Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Krasnobród

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy poszukują wysokiej jakości ekogroszku w mieście Krasnobród, przygotowaliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę nowoczesnych paliw węglowych. Są to przykładowo typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie kupisz produkt odpowiedni do możliwości Twojego pieca. Możemy poszczycić się ponad 30-letnim doświadczeniem w tym sektorze i niezwykle długą listą usatysfakcjonowanych klientów. Dzięki temu możemy zapewnić, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Krasnobród, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko w odniesieniu do jakości i świetnych parametrów, ale również wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Krasnobród

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o najbardziej wymagających klientach, którzy pragną postawić na wydajne i ekonomiczne ogrzewanie domu, firmy lub hali produkcyjnej, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Krasnobrodzie, ale też w wielu innych miejscowościach w całej Polsce. Będąc doświadczonym producentem innowacyjnego paliwa węglowego, możemy mieć pewność, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie normy procesów spalania oraz odznaczają się znakomitym standardem na tle innych dostępnych na rynku propozycji.

Nasz ekogroszek sprawdzi się w urządzeniach grzewczych różnych gabarytach. Do jego kluczowych plusów zalicza się między innymi możliwość zachowania higieny w kotle, automatyczny mechanizm dostarczania ciepła oraz utrzymanie optymalnej temperatury w dowolnym wnętrzu. Ponadto, jako producent i obecny w tym sektorze od lat dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych w Polsce bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Krasnobrodzie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Krasnobród i okolicach, to doskonały wybór nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Jako producent nowoczesnego opału węglowego, przypilnowaliśmy, aby produkt charakteryzował się korzystną wartością opałową i niedużą ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszego asortymentu sprawdzą się w użytku w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Co więcej, ekogroszek jest materiałem opłacalnym, efektywnym, a różnorodność obecnych rodzajów gwarantuje, że bez problemu kupisz odpowiedni materiał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby ułatwić transport i przechowywanie, wszystkie produkty są umieszczane w workach o masie 25 kilogramów. W środku znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w naszym sklepie należy do jednych z najkorzystniejszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Krasnobród)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia proste, czyste składowanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki przechowaniu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • oferuje najlepszą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których szczegółowe informacje znajdują się na opakowaniach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek w workach jest prosty i komfortowy w transporcie, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a potem do kotłowni lub na działkę nie sprawia najmniejszego kłopotu,

  • gwarantuje komfort oraz łatwość porcjowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz bezbłędnie odliczoną masę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Krasnobrodzie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Krasnobród

Jeżeli pragniesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Krasnobród i okolicach, to zachęcamy Cię do zapoznania się z detalami oferty naszego sklepu i zamówienia odpowiedniego produktu. Jako eksperci od opału zapewniamy nowoczesne paliwo węglowe, które możesz także nabyć w wielu innych miejscowościach na obszarze całej Polski. Wskutek zamknięcia opału w solidnych workach jego przewóz i składowanie jest łatwe oraz całkowicie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek produkowany przez naszą firmę to powiązanie świetnej klasy rozwiązań i idealnych parametrów z korzystną ceną kupna. Pragniemy, aby wydajne paliwo było bez problemu dostępne dla każdej osoby, dlatego zdecydowaliśmy się na produkcję opału zgodnego ze wszelkimi aktualnie funkcjonującymi normami i dysponującego niezbędnymi certyfikatami jakości, który możesz kupić bez obciążania domowego lub biznesowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie zalicza się do najkorzystniejszych na rynku.

Na tym jednak nie koniec! Ekogroszek sprzedawany w mieście Krasnobród jest przeznaczony do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnej wielkości i jest zgodny z większością kotłów. Materiał nie wytwarza dużej zawartości tlenków siarki i popiołu na etapie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie wymaganej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle powoduje produkowania minimalnej ilości dymu i toksycznych związków.

Ekogroszek Krasnobród - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek