Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Puławy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy chcą skorzystać z opłacalnego ekogroszku w mieście Puławy, przygotowaliśmy w naszym sklepie różnorodną ofertę nowoczesnych rozwiązań do ogrzewania. Są to między innymi wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi z łatwością wybierzesz produkt dostosowany do specyfikacji posiadanego urządzenia grzewczego. Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem na rynku i obszerną listą zadowolonych klientów. Dzięki temu mamy pewność, że znajdujący się w naszym sklepie ekogroszek workowany, który można nabyć w Puławach, sprosta Twoim potrzebom nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i doskonałych parametrów technicznych, ale też wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Puławy

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy chcą zapewnić sobie rozsądne i opłacalne sposoby ogrzewania domu, biura lub budynku o innym przeznaczeniu, oferujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w mieście Puławy, lecz także w wielu innych miastach w kraju. Będąc doświadczonym wytwórcą innowacyjnego paliwa węglowego, zapewniamy, że jego parametry są zgodne ze wszystkimi normami procesów spalania oraz odznaczają się znakomitą klasą w porównaniu do konkurencyjnych propozycji.

Nasz ekogroszek sprawdzi się do spalania w urządzeniach grzewczych o dowolnych gabarytach. Do jego najważniejszych zalet możemy zaliczyć łatwość utrzymania porządku w kotle, niewymagający ingerencji proces spalania, a także utrzymanie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu. Co więcej, jako doświadczony wytwórca i funkcjonujący w tym sektorze od lat dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Puławach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w Puławach i okolicach, to znakomita propozycja dla wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Jako producent nowoczesnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby produkt charakteryzował się wysoką ilością wytwarzanego ciepła i niewielką zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszego asortymentu mogą być używane w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko – ekogroszek opałowy jest produktem ekonomicznym, wydajnym, a różnorodność oferowanych typów gwarantuje, że na pewno znajdziesz odpowiedni materiał dla siebie. Aby ułatwić transport i przechowywanie, zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najlepszych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Puławy)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na komfortowe, czyste przechowywanie – utrzymanie ładu w pobliżu kotła lub na podwórku jest prostsze dzięki przechowaniu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • oferuje najlepszą jakość – dowodem odpowiedniego standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i obecność atestów, o których szczegółowe informacje umieściliśmy na opakowaniach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek workowany jest łatwy i szybki w przewożeniu, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a później do magazynu lub na posesję nie sprawia żadnego problemu,

  • zapewnia komfort użytkowania i łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w workach znajdziesz precyzyjnie odmierzoną objętość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Puławach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Puławy

Jeżeli planujesz skorzystać z materiałów takich jak ekogroszek workowany w Puławach i okolicach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się z detalami naszego asortymentu i zamówienia odpowiedniego materiału. W SAM-BUD-ROL oferujemy nowoczesne paliwo węglowe, które możesz również nabyć w licznych pozostałych miejscowościach na obszarze całej Polski. Wskutek zamknięcia materiału w solidnych opakowaniach jego przewóz i magazynowanie jest proste oraz zupełnie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek naszej produkcji to powiązanie świetnej klasy rozwiązań i idealnych parametrów z atrakcyjną ceną zakupu. Chcemy, aby wydajne paliwo było bez problemu dostępne dla każdej osoby, wobec czego zdecydowaliśmy się na wytwarzanie opału spełniającego wszelkie obowiązujące przepisy i posiadającego niezbędne atesty jakości, który można zakupić bez nadwyrężania domowego lub firmowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL od lat jest jedną z najbardziej konkurencyjnych nad Wisłą.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w Puławach może być używany do dostarczania ciepła do budynków o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Opał nie produkuje dużej proporcji popiołu w trakcie spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie żądanej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie wytwarza dymu i toksycznych związków.

Ekogroszek Puławy - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek