Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Modliborzyce

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy chcą skorzystać z opłacalnego ekogroszku w Modliborzycach, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL bogatą ofertę innowacyjnych materiałów opałowych. Można wśród nich znaleźć na przykład rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co z łatwością wybierzesz materiał dopasowany do parametrów dowolnego kotła. Wyróżniamy się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem na rynku i obszerną listą zadowolonych klientów. W efekcie możemy zagwarantować, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zakupić w mieście Modliborzyce, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i świetnych parametrów technicznych, lecz również korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Modliborzyce

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy planują zapewnić sobie wydajne i korzystne finansowo sposoby ogrzewania budynku mieszkalnego, firmy bądź budynku o innym charakterze, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Modliborzyce, lecz także w wielu innych miejscowościach w kraju. Będąc doświadczonym producentem najnowocześniejszego materiału opałowego, możemy mieć pewność, że jego parametry zgadzają się ze wszystkimi normami węgla oraz odznaczają się doskonałym standardem na tle innych dostępnych na rynku propozycji.

Nasz węgiel ekogroszek sprawdzi się w piecach dowolnych rozmiarach. Do jego kluczowych zalet zalicza się między innymi wsparcie dla zachowania czystości w piecu, automatyczny proces spalania, a także zapewnienie żądanej temperatury w każdym pomieszczeniu. Co więcej, jako wytwórca i funkcjonujący w tej branży od lat dystrybutor paliw grzewczych nieustannie dbamy, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych w całym kraju bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Modliborzycach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Modliborzyce i okolicach, to świetna propozycja dla wszystkich, także tych wyjątkowo wymagających klientów. Jako producent innowacyjnego opału węglowego, przypilnowaliśmy, aby opał wyróżniał się wysoką ilością produkowanego ciepła i niewielką zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszej oferty nadają się do użytku w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko – ekogroszek workowany jest produktem ekonomicznym, efektywnym, a różnorodność oferowanych rodzajów powoduje, że bez problemu znajdziesz odpowiedni materiał dla siebie. W celu usprawnienia przewozu i magazynowania zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najkorzystniejszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Modliborzyce)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia komfortowe, czyste magazynowanie – utrzymanie ładu w kotłowni lub na podwórku jest możliwe dzięki zamknięciu opału w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje doskonałą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego nienaganny skład i właściwości, o których dokładne dane umieszczono na workach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w workach jest łatwy i komfortowy w przewożeniu, a przeniesienie go do pojazdu dostawczego, a potem do pomieszczenia z piecem lub na działkę nie powoduje najmniejszego kłopotu,

  • zapewnia komfort użytkowania oraz łatwość dozowania – na etapie pakowania staramy się zagwarantować, że w workach znajdziesz bezbłędnie odliczoną zawartość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Modliborzycach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Modliborzyce

Jeśli planujesz skorzystać z materiałów takich jak ekogroszek workowany w Modliborzycach i okolicach, to zachęcamy Cię do zapoznania się z detalami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. W naszym sklepie oferujemy nowoczesne paliwa węglowe, które można także kupić w licznych innych miejscowościach na obszarze całego kraju. Przez zamknięcie opału w wytrzymałych opakowaniach jego przewożenie i składowanie jest komfortowe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek wytwarzany przez naszą firmę to powiązanie doskonałej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów z korzystną ceną zakupu. Pragniemy, aby efektywne energetycznie paliwo było bez problemu dostępne dla każdego klienta, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie paliwa grzewczego zgodnego ze wszystkimi najistotniejszymi przepisami i dysponującego wymaganymi certyfikatami jakości, który można zakupić bez obciążania prywatnego lub biznesowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie należy do jednych z najkorzystniejszych na rynku.

To nie koniec zalet! Ekogroszek sprzedawany w mieście Modliborzyce jest przeznaczony do ogrzewania budynków o różnych rozmiarach i jest kompatybilny z większością pieców. Paliwo nie powoduje powstawania dużej proporcji tlenków siarki ani pozostałości w procesie spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle wytwarza minimalnej ilości dymu i toksycznych substancji.

Ekogroszek Modliborzyce - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek