Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ostrów Lubelski

Odpowiadając na potrzeby klientów indywidualnych i biznesowych, którzy poszukują wysokiej jakości ekogroszku w mieście Ostrów Lubelski, przygotowaliśmy w naszej firmie różnorodną ofertę najnowocześniejszych materiałów opałowych. Są to na przykład wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co z łatwością kupisz materiał dostosowany do specyfikacji dowolnego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą zadowolonych klientów. W efekcie mamy pewność, że znajdujący się w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który można zakupić w Ostrowie Lubelskim, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i doskonałych parametrów, lecz też korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ostrów Lubelski

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy chcą zadbać o wydajne i korzystne finansowo ogrzewanie domu, biura lub budynku o innym charakterze, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Ostrów Lubelski, lecz też w obrębie wielu innych miast w całej Polsce. Jako wytwórca najnowocześniejszego paliwa węglowego, zapewniamy, że jego parametry spełniają wszystkie wymagania dotyczące jakości węgla oraz odznaczają się świetnym standardem na tle konkurencyjnych odpowiedników.

Dostępny w naszej ofercie węgiel ekogroszek nadaje się do wykorzystania w urządzeniach grzewczych dowolnych gabarytach. Do jego kluczowych atutów możemy zaliczyć wsparcie dla zachowania czystości w urządzeniu grzewczym, automatyczny proces ogrzewania i zapewnienie żądanej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Dodatkowo, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor opału cały czas dbamy, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych w całym kraju z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Ostrowie Lubelskim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Ostrów Lubelski i okolicach, to świetny wybór dla wszystkich, także tych najbardziej wymagających klientów. Jako wytwórca nowoczesnego opału węglowego, zadbaliśmy o to, aby produkt wyróżniał się dobrą wartością opałową i niewielką zawartością popiołu. Wszystkie elementy naszego asortymentu sprawdzą się w użytku w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Dodatkowo węgiel ekogroszek jest paliwem opłacalnym, wydajnym, a szeroki wybór oferowanych rodzajów sprawia, że bez problemu kupisz odpowiedni materiał dla siebie. Aby usprawnić przewóz i przechowywanie, materiały są umieszczane w opakowaniach o wadze 25 kg. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL jest jedną z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Ostrów Lubelski)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia wygodne, czyste magazynowanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest prostsze dzięki trzymaniu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najwyższej jakości – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego nienaganny skład i parametry, o których szczegółowe informacje umieściliśmy na workach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w workach jest łatwy i szybki w transporcie, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a potem do kotłowni bądź na posesję nie powoduje najmniejszego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę i łatwość porcjowania – w naszej firmie upewniamy się, że w workach umieściliśmy bezbłędnie zmierzoną objętość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Ostrowie Lubelskim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ostrów Lubelski

Jeśli planujesz skorzystać z produktów takich jak ekogroszek workowany w mieście Ostrów Lubelski i okolicach, to zapraszamy Cię do zapoznania się ze szczegółami oferty naszego sklepu i zamówienia odpowiedniego opału. Jako eksperci od materiałów opałowych oferujemy innowacyjne paliwo węglowe, które możesz również kupić w różnych innych miastach na terenie Polski. Wskutek zamknięcia opału w wytrzymałych opakowaniach jego przewóz i składowanie jest proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek workowany produkowany przez naszą firmę to powiązanie doskonałej klasy rozwiązań i idealnych parametrów z atrakcyjną kwotą kupna. Chcemy, aby efektywne energetycznie paliwo było bez problemu dostępne dla wszystkich klientów, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie materiału opałowego spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące normy i posiadającego niezbędne certyfikaty jakości, który można wykorzystać bez obciążania domowego czy biznesowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie jest jedną z najkorzystniejszych w Polsce.

To nie wszystko! Ekogroszek oferowany w Ostrowie Lubelskim jest przeznaczony do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością urządzeń grzewczych. Paliwo nie wytwarza dużej proporcji szkodliwych związków chemicznych i pozostałości w trakcie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie żądanej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle powoduje produkowania minimalnej ilości dymu i niebezpiecznych substancji.

Ekogroszek Ostrów Lubelski - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek