Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Siedliszcze

Starając się sprostać potrzebom klientów prywatnych i firmowych, którzy chcą skorzystać z wydajnego ekogroszku w Siedliszczu, stworzyliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę innowacyjnych paliw węglowych. Są to między innymi typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu z łatwością znajdziesz opał dopasowany do specyfikacji swojego pieca. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem w tym sektorze i niezwykle długą listą zadowolonych klientów. W efekcie możemy zapewnić, że obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który można kupić w mieście Siedliszcze, sprosta Twoim potrzebom nie tylko pod kątem standardu produkcji i świetnych parametrów, lecz również korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Siedliszcze

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy chcą zadbać o komfortowe i korzystne finansowo sposoby dostarczania ciepła do domu jednorodzinnego, siedziby przedsiębiorstwa bądź hali produkcyjnej, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w mieście Siedliszcze, lecz też w obrębie wielu innych miast w całej Polsce. Jako doświadczony producent innowacyjnego paliwa węglowego, zapewniamy, że jego parametry spełniają wszystkie wymagania dotyczące procesów spalania oraz wyróżniają się na tle konkurencyjnych odpowiedników.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek opałowy sprawdzi się w urządzeniach grzewczych różnych wielkości. Do jego największych atutów można zaliczyć łatwość zachowania higieny w urządzeniu grzewczym, niewymagający ingerencji mechanizm spalania oraz utrzymanie żądanej temperatury w każdym wnętrzu. Dodatkowo, jako producent i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych nieustannie pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych na rynku bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Siedliszczu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Siedliszcze i okolicach, to świetna pozycja nawet dla osób o wyjątkowo wysokich wymaganiach. Jako producent innowacyjnego opału węglowego, zadbaliśmy o to, aby materiał odznaczał się wysoką wartością opałową i niedużą zawartością popiołu. Wszystkie części naszej oferty nadają się do użytku w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Ponadto ekogroszek jest paliwem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a szeroki wybór oferowanych rodzajów powoduje, że z łatwością wybierzesz odpowiedni materiał dostosowany do Twoich potrzeb. W celu ułatwienia transportu i przechowywania zamówienia są umieszczane w workach o pojemności 25 kg. Wewnątrz znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najlepszych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Siedliszcze)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, higieniczne składowanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest możliwe dzięki zamknięciu materiału w solidnych polipropylenowych workach,

  • oferuje najwyższą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego znakomity skład i właściwości, o których dokładne dane umieściliśmy na opakowaniach,

  • są bezproblemowe w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i wygodny w transporcie, a przeniesienie go do pojazdu dostawczego, a potem do pomieszczenia z kotłem lub na podwórko nie sprawia najmniejszego problemu,

  • zapewnia komfort oraz łatwość dawkowania – w naszej firmie upewniamy się, że w workach umieściliśmy dokładnie odmierzoną wagę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Siedliszczu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Siedliszcze

Jeżeli pragniesz postawić na ekogroszek workowany w Siedliszczu i okolicach, to gorąco proponujemy zapoznanie się z detalami naszej oferty i złożenie zamówienia. Jako eksperci od opału zapewniamy nowoczesne paliwo węglowe, które można też zamówić w różnych pozostałych miejscowościach na obszarze całego kraju. Dzięki zamknięciu materiału w wytrzymałych workach jego przewóz i składowanie jest proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek workowany produkowany przez naszą firmę to połączenie świetnej jakości i znakomitych parametrów z atrakcyjną ceną kupna. Dążymy do tego, aby efektywne paliwo było łatwo dostępne dla każdej osoby, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie paliwa grzewczego zgodnego ze wszystkimi najważniejszymi normami i posiadającego poważane poświadczenia jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania rodzinnego czy firmowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie z pewnością jest jedną z najbardziej konkurencyjnych nad Wisłą.

To nie koniec plusów! Ekogroszek dostępny w Siedliszczu jest przeznaczony do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością pieców. Paliwo nie powoduje powstawania dużej proporcji tlenków siarki ani popiołu na etapie spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wytwarza minimalnej ilości dymu i niebezpiecznych substancji.

Ekogroszek Siedliszcze - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek