Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Bełżyce

Odpowiadając na wymagania klientów prywatnych i firmowych, którzy chcą skorzystać z wydajnego ekogroszku w Bełżycach, opracowaliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę innowacyjnych paliw węglowych. Znajdziesz wśród nich przykładowo wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu bez problemu wybierzesz produkt dopasowany do specyfikacji posiadanego pieca. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na rynku i obszerną listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu mamy pewność, że znajdujący się w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Bełżycach, sprosta Twoim potrzebom nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i świetnych parametrów, lecz też atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Bełżyce

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o wysokich wymaganiach, którzy pragną zapewnić sobie rozsądne i opłacalne ogrzewanie domu, firmy czy budynku o innym charakterze, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Bełżycach, lecz też w wielu innych miejscowościach w kraju. Będąc doświadczonym producentem nowoczesnego materiału opałowego, możemy mieć pewność, że elementy jego specyfikacji są zgodne ze wszystkimi normami węgla oraz odznaczają się znakomitym standardem na tle konkurencyjnych propozycji.

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek nadaje się do spalania w urządzeniach grzewczych różnych gabarytach. Do jego kluczowych plusów możemy zaliczyć możliwość zachowania porządku w kotle, niewymagający ingerencji mechanizm spalania, a także zagwarantowanie optymalnej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Co więcej, jako doświadczony producent i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najniższych nad Wisłą z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Bełżycach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Bełżyce i okolicach, to świetna pozycja nawet dla osób o wyjątkowo wysokich wymaganiach. Będąc ekspertami od innowacyjnego opału węglowego, przypilnowaliśmy, aby materiał odznaczał się wysoką ilością wytwarzanego ciepła i niewielką zawartością pozostałości. Wszystkie części naszego asortymentu mogą być wykorzystywane w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko – węgiel ekogroszek jest paliwem ekonomicznym, efektywnym energetycznie, a bogaty wybór proponowanych rodzajów powoduje, że z łatwością znajdziesz najlepszy opał dla siebie. W celu usprawnienia przewozu i składowania zamówienia są umieszczane w workach o masie 25 kg. Wewnątrz znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najlepszych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Bełżyce)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na proste, schludne magazynowanie – zachowanie ładu w okolicy pieca lub na zewnątrz budynku jest prostsze dzięki przechowaniu ekogroszku w trwałych polipropylenowych workach,

  • oferuje najlepszą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których szczegółowe informacje znajdują się na opakowaniach,

  • są wygodne w przewozie – ekogroszek w workach jest prosty i wygodny w przewożeniu, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a później do kotłowni lub na posesję nie powoduje żadnego kłopotu,

  • gwarantuje komfort użytkowania oraz łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w workach znajdziesz dokładnie odmierzoną wagę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Bełżycach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Bełżyce

Jeżeli chcesz postawić na ekogroszek workowany w Bełżycach i pobliskich miejscowościach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. W SAM-BUD-ROL oferujemy innowacyjne paliwa węglowe, które możesz też kupić w wielu pozostałych miejscowościach na terenie Polski. Przez zamknięcie opału w wytrzymałych workach jego transport i składowanie są wygodne oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek dostępny w SAM-BUD-ROL to powiązanie świetnej jakości i perfekcyjnych parametrów technicznych z opłacalną kwotą kupna. Pragniemy, aby efektywne paliwo było łatwo dostępne dla każdego klienta, ze względu na co postawiliśmy na wytwarzanie materiału opałowego spełniającego wszystkie obowiązujące przepisy i mającego niezbędne atesty jakości, który można wykorzystać bez obciążania domowego bądź firmowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie od lat należy do jednych z najkorzystniejszych w branży.

To nie koniec zalet! Ekogroszek dostępny w Bełżycach może być wykorzystany do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnych gabarytach i jest zgodny z większością urządzeń grzewczych. Opał nie produkuje dużej proporcji tlenków siarki ani pozostałości w procesie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wydziela minimalnej ilości dymu i niebezpiecznych związków.

Ekogroszek Bełżyce - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek