Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Frampol

Aby sprostać potrzebom klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy chcą skorzystać z wysokiej jakości ekogroszku we Frampolu, opracowaliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę nowoczesnych paliw węglowych. Znajdziesz wśród nich na przykład rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu bez problemu znajdziesz opał odpowiedni do możliwości Twojego pieca. Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem na rynku i długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Ze względu na te kluczowe aspekty możemy zagwarantować, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Frampol, spełni Twoje oczekiwania nie tylko pod kątem klasy rozwiązań i doskonałych parametrów, lecz też atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Frampol

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o wysokich wymaganiach, którzy pragną zadbać o rozsądne i opłacalne sposoby ogrzewania domu, placówki firmy lub hali produkcyjnej, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko we Frampolu, lecz również w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Jako doświadczony producent nowoczesnego materiału opałowego, możemy mieć pewność, że parametry techniczne spełniają wszystkie wymagania w kwestii jakości węgla oraz wyróżniają się w porównaniu do konkurencyjnych propozycji.

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek sprawdzi się w kotłach dowolnych gabarytach. Do jego kluczowych zalet możemy zaliczyć możliwość zachowania czystości w urządzeniu grzewczym, zautomatyzowany proces spalania, a także utrzymanie odpowiedniej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Ponadto, jako producent i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych nad Wisłą bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek we Frampolu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz we Frampolu i okolicach, to doskonała propozycja nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Jako producent innowacyjnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby opał cechował się wysoką ilością produkowanego ciepła i niewielką ilością popiołu. Wszystkie elementy naszego asortymentu mogą być używane w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Ponadto ekogroszek opałowy jest produktem opłacalnym, efektywnym, a szeroki wybór obecnych wariantów powoduje, że na pewno wybierzesz odpowiedni opał dostosowany do Twoich potrzeb. W celu usprawnienia transportu i składowania zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych worków. Wewnątrz znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w naszym sklepie jest jedną z najlepszych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Frampol)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia wygodne, schludne składowanie – zachowanie ładu w okolicy kotła lub na podwórku jest możliwe dzięki trzymaniu materiału w solidnych polipropylenowych workach,

  • oferuje doskonałą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego doskonały skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których szczegółowe informacje umieściliśmy na workach,

  • są bezproblemowe w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i komfortowy w przewożeniu, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a następnie do kotłowni lub na posesję nie powoduje żadnego kłopotu,

  • gwarantuje komfort i łatwość porcjowania – na etapie pakowania staramy się zagwarantować, że w workach znajdziesz precyzyjnie zmierzoną objętość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) we Frampolu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Frampol

Jeśli planujesz postawić na ekogroszek workowany we Frampolu i sąsiednich miejscowościach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami naszej oferty i zamówienia odpowiedniego opału. W naszym sklepie sprzedajemy innowacyjne produkty węglowe, które można również zamówić w licznych innych regionach na obszarze całej Polski. Dzięki zamknięciu materiału w solidnych workach jego przewożenie i przechowywanie jest łatwe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek opałowy wytwarzany przez naszą firmę to powiązanie świetnej jakości i znakomitych parametrów technicznych z korzystną kwotą kupna. Dążymy do tego, aby wydajne źródła opału były bez problemu dostępne dla każdego klienta, ze względu na co zdecydowaliśmy się na wytwarzanie paliwa grzewczego zgodnego ze wszelkimi najistotniejszymi normami i dysponującego niezbędnymi certyfikatami jakości, który można wykorzystać bez obciążania domowego bądź firmowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy od lat jest jedną z najkorzystniejszych na rynku.

To nie koniec korzyści! Ekogroszek oferowany w mieście Frampol jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości pieców. Materiał nie produkuje dużej proporcji tlenków siarki i popiołu na etapie spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wytwarza minimalnej ilości dymu i trujących związków.

Ekogroszek Frampol - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek