Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Świdnik

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy poszukują opłacalnego ekogroszku w mieście Świdnik, stworzyliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania. Będą to przykładowo wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co szybko i sprawnie znajdziesz materiał odpowiedni do parametrów posiadanego kotła. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i długą listą usatysfakcjonowanych klientów. W efekcie mamy pewność, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zakupić w mieście Świdnik, sprosta Twoim potrzebom nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i świetnych parametrów technicznych, ale również korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Świdnik

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o wyjątkowo wymagających klientach, którzy planują postawić na wydajne i korzystne finansowo ogrzewanie domu, biura czy budynku o innym przeznaczeniu, oferujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w mieście Świdnik, lecz również w obrębie wielu innych miast w całej Polsce. Będąc wytwórcą najnowocześniejszego materiału opałowego, zapewniamy, że jego parametry spełniają wszystkie wymagania w kwestii procesów spalania oraz wyróżniają się w stosunku do innych obecnych na rynku odpowiedników.

Nasz ekogroszek workowany nadaje się do wykorzystania w piecach o dowolnych gabarytach. Do jego kluczowych plusów zalicza się między innymi możliwość utrzymania higieny w piecu, zautomatyzowany proces dostarczania ciepła oraz zagwarantowanie odpowiedniej temperatury w dowolnym wnętrzu. Dodatkowo, jako doświadczony producent i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych cały czas dbamy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najlepszych w Polsce bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Świdniku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w Świdniku i okolicach, to znakomity wybór nawet dla osób o szczególnie wysokich wymaganiach. Będąc ekspertami od nowoczesnego opału z węgla, przypilnowaliśmy, aby opał cechował się korzystną wartością opałową i niedużą zawartością pozostałości. Wszystkie elementy naszego asortymentu mogą być wykorzystywane w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Ponadto ekogroszek workowany jest materiałem korzystnym cenowo, efektywnym, a różnorodność proponowanych rodzajów gwarantuje, że z łatwością znajdziesz odpowiedni opał dla siebie. Aby usprawnić przewóz i składowanie, materiały są umieszczane w opakowaniach o masie 25 kilogramów. Wewnątrz znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najkorzystniejszych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Świdnik)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • oferuje najlepszą jakość – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego znakomity skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry umieszczone na workach,

  • jest najwyższej jakości – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i właściwości, o których szczegółowe dane umieściliśmy na workach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w workach jest łatwy i szybki w przewożeniu, a przeniesienie go do pojazdu dostawczego, a później do kotłowni lub na posesję nie sprawia najmniejszego problemu,

  • zapewnia wygodę i łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zagwarantować, że w workach znajdziesz precyzyjnie zmierzoną zawartość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Świdniku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Świdnik

Jeżeli planujesz skorzystać z rozwiązań takich jak ekogroszek workowany w Świdniku i pobliskich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się z detalami naszej oferty i złożenie zamówienia. W naszej firmie sprzedajemy nowoczesne paliwo węglowe, które można również kupić w wielu pozostałych miejscach na obszarze Polski. Wskutek zamknięcia materiału w trwałych opakowaniach jego przewóz i przechowywanie jest łatwe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek dostępny w SAM-BUD-ROL to połączenie wysokiej jakości i idealnych parametrów technicznych z korzystną kwotą zakupu. Chcemy, aby wydajne materiały opałowe były łatwo dostępne dla każdego klienta, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy produkcję opału zgodnego ze wszelkimi najistotniejszymi regulacjami i dysponującego niezbędnymi certyfikatami jakości, który możesz kupić bez obciążania domowego lub biznesowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy od lat zalicza się do najkorzystniejszych nad Wisłą.

Na tym jednak nie koniec! Ekogroszek dostępny w mieście Świdnik może być używany do dostarczania ciepła do budynków o różnej wielkości i jest zgodny z większością pieców. Materiał nie powoduje powstawania dużej ilości tlenków siarki i popiołu w procesie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle 5 klasy to znaczna redukcja emisji pyłów ulatujących kominem w porównaniu do klasycznego kotła zasypowego bez automatyki.

Ekogroszek Świdnik - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek