Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Hrubieszów

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy chcą skorzystać z efektywnego ekogroszku w Hrubieszowie, opracowaliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę innowacyjnych paliw węglowych. Są to między innymi wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi szybko i sprawnie znajdziesz materiał dopasowany do specyfikacji Twojego urządzenia grzewczego. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu możemy zapewnić, że znajdujący się w naszym sklepie ekogroszek workowany, który można kupić w mieście Hrubieszów, sprosta Twoim potrzebom nie tylko pod względem jakości i doskonałych parametrów, lecz również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Hrubieszów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o szczególnie wymagających klientach, którzy planują zapewnić sobie rozsądne i opłacalne ogrzewanie domu, firmy czy innego budynku, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Hrubieszowie, lecz też w wielu innych miejscowościach w całej Polsce. Jako wytwórca nowoczesnego paliwa węglowego, zapewniamy, że elementy jego specyfikacji zgadzają się ze wszystkimi normami jakości węgla oraz odznaczają się znakomitym standardem w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań.

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek nadaje się do spalania w kotłach o różnych wielkości. Do jego najważniejszych plusów można zaliczyć możliwość zachowania higieny w piecu, automatyczny proces dostarczania ciepła, a także zapewnienie optymalnej temperatury w dowolnym wnętrzu. Co więcej, jako wytwórca i obecny w tym sektorze od lat dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych w Polsce z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Hrubieszowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w Hrubieszowie i okolicach, to świetny wybór nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Jako producent nowoczesnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby materiał charakteryzował się korzystną wartością opałową i niewielką zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszej oferty nadają się do użytku w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – węgiel ekogroszek jest materiałem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a różnorodność oferowanych produktów gwarantuje, że z łatwością wybierzesz odpowiedni materiał dostosowany do Twoich potrzeb. W celu ułatwienia transportu i magazynowania materiały są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Hrubieszów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na wygodne, schludne magazynowanie – zachowanie porządku w okolicy pieca lub na zewnątrz domu jest łatwiejsze dzięki zamknięciu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • jest najlepszej jakości – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i właściwości, o których dokładne dane znajdują się na workach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek w workach jest prosty i wygodny w transporcie, a przeniesienie go do auta dostawczego, a potem do pomieszczenia z piecem czy na działkę nie sprawia najmniejszego kłopotu,

  • zapewnia wygodę użytkowania oraz łatwość dozowania – na etapie pakowania staramy się zapewnić, że w workach umieściliśmy dokładnie zmierzoną zawartość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Hrubieszowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Hrubieszów

Jeżeli pragniesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Hrubieszów i okolicach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się z detalami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od materiałów opałowych sprzedajemy nowoczesne paliwa węglowe, które możesz też kupić w licznych pozostałych miejscowościach na obszarze całego kraju. Przez zamknięcie opału w wytrzymałych workach jego transport i przechowywanie jest wygodne oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek dostępny w SAM-BUD-ROL to połączenie wysokiej jakości i perfekcyjnych parametrów z opłacalną kwotą zakupu. Chcemy, aby efektywne źródła opału były bez problemu dostępne dla każdego klienta, wobec czego postawiliśmy na produkcję materiału opałowego zgodnego ze wszelkimi obowiązującymi regulacjami i dysponującego wymaganymi poświadczeniami jakości, który można wykorzystać bez nadwyrężania rodzinnego czy firmowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie z pewnością zalicza się do najbardziej konkurencyjnych w kraju.

To nie koniec zalet! Ekogroszek dostępny w Hrubieszowie może być wykorzystany do ogrzewania budynków o różnych gabarytach i jest zgodny z większością kotłów. Opał nie produkuje dużej zawartości popiołu w trakcie spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie żądanej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie wydziela dymu i niebezpiecznych substancji.

Ekogroszek Hrubieszów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek