Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tarnogród

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy szukają efektywnego ekogroszku w mieście Tarnogród, opracowaliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę innowacyjnych materiałów opałowych. Można wśród nich znaleźć przykładowo typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co szybko i sprawnie wybierzesz opał dostosowany do specyfikacji Twojego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się zdobywanym przez trzy dekady doświadczeniem na rynku i obszerną listą zadowolonych klientów. W efekcie mamy pewność, że dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który można zakupić w Tarnogrodzie, spełni Twoje potrzeby nie tylko pod względem jakości i świetnych szczegółów technicznych, lecz także korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tarnogród

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy chcą zapewnić sobie wydajne i opłacalne sposoby dostarczania ciepła do budynku mieszkalnego, siedziby przedsiębiorstwa lub innego budynku, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Tarnogród, lecz także w obrębie wielu innych miast w kraju. Będąc wytwórcą innowacyjnego paliwa węglowego, zapewniamy, że jego parametry są zgodne ze wszystkimi normami jakości węgla oraz odznaczają się świetnym standardem na tle innych obecnych na rynku rozwiązań.

Nasz ekogroszek sprawdzi się do wykorzystania w piecach o dowolnej wielkości. Do jego najważniejszych atutów zalicza się między innymi możliwość zachowania higieny w kotle, automatyczny proces spalania oraz zagwarantowanie wymaganej temperatury w każdym miejscu w budynku. Dodatkowo, jako producent i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najlepszych na rynku z utrzymaniem wysokich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Tarnogrodzie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w Tarnogrodzie i okolicach, to znakomita pozycja dla wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających klientów. Jako wytwórca innowacyjnego paliwa węglowego, przypilnowaliśmy, aby produkt cechował się dobrą ilością dostarczanego ciepła i niewielką zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie części naszego asortymentu nadają się do użytku w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Dodatkowo ekogroszek workowany jest materiałem korzystnym cenowo, efektywnym, a różnorodność dostępnych typów powoduje, że na pewno wybierzesz odpowiedni opał dostosowany do swoich własnych potrzeb. W celu usprawnienia transportu i składowania zamówienia są umieszczane w workach o pojemności 25 kilogramów. W środku możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w naszym sklepie należy do jednych z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Tarnogród)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na proste, schludne przechowywanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki przechowaniu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje doskonałą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i parametry, o których szczegółowe informacje umieszczono na opakowaniach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek w workach jest prosty i komfortowy w transporcie, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a potem do pomieszczenia z kotłem bądź na podwórko nie sprawia najmniejszego kłopotu,

  • gwarantuje komfort oraz łatwość porcjowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w opakowaniach umieściliśmy precyzyjnie odliczoną objętość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Tarnogrodzie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tarnogród

Jeśli pragniesz skorzystać z produktów takich jak ekogroszek workowany w Tarnogrodzie i sąsiednich miejscowościach, to gorąco proponujemy zapoznanie się z detalami naszego asortymentu i zamówienia odpowiedniego produktu. W SAM-BUD-ROL zapewniamy nowoczesne paliwa węglowe, które można także nabyć w wielu pozostałych miejscowościach na obszarze Polski. Wskutek zamknięcia opału w solidnych opakowaniach jego przewożenie i przechowywanie jest proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek naszej produkcji to powiązanie świetnej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych z korzystną kwotą kupna. Chcemy, aby wydajne paliwo było łatwo dostępne dla każdego klienta, dlatego już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie paliwa grzewczego zgodnego ze wszelkimi najistotniejszymi normami i posiadającego niezbędne poświadczenia jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania rodzinnego czy firmowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy niewątpliwie zalicza się do najbardziej konkurencyjnych w Polsce.

To nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w mieście Tarnogród może być wykorzystany do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości pieców. Paliwo nie powoduje powstawania dużej zawartości popiołu na etapie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie żądanej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie wydziela dymu i niebezpiecznych substancji.

Ekogroszek Tarnogród - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek