Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tomaszów Lubelski

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy poszukują efektywnego ekogroszku w Tomaszowie Lubelskim, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL bogatą ofertę innowacyjnych materiałów opałowych. Są to przykładowo wersje Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu z łatwością kupisz produkt odpowiedni do możliwości posiadanego pieca. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu możemy zapewnić, że dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz zakupić w Tomaszowie Lubelskim, spełni Twoje potrzeby nie tylko pod względem standardu produkcji i doskonałych szczegółów technicznych, lecz także wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tomaszów Lubelski

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o szczególnie wymagających klientach, którzy chcą zapewnić sobie rozsądne i korzystne finansowo sposoby dostarczania ciepła do domu, placówki przedsiębiorstwa bądź innego budynku, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Tomaszowie Lubelskim, lecz również na terenie wielu innych miejscowości w całym kraju. Jako doświadczony wytwórca nowoczesnego paliwa węglowego, zapewniamy, że parametry techniczne spełniają wszystkie normy węgla oraz odznaczają się znakomitym standardem na tle innych obecnych na rynku odpowiedników.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek sprawdzi się w urządzeniach grzewczych różnych wielkości. Do jego najistotniejszych plusów możemy zaliczyć możliwość zachowania porządku w piecu, zautomatyzowany proces spalania i utrzymanie wymaganej temperatury w dowolnym wnętrzu. Ponadto, jako wytwórca i funkcjonujący w tej branży od lat dystrybutor paliw grzewczych bez przerwy dbamy, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych w Polsce bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Tomaszowie Lubelskim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Tomaszów Lubelski i okolicach, to znakomita pozycja dla wszystkich, nawet szczególnie wymagających klientów. Będąc specjalistami od innowacyjnego paliwa węglowego, przypilnowaliśmy, aby produkt cechował się dobrą ilością wytwarzanego ciepła i niedużą zawartością pozostałości. Wszystkie elementy naszej oferty sprawdzą się w użytku w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Ponadto ekogroszek jest produktem opłacalnym, wydajnym, a bogaty wybór obecnych wariantów sprawia, że bez problemu znajdziesz optymalny opał dla siebie. W celu ułatwienia transportu i składowania wszystkie produkty są umieszczane w workach o wadze 25 kg. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najlepszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Tomaszów Lubelski)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia komfortowe, higieniczne składowanie – utrzymanie ładu w kotłowni lub na podwórku jest prostsze dzięki przechowaniu opału w trwałych polipropylenowych workach,

  • oferuje doskonałą jakość – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego znakomity skład i właściwości, o których szczegółowe informacje znajdują się na workach,

  • są wygodne w przewozie – ekogroszek workowany jest prosty i szybki w przewożeniu, a przeniesienie go do auta dostawczego, a później do pomieszczenia z piecem czy na podwórko nie powoduje żadnego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę i łatwość dozowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz bezbłędnie odliczoną ilość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Tomaszowie Lubelskim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tomaszów Lubelski

Jeżeli planujesz zamówić ekogroszek workowany w Tomaszowie Lubelskim i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami oferty naszego sklepu i zamówienia odpowiedniego materiału. Jako eksperci od materiałów opałowych sprzedajemy nowoczesne produkty węglowe, które możesz również kupić w różnych pozostałych miejscach na terenie całego kraju. Przez zamknięcie produktu w solidnych opakowaniach jego przewożenie i przechowywanie są wygodne oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek produkowany w SAM-BUD-ROL to połączenie świetnej jakości i perfekcyjnych parametrów technicznych z atrakcyjną ceną kupna. Chcemy, aby wydajne paliwo było bez problemu dostępne dla każdego klienta, dlatego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie materiału opałowego zgodnego ze wszystkimi obowiązującymi przepisami i mającego niezbędne potwierdzenia jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania rodzinnego bądź firmowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie jest jedną z najkorzystniejszych na rynku.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek dostępny w Tomaszowie Lubelskim jest przeznaczony do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych rozmiarach i jest odpowiedni do większości pieców. Paliwo nie powoduje powstawania dużej zawartości tlenków siarki i pozostałości na etapie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie żądanej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle powoduje powstawania minimalnej ilości dymu i trujących związków.

Ekogroszek Tomaszów Lubelski - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek