Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łuków

Aby sprostać potrzebom klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy szukają wysokiej jakości ekogroszku w mieście Łuków, przygotowaliśmy w naszej firmie różnorodną ofertę nowoczesnych materiałów opałowych. Można wśród nich znaleźć przykładowo typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co szybko i sprawnie znajdziesz materiał odpowiedni do możliwości Twojego pieca. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu możemy zagwarantować, że znajdujący się w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Łuków, spełni Twoje wymagania nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i doskonałych parametrów technicznych, ale też atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łuków

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy planują postawić na rozsądne i korzystne finansowo sposoby ogrzewania domu, firmy bądź hali produkcyjnej, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Łukowie, lecz także w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Będąc producentem najnowocześniejszego materiału opałowego, upewniliśmy się, że parametry techniczne spełniają wszystkie wymagania dotyczące węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą na tle innych dostępnych na rynku propozycji.

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek opałowy nadaje się do spalania w urządzeniach grzewczych o dowolnych gabarytach. Do jego najważniejszych zalet możemy zaliczyć możliwość zachowania porządku w piecu, automatyczny proces ogrzewania i zagwarantowanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. Co więcej, jako doświadczony producent i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najlepszych w kraju bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Łukowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Łukowie i okolicach, to doskonały wybór nawet dla osób o szczególnie wysokich wymaganiach. Będąc ekspertami od nowoczesnego opału z węgla, przypilnowaliśmy, aby produkt wyróżniał się dobrą wartością opałową i niewielką ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszej oferty sprawdzą się w użytku w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Co więcej, ekogroszek jest materiałem opłacalnym, wydajnym, a różnorodność oferowanych typów gwarantuje, że bez problemu znajdziesz odpowiedni opał dla siebie. Aby ułatwić transport i składowanie, zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najlepszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Łuków)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia wygodne, schludne składowanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest prostsze dzięki przechowaniu opału w trwałych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego nienaganny skład i właściwości, o których dokładne dane umieściliśmy na workach,

  • są bezproblemowe w przewożeniu – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i wygodny w transporcie, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a potem do pomieszczenia z kotłem czy na podwórko nie powoduje żadnego problemu,

  • gwarantuje komfort użytkowania oraz łatwość porcjowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w workach umieściliśmy dokładnie odmierzoną ilość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Łukowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łuków

Jeśli chcesz skorzystać z rozwiązań takich jak ekogroszek workowany w mieście Łuków i okolicach, to gorąco proponujemy zapoznanie się z detalami naszej oferty i zamówienia odpowiedniego produktu. Jako eksperci od materiałów opałowych zapewniamy nowoczesne paliwo węglowe, które możesz również nabyć w licznych innych miastach na terenie całej Polski. Dzięki zamknięciu produktu w trwałych opakowaniach jego przewożenie i przechowywanie są komfortowe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek dostępny w SAM-BUD-ROL to połączenie świetnej klasy rozwiązań i idealnych parametrów z korzystną ceną kupna. Chcemy, aby efektywne paliwo było łatwo dostępne dla wszystkich klientów, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy produkcję opału spełniającego wszystkie obowiązujące normy i dysponującego niezbędnymi atestami jakości, który możesz kupić bez obciążania domowego lub firmowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie zalicza się do najkorzystniejszych na rynku.

To nie koniec korzyści! Ekogroszek sprzedawany w mieście Łuków może być wykorzystany do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości kotłów. Materiał nie powoduje powstawania dużej zawartości szkodliwych związków chemicznych i popiołu na etapie spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie optymalnej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie wytwarza dymu i szkodliwych związków.

Ekogroszek Łuków - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek