Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lubartów

Odpowiadając na oczekiwania klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy poszukują wydajnego ekogroszku w mieście Lubartów, przygotowaliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę nowoczesnych materiałów opałowych. Można wśród nich znaleźć między innymi wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co bez problemu wybierzesz materiał dopasowany do specyfikacji aktualnie wykorzystywanego pieca. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i obszerną listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu mamy pewność, że obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Lubartów, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i doskonałych parametrów, ale również korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lubartów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o wysokich wymaganiach, którzy chcą zadbać o komfortowe i ekonomiczne ogrzewanie budynku mieszkalnego, firmy bądź dowolnego innego budynku, oferujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Lubartów, ale również w wielu innych miejscowościach w kraju. Będąc wytwórcą nowoczesnego opału, upewniliśmy się, że parametry techniczne spełniają wszystkie wymagania w kwestii jakości węgla oraz wyróżniają się w porównaniu do innych obecnych na rynku odpowiedników.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany nadaje się do spalania w kotłach dowolnej wielkości. Do jego najważniejszych atutów można zaliczyć wsparcie dla utrzymania czystości w piecu, zautomatyzowany mechanizm dostarczania ciepła oraz utrzymanie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu. Co więcej, jako producent i wieloletni dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najlepszych na rynku bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Lubartowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Lubartów i okolicach, to świetny wybór nawet dla osób o szczególnie wysokich oczekiwaniach. Jako producent innowacyjnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby produkt cechował się wysoką ilością produkowanego ciepła i niewielką zawartością popiołu. Wszystkie elementy naszej oferty mogą być wykorzystywane w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Ponadto ekogroszek jest paliwem ekonomicznym, efektywnym, a różnorodność obecnych rodzajów gwarantuje, że na pewno znajdziesz najlepszy materiał dla siebie. W celu usprawnienia transportu i składowania wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najlepszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Lubartów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, czyste przechowywanie – utrzymanie porządku w pobliżu kotła lub na zewnątrz budynku jest prostsze dzięki zamknięciu materiału w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najlepszą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego doskonały skład i parametry, o których dokładne dane umieściliśmy na opakowaniach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek workowany jest łatwy i wygodny w przewożeniu, a przełożenie go do samochodu dostawczego, a potem do kotłowni lub na działkę nie sprawia żadnego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę i łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zagwarantować, że w workach umieściliśmy dokładnie odmierzoną objętość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Lubartowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lubartów

Jeśli pragniesz zamówić ekogroszek workowany w Lubartowie i sąsiednich miejscowościach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się ze szczegółami naszego asortymentu i zamówienia wysokiej klasy opału. W naszym sklepie zapewniamy nowoczesne produkty węglowe, które możesz również kupić w różnych pozostałych regionach na obszarze całego kraju. Dzięki zamknięciu opału w wytrzymałych workach jego transport i magazynowanie jest komfortowe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek workowany dostępny w SAM-BUD-ROL to powiązanie wysokiej jakości i znakomitych parametrów technicznych z korzystną kwotą zakupu. Dążymy do tego, aby efektywne energetycznie paliwo było łatwo dostępne dla wszystkich klientów, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie materiału opałowego zgodnego ze wszelkimi istotnymi przepisami i dysponującego niezbędnymi certyfikatami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania domowego bądź firmowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie niewątpliwie należy do jednych z najkorzystniejszych w Polsce.

To nie wszystko! Ekogroszek dostępny w Lubartowie może być wykorzystany do dostarczania ciepła do budynków o różnych gabarytach i jest kompatybilny z większością pieców. Opał nie powoduje powstawania dużej zawartości szkodliwych związków chemicznych i pozostałości podczas spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie żądanej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle wytwarza minimalnej ilości dymu i szkodliwych związków.

Ekogroszek Lubartów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek