Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Biała Podlaska

W naszej firmie znajdziesz między innymi doskonale wykonany ekogroszek w Białej Podlaskiej, przeznaczony dla osób, które oczekują najwyższej jakości w połączeniu z korzystną ceną. Na rynku opałowym znajdujemy się już od 30 lat, dzięki czemu dysponujemy ogromnym doświadczeniem pozwalającym nam na ofertę, która z pewnością sprosta wszystkim użytkownikom kotłów na ekogroszek. Bogata oferta, nowoczesna linia produkcyjna oraz parametry zgodne ze stanem rzeczywistym sprawiają, że ekogroszek workowany w Białej Podlaskiej firmy SAM-BUD-ROL nie ma sobie równych i stanowi korzystny wybór niezależnie od wielkości ogrzewanej przestrzeni czy typu oraz klasy kotła. Zapraszamy do zakupu, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Gwarantujemy błyskawiczną dostawę oraz pomoc na każdym etapie zamówienia.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Biała Podlaska

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Nasza firma zajmuje się produkcją ekogroszku w Białej Podlaskiej i okolicach od ponad 30 lat, zapewniając klientom stałą i niezrównaną jakość opału. Korzystamy z nowoczesnej linii produkcyjnej zlokalizowanej w Polsce, która jest w dużej mierze zautomatyzowana. Gwarantujemy dzięki temu pełną powtarzalność oferowanego węgla ekogroszku. Co to oznacza? Że każdy 25-kilogramowy worek oferowany w ramach jednej konkretnej linii ma zawsze te same wartości, które są niezmienne i stałe.

Ponadto cena ekogroszku jest dla nas równie istotna, jak jego jakość. Zapewniamy korzystne ceny zakupu w połączeniu z wysoką wydajnością każdego paliwa opałowego w konkretnym przedziale cenowym. Dlatego zachęcamy do zakupu ekogroszku workowanego w Białej Podlaskiej zarówno duże firmy, przedsiębiorstwa oraz magazyny, jak i hale produkcyjne czy właścicieli niewielkich gospodarstw domowych.

Najlepszy ekogroszek w Białej Podlaskiej

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Podczas produkcji ekogroszku w Białej Podlaskiej szczególnie dużą uwagę zwracamy na jego jakość. Właśnie dlatego korzystamy wyłącznie z bezpiecznych surowców i wykorzystujemy zautomatyzowane procesy produkcyjne, które zapewniają stabilny i powtarzalny węgiel ekogroszek w obrębie danej serii. Nasz opał charakteryzuje się między innymi wysoką wartością opałową – nawet do 29,5 MJ/kg, a także niską zawartością popiołu (nawet 3-6%) oraz siarki i wilgoci całkowitej, kolejno od 0,2% do 0,7% oraz od 6% do 12%. Ponadto zapewniamy pełną zgodność parametrów z danymi zawartymi na ulotce oraz opakowaniu każdego ekogroszku dostępnego w naszej ofercie.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Biała Podlaska)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Niewielka ilość resztek po spaleniu sprawia, że ekogroszek jest uznawany za jedno z najlepiej sprzedawanych materiałów opałowych, dlatego też cieszy się tak doskonałą opinią na rynku.

  • Ekogroszek firmy SAM-BUD-ROL doskonale nadaje się do różnego rodzaju kotłów, w tym zarówno starych pieców, jak i tych nowoczesnych, należących do 5 generacji.

  • Wysokoenergetyczny ekogroszek o małej zawartości siarki i popiołu gwarantuje szybkie ogrzanie każdego pomieszczenia, a także zapewnia długotrwałe utrzymanie ciepła.

  • Ekogroszek oferowany przez naszą firmę jest bardzo łatwy i wygodny w transporcie ze względu na opakowania w formie polipropylenowych worków, które dodatkowo zabezpieczają zawartość przed dostępem wilgoci i zabrudzeń.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Białej Podlaskiej
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Biała Podlaska

Nasza firma SAM-BUD-ROL od 30 lat działa na polskim rynku i oferuje swoje usługi i sprzedaż produktów w większości miast w kraju. Dlatego, jeśli szukasz wysokiej jakości ekogroszku w Białej Podlaskiej i okolicach, to koniecznie skontaktuj się z nami już dziś i zapoznaj z atrakcyjną ofertą. Znajdziesz w niej najwyższej jakości nowoczesne paliwo węglowe, które ma wiele zalet. Przede wszystkim oferowany ekogroszek w swoim składzie zawiera małe ilości siarki i popiołu, dzięki czemu ogrzewanie pomieszczeń następuje bardzo szybko i efektywnie. Dodatkowo ciepło utrzymuje się przez długi czas, co czyni węgiel w postaci ekogroszku bardzo wydajnym rodzajem opału. Jego wysoką jakość potwierdzają certyfikaty oraz przeprowadzane testy. Wpływ paliwa na środowisko naturalne jest dużo mniejszy niż tradycyjnego węgla opałowego spalanego w kotle zasypowym, dlatego paliwo cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród współczesnych klientów.

Ogromną zaletą oferowanego ekogroszku jest jego uniwersalność, gdyż znakomicie spala się w każdym rodzaju kotła. Można go stosować w starszych i nowszych piecach, a szeroki wybór wariantów sprawia, że z pewnością każda osoba znajdzie idealną wersję dla siebie. Do najmocniejszych należy POWER MAX, charakteryzujący się wysoką wydajnością i wartością energetyczną, dlatego spełnia oczekiwania wymagających nabywców. W ofercie dostępne są również inne wersje, jednak tak samo dobre – CLASSIC i COMFORT dla pieców klasy 3 i 4 oraz ECODESIGN przeznaczony do kotłów należących do 3, 4, i 5 generacji.

Ekogroszek Biała Podlaska - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek