Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Parczew

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów prywatnych i firmowych, którzy poszukują efektywnego ekogroszku w Parczewie, opracowaliśmy w SAM-BUD-ROL bogatą ofertę najnowocześniejszych materiałów opałowych. Można wśród nich znaleźć przykładowo wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi z pewnością wybierzesz opał dostosowany do możliwości posiadanego urządzenia grzewczego. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na rynku i obszerną listą usatysfakcjonowanych klientów. Ze względu na te kluczowe informacje mamy pewność, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można kupić w Parczewie, spełni Twoje oczekiwania nie tylko pod względem jakości i świetnych szczegółów technicznych, ale także wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Parczew

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy planują zadbać o komfortowe i korzystne finansowo sposoby dostarczania ciepła do domu jednorodzinnego, firmy bądź hali produkcyjnej, proponujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w mieście Parczew, ale także w wielu innych miejscowościach w całej Polsce. Będąc producentem nowoczesnego opału, możemy mieć pewność, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie normy węgla oraz wyróżniają się w porównaniu do konkurencyjnych propozycji.

Dostępny w naszym sklepie węgiel ekogroszek sprawdzi się w piecach różnych wielkości. Do jego najistotniejszych atutów możemy zaliczyć łatwość zachowania porządku w urządzeniu grzewczym, automatyczny proces ogrzewania, a także utrzymanie optymalnej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Ponadto, jako wytwórca i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najkorzystniejszych w całym kraju z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Parczewie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Parczewie i okolicach, to znakomity wybór dla wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Będąc ekspertami od innowacyjnego paliwa węglowego, zadbaliśmy o to, aby produkt charakteryzował się wysoką wartością opałową i niedużą zawartością pozostałości. Wszystkie produkty z naszej oferty mogą być wykorzystywane w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Dodatkowo węgiel ekogroszek jest materiałem korzystnym cenowo, efektywnym, a bogaty wybór proponowanych typów sprawia, że na pewno wybierzesz najlepszy opał dostosowany do swoich własnych potrzeb. Aby usprawnić przewóz i magazynowanie, zamówienia są umieszczane w workach o pojemności 25 kilogramów. W środku znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Parczew)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, schludne przechowywanie – utrzymanie ładu w okolicy kotła lub na podwórku jest prostsze dzięki trzymaniu materiału w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • oferuje najlepszą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których dokładne informacje znajdują się na workach,

  • są wygodne w transporcie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i wygodny w transporcie, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a następnie do pomieszczenia z kotłem bądź na działkę nie powoduje żadnego kłopotu,

  • zapewnia wygodę i łatwość dozowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w workach znajdziesz bezbłędnie odmierzoną masę ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Parczewie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Parczew

Jeśli pragniesz zamówić ekogroszek workowany w Parczewie i okolicach, to zachęcamy Cię do zapoznania się z detalami naszego asortymentu i zamówienia wysokiej jakości opału. W SAM-BUD-ROL sprzedajemy nowoczesne produkty węglowe, które można również kupić w licznych pozostałych miastach na obszarze całego kraju. Wskutek zamknięcia opału w wytrzymałych opakowaniach jego przewóz i przechowywanie są komfortowe oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek workowany naszej produkcji to powiązanie świetnej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów technicznych z atrakcyjną ceną kupna. Dążymy do tego, aby efektywne energetycznie źródła opału były łatwo dostępne dla każdego klienta, wobec czego postawiliśmy na dostarczanie paliwa grzewczego spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące normy i dysponującego wymaganymi atestami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania rodzinnego czy firmowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy niewątpliwie zalicza się do najkorzystniejszych nad Wisłą.

To jednak nie koniec! Ekogroszek dostępny w Parczewie może być wykorzystany do ogrzewania domów i innych budynków o różnej wielkości i jest zgodny z większością kotłów. Paliwo nie powoduje powstawania dużej proporcji tlenków siarki i pozostałości w procesie spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wydziela minimalnej ilości dymu i trujących związków.

Ekogroszek Parczew - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek