Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lublin

Ekogroszek w Lublinie produkcji SAM-BUD-ROL to zdecydowanie najlepszy wybór w konkretnym przedziale cenowym. Od 30 lat zajmujemy się produkcją najwyższej jakości opału w kraju, zwracając uwagę na jego wartości opałowe oraz na jak najniższą zawartość siarki. Zaufało nam przez ten czas tysiące w pełni zadowolonych klientów indywidualnych oraz firm, a wszyscy docenili znakomite właściwości, szybką dostawę i korzystne ceny. Zamów już dziś ekogroszek workowany w Lublinie i skorzystaj z błyskawicznej obsługi oraz pomocy na każdym etapie zamówienia. Aby się z nami skontaktować, zadzwoń na jeden z dostępnych numerów telefonu bądź napisz do nas wiadomość e-mail. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lublin

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W firmie SAM-BUD-ROL szczególnie liczy się dla nas jakość ekogroszku w Lublinie i okolicach. Właśnie z tego względu korzystamy z nowoczesnej linii produkcyjnej, która zmniejsza koszty produkcji i sprawia, że możemy obniżyć ostateczną cenę za kilogram każdego worka. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie został podzielony na kilka serii, które różnią się głównie wartością opałową oraz kilkoma innymi parametrami, mającymi wpływ na ich użytkowanie. Warto przejrzeć każdą z nich i zdecydować o zakupie dopiero po przeczytaniu konkretnych informacji na ich temat.

Cena ekogroszku jest korzystna w naszej firmie także ze względu na fakt, że nie jesteśmy tylko sprzedawcą, lecz także producentem. Kupując u nas, wspierasz polską myśl technologiczną oraz krajowe rozwiązania. Co więcej, w firmie SAM-BUD-ROL pracują wyłącznie prawdziwi specjaliści, którzy mają ogromne doświadczenie na tym rynku i chętnie udzielą wielu szczegółowych informacji na temat zalet poszczególnych wariantów.

Najlepszy ekogroszek w Lublinie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Węgiel ekogroszek dostępny w naszej firmie ma najwyższą możliwą jakość i jest przeznaczony dla najbardziej wymagających klientów. Podstawową zaletą naszej marki jest między innymi fakt, iż wszystkie parametry i szczegółowe dane techniczne dostępne na ulotce, opakowaniu oraz stronie internetowej są w pełni zgodne ze stanem faktycznym. Co to oznacza? Że kupując w naszej firmie ekogroszek w Lublinie i okolicach możesz mieć stuprocentową pewność jego wysokiej jakości. Wartość opałowa do 29,5 MJ/kg czy zdolność spiekania 0-20 RI sprawia, że nasz ekogroszek nie ma sobie równych. Ponadto zawsze magazynujemy go w optymalnych warunkach wilgotności powietrza oraz temperatury, dzięki czemu klient otrzymuje towar w doskonałym stanie i bez wad fabrycznych, które wykluczają go z użytkowania.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Lublin)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Oferowany ekogroszek doskonale sprawdzi się w wielu piecach, ponieważ jego waga nie pozostawia po sobie dużej ilości popiołu.

  • Ekogroszek jest łatwy w transporcie, gdyż jest pakowany w worki polipropylenowe. Waga jest odmierzona w taki sposób, aby zmieściła się w zbiorniku na opał.

  • Ekonomiczna forma ekogroszku oferowanego przez naszą firmę, z jakiej powstał oraz niska zawartość popiołu i siarki sprawiają, że oddaje on maksymalnie ciepło, szybko nagrzewając każde pomieszczenie, dzięki czemu jest to nowoczesne paliwo węglowe dla wymagających osób.

  • Każdy worek ma etykietę producenta ze składem i właściwościami, która jest gwarancją najwyższej jakości.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Lublinie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lublin

Jeśli szukasz wysokiej jakości ekogroszku w Lublinie i okolicach, to koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej firmy SAM-BUD-ROL. Czeka Cię szeroki wybór różnego rodzaju opału, który z pewnością spełni wszelkie oczekiwania i potrzeby, nawet najbardziej wymagających klientów. Oferowany ekogroszek sprawdzi się w większości kotłów, dzięki czemu jest uniwersalny i praktyczny. Jego wybór to zawsze rozsądna i ekonomiczna decyzja, która pozwoli znacznie zaoszczędzić na kosztach związanych z ogrzewaniem, a także przyczyni się do zmniejszenia szkodliwości dla środowiska. Sprzedawany przez nas opał ma gwarancję producenta oraz niezbędne certyfikaty jakości. Jego doskonałe właściwości pozwalają szybko i efektywnie ogrzać dowolnej wielkości budynek i wszystkie znajdujące się w nim pomieszczenia. W trakcie spalania ekogroszku nie dochodzi do produkcji dużej ilości pyłu i popiołu, co zapewnia wieloletnią bezawaryjną pracę kotła.

Ekogroszek oferowany w Lublinie i okolicach jest paliwem o obniżonej szkodliwości dla środowiska i znakomicie sprawdzi się w okresie jesienno-zimowym, gdy temperatura zmusza nas do ogrzewania pomieszczeń, aby utrzymać w nich optymalny poziom ciepła. Oferujemy różne warianty ekogroszku, a każdy z nich wyróżnia się wysoką jakością, wydajnością i korzystną ceną. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty jeszcze dziś!

Ekogroszek Lublin - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek