Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Rejowiec

Starając się sprostać oczekiwaniom klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy szukają efektywnego ekogroszku w mieście Rejowiec, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę najnowocześniejszych materiałów opałowych. Znajdziesz wśród nich między innymi wersje Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi szybko i sprawnie znajdziesz materiał dopasowany do możliwości Twojego pieca. Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem na rynku i obszerną listą zadowolonych klientów. W efekcie możemy zapewnić, że znajdujący się w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który można kupić w mieście Rejowiec, spełni Twoje oczekiwania nie tylko pod względem standardu produkcji i znakomitych parametrów technicznych, ale także wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Rejowiec

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy planują postawić na rozsądne i opłacalne ogrzewanie budynku mieszkalnego, firmy bądź magazynu, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Rejowiec, lecz również w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Jako producent nowoczesnego materiału opałowego, możemy mieć pewność, że parametry techniczne zgadzają się ze wszystkimi normami węgla oraz wyróżniają się na tle innych dostępnych na rynku rozwiązań.

Nasz węgiel ekogroszek nadaje się do użytku w piecach o różnych rozmiarach. Do jego najistotniejszych zalet zalicza się między innymi możliwość utrzymania czystości w urządzeniu grzewczym, automatyczny proces ogrzewania i zapewnienie odpowiedniej temperatury w każdym wnętrzu. Ponadto, jako producent i obecny w tym sektorze od lat dystrybutor paliw grzewczych cały czas dbamy, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych na rynku z utrzymaniem wysokich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Rejowcu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Rejowcu i okolicach, to doskonała propozycja nawet dla osób o szczególnie wysokich oczekiwaniach. Jako wytwórca nowoczesnego paliwa węglowego, przypilnowaliśmy, aby opał charakteryzował się dobrą wartością opałową i niewielką zawartością pozostałości. Wszystkie części naszej oferty sprawdzą się w użytku w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Co więcej, węgiel ekogroszek jest produktem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a bogaty wybór oferowanych produktów powoduje, że na pewno wybierzesz optymalny materiał dostosowany do swoich własnych potrzeb. W celu usprawnienia przewozu i magazynowania materiały są umieszczane w opakowaniach o wadze 25 kilogramów. W środku znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Rejowiec)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, czyste magazynowanie – zachowanie porządku w pobliżu kotła lub na podwórku jest możliwe dzięki trzymaniu materiału w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • oferuje najlepszą jakość – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których szczegółowe informacje umieszczono na workach,

  • są bezproblemowe w przewożeniu – ekogroszek workowany jest łatwy i szybki w przewożeniu, a przełożenie go do pojazdu dostawczego, a następnie do kotłowni czy na działkę nie sprawia najmniejszego kłopotu,

  • zapewnia komfort i łatwość dawkowania – w naszej firmie upewniamy się, że w workach znajdziesz precyzyjnie odliczoną objętość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Rejowcu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Rejowiec

Jeżeli pragniesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Rejowiec i okolicach, to gorąco proponujemy zapoznanie się z detalami naszej oferty i zamówienia wysokiej jakości opału. W naszym sklepie sprzedajemy innowacyjne paliwo węglowe, które można również nabyć w różnych innych miejscowościach na terenie Polski. Dzięki zamknięciu materiału w wytrzymałych workach jego transport i magazynowanie są łatwe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek workowany naszej produkcji to powiązanie świetnej jakości i perfekcyjnych parametrów z atrakcyjną kwotą zakupu. Pragniemy, aby efektywne energetycznie materiały opałowe były łatwo dostępne dla każdego klienta, ze względu na co postawiliśmy na wytwarzanie materiału opałowego spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące wytyczne i posiadającego poważane potwierdzenia jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania prywatnego czy firmowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL bez wątpienia zalicza się do najbardziej atrakcyjnych na rynku.

To nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w Rejowcu jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych gabarytach i jest kompatybilny z większością urządzeń grzewczych. Paliwo nie wytwarza dużej ilości szkodliwych substancji ani pozostałości w procesie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie wymaganej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie wydziela dymu i szkodliwych związków.

Ekogroszek Rejowiec - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek