Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Bychawa

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych i firmowych, którzy chcą skorzystać z wydajnego ekogroszku w mieście Bychawa, stworzyliśmy w naszej firmie szeroką ofertę innowacyjnych paliw węglowych. Można wśród nich odnaleźć przykładowo rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi z łatwością kupisz produkt dostosowany do możliwości aktualnie używanego pieca. Możemy poszczycić się ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Ze względu na te kluczowe informacje mamy pewność, że znajdujący się w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który można kupić w Bychawie, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko w odniesieniu do jakości i znakomitych szczegółów technicznych, lecz także atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Bychawa

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o wyjątkowo wymagających klientach, którzy planują postawić na wydajne i ekonomiczne sposoby dostarczania ciepła do domu jednorodzinnego, firmy czy magazynu, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w mieście Bychawa, lecz również w obrębie wielu innych miejscowości w kraju. Będąc producentem najnowocześniejszego materiału opałowego, upewniliśmy się, że parametry techniczne zgadzają się ze wszystkimi normami węgla oraz wyróżniają się na tle innych obecnych na rynku propozycji.

Nasz ekogroszek workowany sprawdzi się w kotłach dowolnych gabarytach. Do jego kluczowych atutów zalicza się między innymi wsparcie dla zachowania higieny w urządzeniu grzewczym, niewymagający ingerencji mechanizm spalania, a także zapewnienie wymaganej temperatury w każdym wnętrzu. Ponadto, jako wytwórca i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najniższych w Polsce z utrzymaniem wysokich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Bychawie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Bychawa i okolicach, to świetna propozycja nawet dla osób o szczególnie wysokich oczekiwaniach. Jako wytwórca nowoczesnego opału z węgla, przypilnowaliśmy, aby materiał wyróżniał się wysoką ilością wytwarzanego ciepła i niewielką ilością popiołu. Wszystkie produkty z naszej oferty mogą być wykorzystywane w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Co więcej, węgiel ekogroszek jest produktem ekonomicznym, efektywnym energetycznie, a różnorodność oferowanych wariantów gwarantuje, że na pewno kupisz najlepszy materiał dla siebie. W celu ułatwienia przewozu i magazynowania materiały są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w naszym sklepie jest jedną z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Bychawa)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na proste, czyste składowanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz budynku jest prostsze dzięki zamknięciu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i właściwości, o których dokładne dane umieszczono na workach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek workowany jest łatwy i komfortowy w transporcie, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a następnie do kotłowni lub na posesję nie sprawia najmniejszego kłopotu,

  • gwarantuje komfort oraz łatwość dawkowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w opakowaniach umieściliśmy precyzyjnie odmierzoną masę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Bychawie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Bychawa

Jeżeli pragniesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Bychawa i sąsiednich miejscowościach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się z detalami naszego asortymentu i zamówienia wysokiej jakości materiału. Jako eksperci od opału zapewniamy nowoczesne paliwa węglowe, które możesz też nabyć w różnych innych miejscach na terenie Polski. Przez zamknięcie produktu w solidnych opakowaniach jego przewóz i przechowywanie jest proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek wytwarzany przez naszą firmę to połączenie doskonałej jakości i znakomitych parametrów z opłacalną kwotą zakupu. Pragniemy, aby efektywne źródła opału były łatwo dostępne dla każdej osoby, ze względu na co zdecydowaliśmy się na wytwarzanie materiału opałowego spełniającego wszelkie obowiązujące wytyczne i dysponującego wymaganymi potwierdzeniami jakości, który możesz kupić bez obciążania prywatnego bądź firmowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie bez wątpienia jest jedną z najkorzystniejszych na rynku.

To nie koniec korzyści! Ekogroszek dostępny w Bychawie jest przeznaczony do ogrzewania budynków o różnej wielkości i jest zgodny z większością urządzeń grzewczych. Opał nie produkuje dużej zawartości szkodliwych związków chemicznych i pozostałości podczas spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie optymalnej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle wydziela minimalnej ilości dymu i niebezpiecznych substancji.

Ekogroszek Bychawa - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek