Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ryki

Odpowiadając na oczekiwania klientów prywatnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z opłacalnego ekogroszku w Rykach, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę innowacyjnych paliw węglowych. Będą to między innymi rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co bez problemu kupisz produkt dostosowany do specyfikacji swojego pieca. Możemy poszczycić się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem w tym sektorze i niezwykle długą listą usatysfakcjonowanych klientów. W efekcie możemy zapewnić, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zamówić w Rykach, sprosta Twoim potrzebom nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i doskonałych parametrów technicznych, lecz także atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ryki

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o wyjątkowo wymagających klientach, którzy chcą postawić na komfortowe i opłacalne ogrzewanie budynku mieszkalnego, biura bądź magazynu, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Rykach, lecz też w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Jako wytwórca innowacyjnego materiału opałowego, możemy mieć pewność, że parametry techniczne są zgodne ze wszystkimi normami procesów spalania oraz wyróżniają się w porównaniu do innych dostępnych na rynku propozycji.

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek sprawdzi się w piecach różnych gabarytach. Do jego największych atutów można zaliczyć łatwość utrzymania higieny w urządzeniu grzewczym, zautomatyzowany mechanizm spalania oraz utrzymanie żądanej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Dodatkowo, jako wytwórca i funkcjonujący w tym sektorze od lat dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najniższych na rynku bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Rykach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Ryki i okolicach, to świetna pozycja nawet dla osób o wyjątkowo wysokich wymaganiach. Będąc specjalistami od nowoczesnego opału węglowego, przypilnowaliśmy, aby opał wyróżniał się korzystną wartością opałową i niewielką ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszego asortymentu nadają się do użytku w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko – węgiel ekogroszek jest paliwem ekonomicznym, efektywnym energetycznie, a szeroki wybór obecnych wariantów sprawia, że na pewno wybierzesz odpowiedni materiał dla siebie. W celu usprawnienia przewozu i magazynowania materiały są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w naszym sklepie należy do jednych z najlepszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Ryki)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na komfortowe, schludne magazynowanie – utrzymanie ładu w okolicy kotła lub na podwórku jest możliwe dzięki trzymaniu opału w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których szczegółowe dane znajdują się na workach,

  • są wygodne w przewożeniu – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i szybki w przewożeniu, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a potem do kotłowni lub na posesję nie sprawia najmniejszego problemu,

  • zapewnia wygodę i łatwość dozowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w opakowaniach umieściliśmy precyzyjnie zmierzoną masę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Rykach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ryki

Jeśli planujesz postawić na ekogroszek workowany w Rykach i pobliskich miejscowościach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od opału sprzedajemy innowacyjne produkty węglowe, które możesz również nabyć w wielu pozostałych miastach na terenie całej Polski. Dzięki zamknięciu opału w solidnych opakowaniach jego przewóz i magazynowanie jest komfortowe oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek produkowany przez naszą firmę to powiązanie doskonałej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych z korzystną ceną zakupu. Chcemy, aby wydajne paliwo było bez problemu dostępne dla każdej osoby, ze względu na co zdecydowaliśmy się na wytwarzanie paliwa grzewczego zgodnego ze wszelkimi istotnymi normami i posiadającego niezbędne potwierdzenia jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania domowego czy biznesowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie zalicza się do najkorzystniejszych na rynku.

Na tym jeszcze nie koniec! Ekogroszek oferowany w Rykach jest przeznaczony do ogrzewania budynków o różnych rozmiarach i jest zgodny z większością urządzeń grzewczych. Opał nie powoduje powstawania dużej zawartości tlenków siarki ani popiołu w procesie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle wydziela minimalnej ilości dymu i trujących związków.

Ekogroszek Ryki - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek