Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tyszowce

Aby sprostać wymaganiom klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy potrzebują wysokiej jakości ekogroszku w Tyszowcach, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL bogatą ofertę najnowocześniejszych rozwiązań do ogrzewania. Można wśród nich znaleźć przykładowo wersje Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie kupisz materiał dopasowany do możliwości posiadanego kotła. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i obszerną listą usatysfakcjonowanych klientów. W efekcie możemy zagwarantować, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zakupić w Tyszowcach, sprosta Twoim potrzebom nie tylko pod kątem standardu produkcji i świetnych parametrów, ale także wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tyszowce

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy planują zadbać o wydajne i ekonomiczne sposoby dostarczania ciepła do domu jednorodzinnego, biura bądź innego budynku, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Tyszowce, ale też w wielu innych miejscowościach w kraju. Będąc doświadczonym producentem nowoczesnego opału, zapewniamy, że parametry techniczne są zgodne ze wszystkimi normami jakości węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą w stosunku do innych dostępnych na rynku propozycji.

Dostępny w naszej ofercie węgiel ekogroszek sprawdzi się w kotłach dowolnych rozmiarach. Do jego najważniejszych zalet zalicza się między innymi wsparcie dla utrzymania higieny w kotle, niewymagający ingerencji mechanizm dostarczania ciepła i zapewnienie wymaganej temperatury w każdym pomieszczeniu. Co więcej, jako producent i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych nieustannie dbamy, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych w całym kraju bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Tyszowcach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Tyszowce i okolicach, to znakomita pozycja dla wszystkich, także tych najbardziej wymagających klientów. Będąc ekspertami od nowoczesnego opału z węgla, przypilnowaliśmy, aby produkt wyróżniał się korzystną wartością opałową i niedużą ilością pozostałości. Wszystkie części naszej oferty mogą być wykorzystywane w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Ponadto ekogroszek jest paliwem opłacalnym, wydajnym, a różnorodność dostępnych typów gwarantuje, że z łatwością wybierzesz odpowiedni opał dla siebie. Aby ułatwić przewóz i przechowywanie, zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych worków. Wewnątrz znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najlepszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Tyszowce)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia wygodne, higieniczne magazynowanie – zachowanie ładu w kotłowni lub na zewnątrz budynku jest możliwe dzięki przechowaniu materiału w trwałych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których szczegółowe informacje umieszczono na workach,

  • są wygodne w transporcie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i wygodny w przewożeniu, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a potem do pomieszczenia z piecem bądź na podwórko nie sprawia najmniejszego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę użytkowania oraz łatwość porcjowania – na etapie pakowania staramy się zapewnić, że w opakowaniach znajdziesz bezbłędnie odmierzoną zawartość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Tyszowcach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tyszowce

Jeżeli planujesz skorzystać z rozwiązań takich jak ekogroszek workowany w Tyszowcach i pobliskich miejscowościach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się z detalami naszej oferty i zamówienia wysokiej klasy produktu. W naszej firmie oferujemy nowoczesne paliwo węglowe, które można również zamówić w różnych pozostałych regionach na terenie całej Polski. Wskutek zamknięcia opału w trwałych opakowaniach jego transport i przechowywanie są komfortowe oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek workowany naszej produkcji to połączenie doskonałej klasy rozwiązań i idealnych parametrów technicznych z atrakcyjną kwotą kupna. Dążymy do tego, aby efektywne źródła opału były łatwo dostępne dla wszystkich klientów, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy produkcję paliwa grzewczego spełniającego wszelkie obowiązujące przepisy i dysponującego poważanymi potwierdzeniami jakości, który można wykorzystać bez nadwyrężania prywatnego bądź firmowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL od lat jest jedną z najbardziej konkurencyjnych w Polsce.

To nie koniec plusów! Ekogroszek dostępny w Tyszowcach może być wykorzystany do ogrzewania domów i innych budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Opał nie powoduje powstawania dużej ilości tlenków siarki ani popiołu podczas spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie wymaganej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle wytwarza minimalnej ilości dymu i szkodliwych związków.

Ekogroszek Tyszowce - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek