Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Radzyń Podlaski

Aby sprostać wymaganiom klientów prywatnych i biznesowych, którzy szukają opłacalnego ekogroszku w Radzyniu Podlaskim, opracowaliśmy w SAM-BUD-ROL bogatą ofertę innowacyjnych materiałów opałowych. Znajdziesz wśród nich między innymi wersje Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co z łatwością kupisz materiał odpowiedni do specyfikacji posiadanego kotła. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem na rynku i obszerną listą usatysfakcjonowanych klientów. Ze względu na te kluczowe informacje mamy pewność, że znajdujący się w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Radzyniu Podlaskim, sprosta Twoim potrzebom nie tylko w odniesieniu do jakości i znakomitych parametrów, ale także korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Radzyń Podlaski

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy chcą zadbać o komfortowe i ekonomiczne ogrzewanie domu jednorodzinnego, siedziby firmy lub dowolnego innego budynku, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Radzyń Podlaski, lecz także w obrębie wielu innych miast w całej Polsce. Będąc producentem najnowocześniejszego paliwa węglowego, upewniliśmy się, że parametry techniczne zgadzają się ze wszystkimi normami węgla oraz odznaczają się doskonałym standardem w stosunku do konkurencyjnych odpowiedników.

Dostępny w naszym sklepie węgiel ekogroszek jest odpowiedni do spalania w urządzeniach grzewczych dowolnych gabarytach. Do jego najistotniejszych atutów możemy zaliczyć możliwość utrzymania czystości w urządzeniu grzewczym, niewymagający ingerencji mechanizm ogrzewania i zagwarantowanie wymaganej temperatury w dowolnym wnętrzu. Dodatkowo, jako doświadczony producent i wieloletni dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Radzyniu Podlaskim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Radzyń Podlaski i okolicach, to świetny wybór nawet dla osób o szczególnie wysokich wymaganiach. Będąc specjalistami od innowacyjnego paliwa węglowego, zadbaliśmy o to, aby produkt charakteryzował się wysoką wartością opałową i niedużą ilością popiołu. Wszystkie części naszego asortymentu mogą być wykorzystywane w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – węgiel ekogroszek jest paliwem ekonomicznym, efektywnym energetycznie, a bogaty wybór dostępnych rodzajów powoduje, że bez problemu znajdziesz optymalny opał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby ułatwić przewóz i przechowywanie, materiały są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najlepszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Radzyń Podlaski)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na wygodne, czyste składowanie – utrzymanie ładu w pobliżu pieca lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki trzymaniu opału w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najwyższej jakości – dowodem świetnego standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których dokładne dane znajdują się na workach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i wygodny w transporcie, a przełożenie go do samochodu dostawczego, a później do pomieszczenia z kotłem lub na posesję nie powoduje najmniejszego problemu,

  • gwarantuje komfort oraz łatwość dozowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w workach znajdziesz precyzyjnie zmierzoną masę ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Radzyniu Podlaskim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Radzyń Podlaski

Jeżeli pragniesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Radzyń Podlaski i pobliskich miejscowościach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami naszego asortymentu i zamówienia wysokiej klasy materiału. Jako eksperci od materiałów opałowych zapewniamy innowacyjne paliwo węglowe, które możesz również kupić w licznych innych regionach na obszarze całego kraju. Dzięki zamknięciu produktu w trwałych workach jego transport i magazynowanie jest łatwe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek dostępny w SAM-BUD-ROL to powiązanie doskonałej jakości i znakomitych parametrów technicznych z korzystną kwotą kupna. Dążymy do tego, aby wydajne źródła opału były łatwo dostępne dla wszystkich klientów, wobec czego postawiliśmy na produkcję materiału opałowego zgodnego ze wszelkimi najistotniejszymi regulacjami i mającego niezbędne atesty jakości, który można zakupić bez obciążania domowego czy firmowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL bez wątpienia należy do jednych z najkorzystniejszych w kraju.

To nie koniec korzyści! Ekogroszek oferowany w mieście Radzyń Podlaski jest przeznaczony do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnej wielkości i jest zgodny z większością pieców. Opał nie produkuje dużej ilości tlenków siarki i popiołu na etapie spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Radzyń Podlaski - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek