Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łęczna

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy poszukują wydajnego ekogroszku w mieście Łęczna, opracowaliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę najnowocześniejszych rozwiązań do ogrzewania. Znajdziesz wśród nich między innymi typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi bez problemu znajdziesz materiał odpowiedni do specyfikacji Twojego urządzenia grzewczego. Możemy poszczycić się zdobywanym przez trzy dekady doświadczeniem w branży i niezwykle długą listą zadowolonych klientów. Ze względu na te kluczowe informacje mamy pewność, że obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Łęczna, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko pod kątem standardu produkcji i znakomitych parametrów, lecz również korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łęczna

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o najbardziej wymagających klientach, którzy pragną postawić na wydajne i ekonomiczne sposoby dostarczania ciepła do domu, firmy bądź budynku o innym przeznaczeniu, proponujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Łęcznej, lecz również w wielu innych miastach w całej Polsce. Jako doświadczony wytwórca nowoczesnego opału, upewniliśmy się, że parametry techniczne spełniają wszystkie normy jakości węgla oraz wyróżniają się w porównaniu do innych dostępnych na rynku rozwiązań.

Nasz ekogroszek opałowy nadaje się do spalania w urządzeniach grzewczych o dowolnej wielkości. Do jego kluczowych atutów można zaliczyć wsparcie dla utrzymania czystości w kotle, automatyczny proces dostarczania ciepła oraz zagwarantowanie wymaganej temperatury w dowolnym wnętrzu. Ponadto, jako wytwórca i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych w kraju z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Łęcznej

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w Łęcznej i okolicach, to świetna pozycja dla wszystkich, nawet szczególnie wymagających klientów. Będąc ekspertami od nowoczesnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby materiał odznaczał się korzystną ilością wytwarzanego ciepła i niedużą ilością pozostałości. Wszystkie części naszego asortymentu nadają się do użytku w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – węgiel ekogroszek jest paliwem korzystnym cenowo, efektywnym energetycznie, a szeroki wybór dostępnych typów gwarantuje, że bez problemu kupisz odpowiedni materiał dla siebie. W celu ułatwienia przewozu i przechowywania zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych worków. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Łęczna)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, schludne przechowywanie – zachowanie ładu w okolicy kotła lub na zewnątrz domu jest łatwiejsze dzięki zamknięciu materiału w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • oferuje najlepszą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i obecność atestów, o których dokładne dane umieszczono na workach,

  • są wygodne w transporcie – ekogroszek workowany jest łatwy i komfortowy w przewożeniu, a przełożenie go do samochodu dostawczego, a następnie do kotłowni lub na działkę nie powoduje najmniejszego problemu,

  • gwarantuje komfort i łatwość dawkowania – w SAM-BUD-ROL upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz bezbłędnie odliczoną wagę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Łęcznej
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łęczna

Jeśli chcesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Łęczna i sąsiednich miejscowościach, to zachęcamy Cię do zapoznania się ze szczegółami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. W naszej firmie oferujemy nowoczesne produkty węglowe, które możesz też kupić w licznych pozostałych regionach na obszarze Polski. Przez zamknięcie opału w wytrzymałych opakowaniach jego przewóz i składowanie jest wygodne oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek opałowy dostępny w SAM-BUD-ROL to połączenie wysokiej klasy rozwiązań i idealnych parametrów technicznych z korzystną ceną kupna. Pragniemy, aby wydajne paliwo było łatwo dostępne dla wszystkich klientów, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie opału spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące wytyczne i dysponującego niezbędnymi certyfikatami jakości, który możesz kupić bez obciążania domowego bądź firmowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL bez wątpienia jest jedną z najbardziej konkurencyjnych w kraju.

To jednak nie koniec! Ekogroszek oferowany w mieście Łęczna jest przeznaczony do ogrzewania domów i innych budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Paliwo nie produkuje dużej ilości szkodliwych związków chemicznych i popiołu w procesie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie wymaganej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie wytwarza dymu i trujących substancji.

Ekogroszek Łęczna - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek