Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kamionka

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy potrzebują wysokiej jakości ekogroszku w Kamionce, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL bogatą ofertę najnowocześniejszych rozwiązań do ogrzewania. Można wśród nich odnaleźć przykładowo wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co z łatwością znajdziesz materiał odpowiedni do parametrów Twojego kotła. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i długą listą zadowolonych klientów. W efekcie możemy zagwarantować, że znajdujący się w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który można zakupić w Kamionce, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko pod kątem klasy rozwiązań i znakomitych parametrów, ale też korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kamionka

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy chcą zapewnić sobie rozsądne i ekonomiczne sposoby ogrzewania budynku mieszkalnego, siedziby przedsiębiorstwa bądź magazynu, proponujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Kamionce, ale również w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Jako wytwórca nowoczesnego paliwa węglowego, upewniliśmy się, że parametry techniczne są zgodne ze wszystkimi normami węgla oraz odznaczają się doskonałym standardem na tle innych obecnych na rynku rozwiązań.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany jest odpowiedni do spalania w urządzeniach grzewczych różnych gabarytach. Do jego najważniejszych plusów zalicza się między innymi łatwość utrzymania higieny w piecu, niewymagający ingerencji mechanizm ogrzewania, a także zapewnienie odpowiedniej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Dodatkowo, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych na rynku z utrzymaniem odpowiednich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Kamionce

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Kamionce i okolicach, to doskonała propozycja dla wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających klientów. Jako wytwórca nowoczesnego opału węglowego, przypilnowaliśmy, aby produkt charakteryzował się dobrą ilością dostarczanego ciepła i niedużą ilością pozostałości. Wszystkie produkty z naszego asortymentu mogą być używane w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Co więcej, węgiel ekogroszek jest paliwem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a bogaty wybór dostępnych wariantów powoduje, że na pewno znajdziesz optymalny opał dostosowany do Twoich potrzeb. W celu usprawnienia transportu i składowania materiały są umieszczane w opakowaniach o pojemności 25 kg. Wewnątrz znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Kamionka)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia komfortowe, schludne składowanie – zachowanie ładu w kotłowni lub na zewnątrz domu jest możliwe dzięki przechowaniu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których szczegółowe informacje umieszczono na opakowaniach,

  • są bezproblemowe w przewozie – ekogroszek workowany jest łatwy i szybki w transporcie, a przełożenie go do pojazdu dostawczego, a następnie do magazynu bądź na podwórko nie sprawia najmniejszego problemu,

  • zapewnia wygodę i łatwość dozowania – na etapie pakowania staramy się zapewnić, że w opakowaniach znajdziesz dokładnie zmierzoną objętość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Kamionce
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kamionka

Jeśli chcesz zamówić ekogroszek workowany w Kamionce i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się ze szczegółami naszego asortymentu i zamówienia odpowiedniego produktu. Jako eksperci od materiałów opałowych zapewniamy nowoczesne produkty węglowe, które możesz również kupić w licznych innych regionach na obszarze całego kraju. Przez zamknięcie opału w solidnych workach jego przewożenie i składowanie jest proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek produkowany w SAM-BUD-ROL to połączenie wysokiej jakości i znakomitych parametrów z atrakcyjną kwotą zakupu. Pragniemy, aby wydajne paliwo było bez problemu dostępne dla każdego klienta, dlatego zdecydowaliśmy się na wytwarzanie paliwa grzewczego zgodnego ze wszystkimi aktualnie funkcjonującymi przepisami i mającego niezbędne poświadczenia jakości, który można wykorzystać bez obciążania rodzinnego lub firmowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie bez wątpienia zalicza się do najbardziej atrakcyjnych na rynku.

Na tym jednak nie koniec! Ekogroszek oferowany w mieście Kamionka jest przeznaczony do ogrzewania budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości kotłów. Opał nie produkuje dużej ilości tlenków siarki ani pozostałości na etapie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie żądanej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle wytwarza minimalnej ilości dymu i trujących substancji.

Ekogroszek Kamionka - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek