadnego problemu,

  • zapewnia komfort użytkowania i łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w workach umieściliśmy dokładnie odmierzoną zawartość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Piaskach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Piaski

Jeśli chcesz zamówić ekogroszek workowany w Piaskach i pobliskich miejscowościach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się z detalami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od materiałów opałowych sprzedajemy nowoczesne paliwa węglowe, które możesz również kupić w licznych innych miejscowościach na obszarze całego kraju. Przez zamknięcie opału w wytrzymałych workach jego przewożenie i przechowywanie są komfortowe oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek produkowany w SAM-BUD-ROL to powiązanie doskonałej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych z opłacalną kwotą kupna. Chcemy, aby wydajne źródła opału były bez problemu dostępne dla każdej osoby, dlatego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie materiału opałowego spełniającego wszelkie aktualnie funkcjonujące przepisy i dysponującego wymaganymi potwierdzeniami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania rodzinnego czy firmowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL bez wątpienia zalicza się do najkorzystniejszych nad Wisłą.

To nie wszystko! Ekogroszek oferowany w Piaskach może być używany do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych rozmiarach i jest zgodny z większością pieców. Opał nie powoduje powstawania dużej proporcji szkodliwych związków chemicznych ani popiołu na etapie spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie wymaganej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Piaski - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek