Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Zwierzyniec

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów prywatnych i firmowych, którzy chcą skorzystać z wydajnego ekogroszku w mieście Zwierzyniec, stworzyliśmy w naszej firmie szeroką ofertę ekonomicznych paliw węglowych. Znajdziesz wśród nich przykładowo wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi z łatwością wybierzesz materiał odpowiedni do specyfikacji aktualnie wykorzystywanego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem w tym sektorze i długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu możemy zagwarantować, że znajdujący się w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który można zamówić w mieście Zwierzyniec, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko pod względem klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych, lecz też wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Zwierzyniec

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o szczególnie wymagających klientach, którzy pragną zadbać o komfortowe i opłacalne ogrzewanie domu, firmy bądź dowolnego innego budynku, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Zwierzyńcu, lecz też na terenie wielu innych miast w kraju. Będąc producentem innowacyjnego materiału opałowego, możemy mieć pewność, że jego parametry spełniają wszystkie normy procesów spalania oraz wyróżniają się w stosunku do konkurencyjnych rozwiązań.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek sprawdzi się w piecach dowolnych rozmiarach. Do jego największych zalet możemy zaliczyć wsparcie dla zachowania porządku w urządzeniu grzewczym, automatyczny proces spalania oraz zapewnienie wymaganej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Ponadto, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych na rynku z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Zwierzyńcu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Zwierzyniec i okolicach, to znakomita pozycja dla wszystkich, nawet tych szczególnie wymagających klientów. Jako wytwórca nowoczesnego paliwa z węgla, przypilnowaliśmy, aby materiał odznaczał się dobrą ilością wytwarzanego ciepła i niedużą zawartością popiołu. Wszystkie elementy naszej oferty sprawdzą się w użytku w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – ekogroszek opałowy jest paliwem korzystnym cenowo, wydajnym, a różnorodność obecnych produktów sprawia, że na pewno kupisz najlepszy materiał dostosowany do Twoich potrzeb. W celu usprawnienia transportu i przechowywania zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najkorzystniejszych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Zwierzyniec)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia wygodne, czyste magazynowanie – utrzymanie porządku w okolicy kotła lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki zamknięciu materiału w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • oferuje najwyższą jakość – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego nienaganny skład i parametry, o których dokładne informacje umieszczono na opakowaniach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek workowany jest łatwy i komfortowy w przewożeniu, a przełożenie go do samochodu dostawczego, a następnie do kotłowni bądź na podwórko nie powoduje żadnego problemu,

  • zapewnia komfort użytkowania oraz łatwość porcjowania – w SAM-BUD-ROL upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz precyzyjnie odmierzoną ilość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Zwierzyńcu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Zwierzyniec

Jeżeli planujesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Zwierzyniec i pobliskich miejscowościach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się ze szczegółami naszej oferty i zamówienia wysokiej klasy opału. Jako eksperci od opału oferujemy nowoczesne paliwo węglowe, które można też zamówić w wielu pozostałych miejscowościach na obszarze całego kraju. Dzięki zamknięciu materiału w solidnych workach jego transport i przechowywanie jest wygodne oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek dostępny w SAM-BUD-ROL to powiązanie wysokiej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów z opłacalną kwotą zakupu. Pragniemy, aby efektywne paliwo było bez problemu dostępne dla każdego klienta, dlatego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie opału spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące normy i dysponującego niezbędnymi atestami jakości, który możesz kupić bez obciążania domowego lub biznesowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy od lat jest jedną z najkorzystniejszych na rynku.

To nie koniec korzyści! Ekogroszek oferowany w mieście Zwierzyniec może być wykorzystany do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości pieców. Paliwo nie powoduje powstawania dużej zawartości tlenków siarki ani pozostałości w procesie spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie żądanej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Zwierzyniec - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek