Ekogroszek workowany Biała Podlaska

W naszej firmie znajdziesz między innymi doskonale wykonany ekogroszek w Białej Podlaskiej, przeznaczony dla osób, które oczekują najwyższej jakości w połączeniu z korzystną ceną. Na rynku opałowym znajdujemy się już od 30 lat, dzięki czemu dysponujemy ogromnym doświadczeniem pozwalającym nam na ofertę, która z pewnością sprosta wszystkim użytkownikom kotłów na ekogroszek. Bogata oferta, nowoczesna linia produkcyjna oraz parametry zgodne ze stanem rzeczywistym sprawiają, że ekogroszek workowany w Białej Podlaskiej firmy SAM-BUD-ROL nie ma sobie równych i stanowi korzystny wybór niezależnie od wielkości ogrzewanej przestrzeni czy typu oraz klasy kotła. Zapraszamy do zakupu, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Gwarantujemy błyskawiczną dostawę oraz pomoc na każdym etapie zamówienia.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Biała Podlaska

EKOGROSZEK dla wymagających

Nasza firma zajmuje się produkcją ekogroszku w Białej Podlaskiej i okolicach od ponad 30 lat, zapewniając klientom stałą i niezrównaną jakość opału. Korzystamy z nowoczesnej linii produkcyjnej zlokalizowanej w Polsce, która jest w dużej mierze zautomatyzowana. Gwarantujemy dzięki temu pełną powtarzalność oferowanego węgla ekogroszku. Co to oznacza? Że każdy 25-kilogramowy worek oferowany w ramach jednej konkretnej linii ma zawsze te same wartości, które są niezmienne i stałe.

Ponadto cena ekogroszku jest dla nas równie istotna, jak jego jakość. Zapewniamy korzystne ceny zakupu w połączeniu z wysoką wydajnością każdego paliwa opałowego w konkretnym przedziale cenowym. Dlatego zachęcamy do zakupu ekogroszku workowanego w Białej Podlaskiej zarówno duże firmy, przedsiębiorstwa oraz magazyny, jak i hale produkcyjne czy właścicieli niewielkich gospodarstw domowych.

Najlepszy ekogroszek w Białej Podlaskiej

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Podczas produkcji ekogroszku w Białej Podlaskiej szczególnie dużą uwagę zwracamy na jego jakość. Właśnie dlatego korzystamy wyłącznie z bezpiecznych surowców i wykorzystujemy zautomatyzowane procesy produkcyjne, które zapewniają stabilny i powtarzalny węgiel ekogroszek w obrębie danej serii. Nasz opał charakteryzuje się między innymi wysoką wartością opałową – nawet do 29,5 MJ/kg, a także niską zawartością popiołu (nawet 3-6%) oraz siarki i wilgoci całkowitej, kolejno od 0,2% do 0,7% oraz od 6% do 12%. Ponadto zapewniamy pełną zgodność parametrów z danymi zawartymi na ulotce oraz opakowaniu każdego ekogroszku dostępnego w naszej ofercie.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Biała Podlaska)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Niewielka ilość resztek po spaleniu sprawia, że ekogroszek jest uznawany za jedno z najlepiej sprzedawanych materiałów opałowych, dlatego też cieszy się tak doskonałą opinią na rynku.

  • Ekogroszek firmy SAM-BUD-ROL doskonale nadaje się do różnego rodzaju kotłów, w tym zarówno starych pieców, jak i tych nowoczesnych, należących do 5 generacji.

  • Wysokoenergetyczny ekogroszek o małej zawartości siarki i popiołu gwarantuje szybkie ogrzanie każdego pomieszczenia, a także zapewnia długotrwałe utrzymanie ciepła.

  • Ekogroszek oferowany przez naszą firmę jest bardzo łatwy i wygodny w transporcie ze względu na opakowania w formie polipropylenowych worków, które dodatkowo zabezpieczają zawartość przed dostępem wilgoci i zabrudzeń.

Ekogroszek workowany w Białej Podlaskiej
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Biała Podlaska

Nasza firma SAM-BUD-ROL od 30 lat działa na polskim rynku i oferuje swoje usługi i sprzedaż produktów w większości miast w kraju. Dlatego, jeśli szukasz wysokiej jakości ekogroszku w Białej Podlaskiej i okolicach, to koniecznie skontaktuj się z nami już dziś i zapoznaj z atrakcyjną ofertą. Znajdziesz w niej najwyższej jakości nowoczesne paliwo węglowe, które ma wiele zalet. Przede wszystkim oferowany ekogroszek w swoim składzie zawiera małe ilości siarki i popiołu, dzięki czemu ogrzewanie pomieszczeń następuje bardzo szybko i efektywnie. Dodatkowo ciepło utrzymuje się przez długi czas, co czyni węgiel w postaci ekogroszku bardzo wydajnym rodzajem opału. Jego wysoką jakość potwierdzają certyfikaty oraz przeprowadzane testy. Wpływ paliwa na środowisko naturalne jest dużo mniejszy niż tradycyjnego węgla opałowego spalanego w kotle zasypowym, dlatego paliwo cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród współczesnych klientów.

Ogromną zaletą oferowanego ekogroszku jest jego uniwersalność, gdyż znakomicie spala się w każdym rodzaju kotła. Można go stosować w starszych i nowszych piecach, a szeroki wybór wariantów sprawia, że z pewnością każda osoba znajdzie idealną wersję dla siebie. Do najmocniejszych należy POWER MAX, charakteryzujący się wysoką wydajnością i wartością energetyczną, dlatego spełnia oczekiwania wymagających nabywców. W ofercie dostępne są również inne wersje, jednak tak samo dobre – CLASSIC i COMFORT dla pieców klasy 3 i 4 oraz ECODESIGN przeznaczony do kotłów należących do 3, 4, i 5 generacji.

Ekogroszek Biała Podlaska - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek