Ekogroszek workowany Kazimierz Dolny

Odpowiadając na potrzeby klientów prywatnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z efektywnego ekogroszku w mieście Kazimierz Dolny, opracowaliśmy w naszej firmie bogatą ofertę ekonomicznych paliw węglowych. Można wśród nich znaleźć na przykład rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi bez problemu kupisz materiał dopasowany do możliwości swojego pieca. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem w tym sektorze i obszerną listą darzących nas zaufaniem klientów. W efekcie mamy pewność, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można kupić w mieście Kazimierz Dolny, sprosta Twoim potrzebom nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i doskonałych parametrów technicznych, lecz także atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Kazimierz Dolny

EKOGROSZEK dla wymagających

Z myślą o klientach o wysokich wymaganiach, którzy planują zapewnić sobie rozsądne i opłacalne sposoby dostarczania ciepła do domu jednorodzinnego, firmy bądź budynku o innym charakterze, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Kazimierzu Dolnym, ale też w wielu innych miejscowościach w kraju. Będąc doświadczonym producentem nowoczesnego materiału opałowego, upewniliśmy się, że parametry techniczne są zgodne ze wszystkimi normami jakości węgla oraz odznaczają się znakomitym standardem w stosunku do konkurencyjnych rozwiązań.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek jest odpowiedni do wykorzystania w urządzeniach grzewczych o różnych gabarytach. Do jego najistotniejszych plusów zalicza się między innymi łatwość utrzymania czystości w piecu, automatyczny proces ogrzewania oraz zagwarantowanie wymaganej temperatury w każdym miejscu w budynku. Co więcej, jako doświadczony wytwórca i działający w tym sektorze od lat dystrybutor opału nieustannie dbamy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najniższych nad Wisłą bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Kazimierzu Dolnym

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Kazimierz Dolny i okolicach, to doskonały wybór dla wszystkich, nawet tych wyjątkowo wymagających klientów. Jako wytwórca innowacyjnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby opał charakteryzował się wysoką ilością produkowanego ciepła i niewielką zawartością pozostałości. Wszystkie produkty z naszej oferty mogą być wykorzystywane w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – węgiel ekogroszek jest produktem ekonomicznym, efektywnym, a bogaty wybór obecnych rodzajów gwarantuje, że na pewno kupisz najlepszy opał dostosowany do swoich własnych potrzeb. Aby ułatwić przewóz i składowanie, zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najlepszych w branży.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Kazimierz Dolny)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia wygodne, czyste składowanie – zachowanie ładu w kotłowni lub na podwórku jest możliwe dzięki trzymaniu materiału w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – dowodem świetnego standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i obecność atestów, o których dokładne informacje umieściliśmy na opakowaniach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek workowany jest prosty i komfortowy w przewożeniu, a przeniesienie go do samochodu dostawczego, a następnie do magazynu lub na podwórko nie powoduje żadnego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę oraz łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz dokładnie odmierzoną zawartość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Ekogroszek workowany w Kazimierzu Dolnym
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Kazimierz Dolny

Jeśli chcesz skorzystać z rozwiązań takich jak ekogroszek workowany w Kazimierzu Dolnym i pobliskich miejscowościach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami naszego asortymentu i zamówienia odpowiedniego opału. W SAM-BUD-ROL sprzedajemy nowoczesne paliwa węglowe, które możesz także zamówić w wielu pozostałych miejscowościach na obszarze całej Polski. Dzięki zamknięciu produktu w solidnych workach jego przewóz i magazynowanie są łatwe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek workowany wytwarzany przez naszą firmę to połączenie doskonałej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych z opłacalną kwotą zakupu. Pragniemy, aby wydajne paliwo było bez problemu dostępne dla wszystkich klientów, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy produkcję opału zgodnego ze wszelkimi obowiązującymi przepisami i mającego wymagane certyfikaty jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania rodzinnego bądź firmowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy z pewnością zalicza się do najkorzystniejszych nad Wisłą.

To jednak nie koniec! Ekogroszek sprzedawany w mieście Kazimierz Dolny jest przeznaczony do ogrzewania budynków o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości pieców. Materiał nie wytwarza dużej zawartości szkodliwych związków chemicznych i pozostałości w procesie spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie wymaganej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie powoduje produkowania dymu i trujących substancji.

Ekogroszek Kazimierz Dolny - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.