Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Stoczek Łukowski

Starając się sprostać wymaganiom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy szukają opłacalnego ekogroszku w Stoczku Łukowskim, przygotowaliśmy w naszej firmie różnorodną ofertę innowacyjnych rozwiązań do ogrzewania. Będą to przykładowo wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi bez problemu znajdziesz opał dostosowany do możliwości dowolnego urządzenia grzewczego. Możemy poszczycić się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem na rynku i obszerną listą darzących nas zaufaniem klientów. Ze względu na te kluczowe informacje możemy zagwarantować, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zakupić w mieście Stoczek Łukowski, spełni Twoje wymagania nie tylko pod względem standardu produkcji i znakomitych parametrów technicznych, ale też korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Stoczek Łukowski

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o wyjątkowo wymagających klientach, którzy pragną postawić na wydajne i ekonomiczne ogrzewanie domu jednorodzinnego, firmy lub hali produkcyjnej, oferujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Stoczek Łukowski, lecz też w obrębie wielu innych miast w całej Polsce. Będąc wytwórcą nowoczesnego materiału opałowego, upewniliśmy się, że jego parametry są zgodne ze wszystkimi normami jakości węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą na tle konkurencyjnych rozwiązań.

Nasz ekogroszek workowany nadaje się do spalania w urządzeniach grzewczych różnych wielkości. Do jego kluczowych plusów zalicza się między innymi możliwość zachowania czystości w piecu, zautomatyzowany mechanizm dostarczania ciepła i zagwarantowanie żądanej temperatury w dowolnym wnętrzu. Dodatkowo, jako doświadczony producent i obecny w tej branży od lat dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych w Polsce bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Stoczku Łukowskim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Stoczek Łukowski i okolicach, to świetna propozycja dla wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Jako wytwórca nowoczesnego opału węglowego, zadbaliśmy o to, aby produkt odznaczał się dobrą ilością produkowanego ciepła i niedużą ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszego asortymentu mogą być używane w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Ponadto ekogroszek opałowy jest produktem opłacalnym, efektywnym, a różnorodność dostępnych wariantów sprawia, że na pewno znajdziesz najlepszy materiał dostosowany do swoich własnych potrzeb. Aby ułatwić przewóz i magazynowanie, wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych worków. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najlepszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Stoczek Łukowski)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia wygodne, schludne przechowywanie – zachowanie ładu w kotłowni lub na podwórku jest prostsze dzięki zamknięciu materiału w trwałych polipropylenowych workach,

  • jest najlepszej jakości – dowodem świetnego standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego doskonały skład i parametry, o których dokładne informacje umieściliśmy na workach,

  • są bezproblemowe w transporcie – ekogroszek workowany jest łatwy i wygodny w przewożeniu, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a następnie do pomieszczenia z kotłem bądź na działkę nie powoduje najmniejszego kłopotu,

  • zapewnia wygodę i łatwość dozowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w workach umieściliśmy bezbłędnie odmierzoną masę ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Stoczku Łukowskim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Stoczek Łukowski

Jeśli pragniesz skorzystać z rozwiązań takich jak ekogroszek workowany w Stoczku Łukowskim i pobliskich miejscowościach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się ze szczegółami naszej oferty i złożenie zamówienia. W SAM-BUD-ROL sprzedajemy nowoczesne produkty węglowe, które możesz także kupić w licznych innych miejscach na obszarze Polski. Wskutek zamknięcia materiału w trwałych opakowaniach jego transport i składowanie jest łatwe oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek workowany naszej produkcji to powiązanie doskonałej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów z korzystną kwotą kupna. Chcemy, aby wydajne źródła opału były bez problemu dostępne dla każdego klienta, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy produkcję materiału opałowego spełniającego wszelkie obowiązujące regulacje i dysponującego poważanymi atestami jakości, który możesz kupić bez obciążania rodzinnego bądź firmowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie od lat zalicza się do najbardziej konkurencyjnych nad Wisłą.

To nie wszystko! Ekogroszek dostępny w Stoczku Łukowskim jest przeznaczony do ogrzewania domów i innych budynków o różnych rozmiarach i jest zgodny z większością urządzeń grzewczych. Materiał nie wytwarza dużej zawartości szkodliwych substancji i pozostałości w trakcie spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie optymalnej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle powoduje produkowania minimalnej ilości dymu i niebezpiecznych związków.

Ekogroszek Stoczek Łukowski - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek