Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łaszczów

Starając się sprostać oczekiwaniom klientów prywatnych i biznesowych, którzy potrzebują opłacalnego ekogroszku w mieście Łaszczów, przygotowaliśmy w naszej firmie różnorodną ofertę nowoczesnych paliw węglowych. Znajdziesz wśród nich między innymi wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi z łatwością kupisz produkt dopasowany do specyfikacji Twojego pieca. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i długą listą usatysfakcjonowanych klientów. Dzięki temu mamy pewność, że dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz zakupić w Łaszczowie, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i znakomitych parametrów, lecz też korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łaszczów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o wyjątkowo wymagających klientach, którzy pragną zapewnić sobie wydajne i korzystne finansowo ogrzewanie budynku mieszkalnego, placówki firmy czy hali produkcyjnej, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Łaszczowie, lecz także na terenie wielu innych miast w całej Polsce. Jako doświadczony wytwórca innowacyjnego paliwa węglowego, możemy mieć pewność, że jego parametry są zgodne ze wszystkimi normami procesów spalania oraz odznaczają się świetnym standardem w stosunku do innych dostępnych na rynku rozwiązań.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek opałowy sprawdzi się w piecach dowolnej wielkości. Do jego największych plusów można zaliczyć możliwość zachowania czystości w kotle, automatyczny proces spalania, a także utrzymanie optymalnej temperatury w każdym wnętrzu. Co więcej, jako wytwórca i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Łaszczowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Łaszczów i okolicach, to świetny wybór nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Będąc ekspertami od nowoczesnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby produkt charakteryzował się dobrą wartością opałową i niedużą zawartością popiołu. Wszystkie części naszej oferty mogą być wykorzystywane w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Ponadto ekogroszek jest produktem korzystnym cenowo, wydajnym, a bogaty wybór oferowanych wariantów sprawia, że na pewno wybierzesz odpowiedni materiał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby usprawnić przewóz i przechowywanie, zamówienia są umieszczane w opakowaniach o pojemności 25 kg. Wewnątrz znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL jest jedną z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Łaszczów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, schludne przechowywanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki trzymaniu ekogroszku w solidnych polipropylenowych workach,

  • jest najlepszej jakości – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i parametry, o których szczegółowe informacje umieszczono na workach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek workowany jest łatwy i wygodny w przewożeniu, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a później do kotłowni lub na działkę nie powoduje żadnego kłopotu,

  • gwarantuje komfort oraz łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zagwarantować, że w workach znajdziesz precyzyjnie odliczoną objętość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Łaszczowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łaszczów

Jeżeli chcesz skorzystać z rozwiązań takich jak ekogroszek workowany w mieście Łaszczów i sąsiednich miejscowościach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się ze szczegółami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. W SAM-BUD-ROL sprzedajemy nowoczesne produkty węglowe, które możesz też zamówić w licznych innych miastach na terenie Polski. Dzięki zamknięciu opału w wytrzymałych opakowaniach jego przewożenie i składowanie jest komfortowe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek produkowany przez naszą firmę to połączenie doskonałej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów z atrakcyjną ceną zakupu. Chcemy, aby efektywne paliwo było bez problemu dostępne dla każdego klienta, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie opału spełniającego wszelkie obowiązujące regulacje i dysponującego wymaganymi poświadczeniami jakości, który można wykorzystać bez nadwyrężania rodzinnego czy firmowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie od lat zalicza się do najbardziej konkurencyjnych w kraju.

To nie koniec zalet! Ekogroszek dostępny w mieście Łaszczów jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków o różnych rozmiarach i jest odpowiedni do większości kotłów. Materiał nie produkuje dużej ilości tlenków siarki ani pozostałości w trakcie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie wymaganej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Łaszczów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek