Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Biłgoraj

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy poszukują efektywnego ekogroszku w Biłgoraju, przygotowaliśmy w naszym sklepie różnorodną ofertę nowoczesnych materiałów opałowych. Będą to na przykład wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co szybko i sprawnie wybierzesz produkt dostosowany do parametrów dowolnego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem w branży i obszerną listą usatysfakcjonowanych klientów. Ze względu na te kluczowe aspekty możemy zapewnić, że znajdujący się w naszym sklepie ekogroszek workowany, który można kupić w Biłgoraju, sprosta Twoim potrzebom nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i świetnych parametrów, lecz także wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Biłgoraj

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy planują zadbać o komfortowe i opłacalne sposoby ogrzewania budynku mieszkalnego, biura bądź budynku o innym przeznaczeniu, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Biłgoraj, ale także w obrębie wielu innych miejscowości w całej Polsce. Jako wytwórca najnowocześniejszego materiału opałowego, zapewniamy, że elementy jego specyfikacji zgadzają się ze wszystkimi normami jakości węgla oraz wyróżniają się na tle konkurencyjnych rozwiązań.

Nasz ekogroszek workowany sprawdzi się w urządzeniach grzewczych dowolnej wielkości. Do jego najważniejszych zalet zalicza się między innymi wsparcie dla zachowania higieny w piecu, niewymagający ingerencji proces spalania oraz utrzymanie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu. Dodatkowo, jako doświadczony wytwórca i działający w tym sektorze od lat dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych nad Wisłą bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Biłgoraju

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który zamówisz w Biłgoraju i okolicach, to znakomita pozycja dla wszystkich, nawet tych szczególnie wymagających klientów. Jako producent nowoczesnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby produkt cechował się wysoką ilością produkowanego ciepła i niewielką ilością popiołu. Wszystkie elementy naszego asortymentu mogą być używane w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Co więcej, ekogroszek jest produktem ekonomicznym, wydajnym, a różnorodność dostępnych typów sprawia, że z łatwością wybierzesz odpowiedni materiał dostosowany do swoich własnych potrzeb. Aby ułatwić transport i przechowywanie, wszystkie produkty są umieszczane w workach o masie 25 kg. Wewnątrz znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najkorzystniejszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Biłgoraj)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia proste, czyste przechowywanie – zachowanie ładu w kotłowni lub na zewnątrz domu jest prostsze dzięki zamknięciu ekogroszku w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najwyższą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i właściwości, o których szczegółowe informacje znajdują się na workach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek workowany jest prosty i wygodny w transporcie, a przeniesienie go do auta dostawczego, a później do magazynu lub na działkę nie powoduje najmniejszego kłopotu,

  • zapewnia wygodę i łatwość dozowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w opakowaniach umieściliśmy precyzyjnie odmierzoną objętość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Biłgoraju
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Biłgoraj

Jeżeli chcesz postawić na ekogroszek workowany w Biłgoraju i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami oferty naszego sklepu i zamówienia wysokiej jakości opału. Jako eksperci od materiałów opałowych oferujemy innowacyjne paliwo węglowe, które można też kupić w wielu pozostałych miejscowościach na terenie Polski. Wskutek zamknięcia opału w wytrzymałych opakowaniach jego przewóz i magazynowanie jest łatwe oraz zupełnie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek dostępny w SAM-BUD-ROL to połączenie wysokiej jakości i idealnych parametrów technicznych z opłacalną kwotą zakupu. Dążymy do tego, aby efektywne materiały opałowe były łatwo dostępne dla każdej osoby, ze względu na co postawiliśmy na produkcję opału spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące wytyczne i posiadającego niezbędne potwierdzenia jakości, który można zakupić bez obciążania prywatnego lub biznesowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL bez wątpienia zalicza się do najbardziej atrakcyjnych w Polsce.

To nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w mieście Biłgoraj może być wykorzystany do dostarczania ciepła do budynków o różnych gabarytach i jest kompatybilny z większością pieców. Paliwo nie produkuje dużej proporcji szkodliwych związków chemicznych i popiołu na etapie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie optymalnej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wydziela minimalnej ilości dymu i trujących związków.

Ekogroszek Biłgoraj - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek