Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Józefów nad Wisłą

Odpowiadając na wymagania klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy potrzebują efektywnego ekogroszku w mieście Józefów nad Wisłą, stworzyliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę najnowocześniejszych paliw węglowych. Znajdziesz wśród nich przykładowo typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi bez problemu wybierzesz produkt dopasowany do możliwości swojego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się zdobywanym przez 30 lat doświadczeniem w branży i niezwykle długą listą usatysfakcjonowanych klientów. Ze względu na te kluczowe kwestie mamy pewność, że znajdujący się w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Józefowie nad Wisłą, sprosta Twoim potrzebom nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i świetnych szczegółów technicznych, lecz również wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Józefów nad Wisłą

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o najbardziej wymagających klientach, którzy planują postawić na wydajne i korzystne finansowo ogrzewanie budynku mieszkalnego, siedziby przedsiębiorstwa lub budynku o innym charakterze, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Józefowie nad Wisłą, lecz też na terenie wielu innych miast w kraju. Będąc producentem nowoczesnego opału, upewniliśmy się, że parametry techniczne spełniają wszystkie wymagania w kwestii jakości węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą w porównaniu do innych dostępnych na rynku propozycji.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek opałowy jest odpowiedni do spalania w kotłach różnych wielkości. Do jego najważniejszych atutów zalicza się między innymi wsparcie dla utrzymania czystości w urządzeniu grzewczym, niewymagający ingerencji mechanizm dostarczania ciepła i utrzymanie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu. Co więcej, jako wytwórca i wieloletni dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najniższych w kraju z utrzymaniem wysokich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Józefowie nad Wisłą

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w Józefowie nad Wisłą i okolicach, to znakomita pozycja dla wszystkich, nawet tych wyjątkowo wymagających klientów. Jako wytwórca innowacyjnego paliwa węglowego, zadbaliśmy o to, aby materiał odznaczał się wysoką ilością dostarczanego ciepła i niedużą zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszej oferty mogą być używane w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko – ekogroszek workowany jest produktem korzystnym cenowo, efektywnym, a szeroki wybór obecnych wariantów gwarantuje, że bez problemu kupisz odpowiedni opał dla siebie. Aby ułatwić transport i magazynowanie, zamówienia są umieszczane w opakowaniach o pojemności 25 kilogramów. W środku możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w naszym sklepie należy do jednych z najlepszych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Józefów nad Wisłą)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia wygodne, czyste przechowywanie – zachowanie ładu w kotłowni lub na podwórku jest możliwe dzięki zamknięciu ekogroszku w trwałych polipropylenowych workach,

  • jest najlepszej jakości – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których szczegółowe informacje umieszczono na workach,

  • są bezproblemowe w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i wygodny w przewożeniu, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a następnie do pomieszczenia z kotłem bądź na działkę nie sprawia żadnego kłopotu,

  • zapewnia komfort użytkowania i łatwość dozowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w opakowaniach umieściliśmy precyzyjnie odmierzoną zawartość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Józefowie nad Wisłą
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Józefów nad Wisłą

Jeśli planujesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Józefów nad Wisłą i pobliskich miejscowościach, to zachęcamy Cię do zapoznania się ze szczegółami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. W naszym sklepie oferujemy nowoczesne paliwa węglowe, które można także zamówić w różnych innych miejscach na terenie całego kraju. Dzięki zamknięciu produktu w solidnych opakowaniach jego przewożenie i przechowywanie są komfortowe oraz całkowicie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek produkowany w SAM-BUD-ROL to powiązanie doskonałej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów z opłacalną ceną zakupu. Pragniemy, aby efektywne materiały opałowe były łatwo dostępne dla wszystkich klientów, dlatego postawiliśmy na wytwarzanie opału spełniającego wszystkie obowiązujące regulacje i dysponującego niezbędnymi potwierdzeniami jakości, który możesz kupić bez obciążania prywatnego bądź firmowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie jest jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku.

To nie koniec korzyści! Ekogroszek oferowany w mieście Józefów nad Wisłą może być wykorzystany do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych rozmiarach i jest kompatybilny z większością pieców. Paliwo nie wytwarza dużej ilości tlenków siarki i pozostałości podczas spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie żądanej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wytwarza minimalnej ilości dymu i toksycznych substancji.

Ekogroszek Józefów nad Wisłą - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek