Ekogroszek workowany Kamionka

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy potrzebują wysokiej jakości ekogroszku w Kamionce, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL bogatą ofertę najnowocześniejszych rozwiązań do ogrzewania. Można wśród nich odnaleźć przykładowo wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co z łatwością znajdziesz materiał odpowiedni do parametrów Twojego kotła. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i długą listą zadowolonych klientów. W efekcie możemy zagwarantować, że znajdujący się w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który można zakupić w Kamionce, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko pod kątem klasy rozwiązań i znakomitych parametrów, ale też korzystnej ceny.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Kamionka

EKOGROSZEK dla wymagających

Myśląc o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy chcą zapewnić sobie rozsądne i ekonomiczne sposoby ogrzewania budynku mieszkalnego, siedziby przedsiębiorstwa bądź magazynu, proponujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Kamionce, ale również w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Jako wytwórca nowoczesnego paliwa węglowego, upewniliśmy się, że parametry techniczne są zgodne ze wszystkimi normami węgla oraz odznaczają się doskonałym standardem na tle innych obecnych na rynku rozwiązań.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany jest odpowiedni do spalania w urządzeniach grzewczych różnych gabarytach. Do jego najważniejszych plusów zalicza się między innymi łatwość utrzymania higieny w piecu, niewymagający ingerencji mechanizm ogrzewania, a także zapewnienie odpowiedniej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Dodatkowo, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych na rynku z utrzymaniem odpowiednich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Kamionce

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Kamionce i okolicach, to doskonała propozycja dla wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających klientów. Jako wytwórca nowoczesnego opału węglowego, przypilnowaliśmy, aby produkt charakteryzował się dobrą ilością dostarczanego ciepła i niedużą ilością pozostałości. Wszystkie produkty z naszego asortymentu mogą być używane w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Co więcej, węgiel ekogroszek jest paliwem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a bogaty wybór dostępnych wariantów powoduje, że na pewno znajdziesz optymalny opał dostosowany do Twoich potrzeb. W celu usprawnienia transportu i składowania materiały są umieszczane w opakowaniach o pojemności 25 kg. Wewnątrz znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Kamionka)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia komfortowe, schludne składowanie – zachowanie ładu w kotłowni lub na zewnątrz domu jest możliwe dzięki przechowaniu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których szczegółowe informacje umieszczono na opakowaniach,

  • są bezproblemowe w przewozie – ekogroszek workowany jest łatwy i szybki w transporcie, a przełożenie go do pojazdu dostawczego, a następnie do magazynu bądź na podwórko nie sprawia najmniejszego problemu,

  • zapewnia wygodę i łatwość dozowania – na etapie pakowania staramy się zapewnić, że w opakowaniach znajdziesz dokładnie zmierzoną objętość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Ekogroszek workowany w Kamionce
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Kamionka

Jeśli chcesz zamówić ekogroszek workowany w Kamionce i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się ze szczegółami naszego asortymentu i zamówienia odpowiedniego produktu. Jako eksperci od materiałów opałowych zapewniamy nowoczesne produkty węglowe, które możesz również kupić w licznych innych regionach na obszarze całego kraju. Przez zamknięcie opału w solidnych workach jego przewożenie i składowanie jest proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek produkowany w SAM-BUD-ROL to połączenie wysokiej jakości i znakomitych parametrów z atrakcyjną kwotą zakupu. Pragniemy, aby wydajne paliwo było bez problemu dostępne dla każdego klienta, dlatego zdecydowaliśmy się na wytwarzanie paliwa grzewczego zgodnego ze wszystkimi aktualnie funkcjonującymi przepisami i mającego niezbędne poświadczenia jakości, który można wykorzystać bez obciążania rodzinnego lub firmowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie bez wątpienia zalicza się do najbardziej atrakcyjnych na rynku.

Na tym jednak nie koniec! Ekogroszek oferowany w mieście Kamionka jest przeznaczony do ogrzewania budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości kotłów. Opał nie produkuje dużej ilości tlenków siarki ani pozostałości na etapie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie żądanej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle wytwarza minimalnej ilości dymu i trujących substancji.

Ekogroszek Kamionka - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.

- Wojciech -

Mało popiołu, ten co jest - bardzo drobny. Żadnych niespodzianek / śmieci w węglu. Transport na uzgodnioną godzinę, wjazd paleciakiem aż do samej komórki z węglem