Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Międzyrzec Podlaski

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy poszukują efektywnego ekogroszku w mieście Międzyrzec Podlaski, stworzyliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę nowoczesnych paliw węglowych. Są to między innymi typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie znajdziesz produkt dostosowany do parametrów dowolnego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i długą listą zadowolonych klientów. W efekcie mamy pewność, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można nabyć w mieście Międzyrzec Podlaski, sprosta Twoim potrzebom nie tylko pod względem standardu produkcji i znakomitych szczegółów technicznych, ale również wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Międzyrzec Podlaski

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o wyjątkowo wymagających klientach, którzy pragną zadbać o rozsądne i ekonomiczne sposoby ogrzewania domu, siedziby firmy lub budynku o innym przeznaczeniu, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w Międzyrzecu Podlaskim, ale także w wielu innych miastach w kraju. Jako doświadczony wytwórca nowoczesnego opału, zapewniamy, że jego parametry spełniają wszystkie wymagania w kwestii jakości węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą w porównaniu do konkurencyjnych propozycji.

Nasz ekogroszek jest odpowiedni do spalania w kotłach różnych gabarytach. Do jego kluczowych zalet zalicza się między innymi łatwość zachowania porządku w kotle, zautomatyzowany mechanizm ogrzewania i zapewnienie optymalnej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Dodatkowo, jako doświadczony wytwórca i działający w tym sektorze od lat dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Międzyrzecu Podlaskim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w Międzyrzecu Podlaskim i okolicach, to świetna pozycja dla wszystkich, także tych wyjątkowo wymagających klientów. Jako producent innowacyjnego opału z węgla, przypilnowaliśmy, aby opał charakteryzował się dobrą ilością wytwarzanego ciepła i niedużą zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie części naszej oferty nadają się do użytku w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko – ekogroszek opałowy jest materiałem ekonomicznym, efektywnym energetycznie, a różnorodność dostępnych rodzajów powoduje, że z łatwością znajdziesz najlepszy opał dla siebie. W celu usprawnienia przewozu i przechowywania materiały są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. Wewnątrz znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Międzyrzec Podlaski)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia komfortowe, schludne magazynowanie – zachowanie ładu w kotłowni lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki trzymaniu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najlepszą jakość – dowodem świetnego standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego znakomity skład i właściwości, o których dokładne informacje znajdują się na workach,

  • są bezproblemowe w przewozie – ekogroszek workowany jest prosty i szybki w transporcie, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a później do pomieszczenia z kotłem lub na posesję nie sprawia żadnego problemu,

  • gwarantuje komfort oraz łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zapewnić, że w opakowaniach znajdziesz bezbłędnie zmierzoną zawartość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Międzyrzecu Podlaskim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Międzyrzec Podlaski

Jeżeli pragniesz zamówić ekogroszek workowany w Międzyrzecu Podlaskim i pobliskich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zapoznania się z detalami naszego asortymentu i zamówienia odpowiedniego opału. Jako eksperci od materiałów opałowych zapewniamy innowacyjne paliwa węglowe, które możesz też zamówić w różnych innych miastach na terenie całego kraju. Dzięki zamknięciu produktu w wytrzymałych workach jego transport i składowanie jest komfortowe oraz całkowicie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek produkowany przez naszą firmę to połączenie świetnej jakości i perfekcyjnych parametrów z korzystną kwotą zakupu. Chcemy, aby efektywne materiały opałowe były bez problemu dostępne dla każdego klienta, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie materiału opałowego spełniającego wszystkie obowiązujące wytyczne i mającego wymagane potwierdzenia jakości, który możesz kupić bez obciążania prywatnego czy firmowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie od lat należy do jednych z najkorzystniejszych na rynku.

Na tym jednak nie koniec! Ekogroszek sprzedawany w Międzyrzecu Podlaskim jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością kotłów. Materiał nie powoduje powstawania dużej ilości tlenków siarki i pozostałości podczas spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie wymaganej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Międzyrzec Podlaski - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek