Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Opole Lubelskie

Odpowiadając na oczekiwania klientów prywatnych i biznesowych, którzy potrzebują wysokiej jakości ekogroszku w Opolu Lubelskim, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodną ofertę nowoczesnych paliw węglowych. Będą to przykładowo wersje Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi z łatwością wybierzesz produkt dostosowany do możliwości swojego kotła. Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. W efekcie możemy zagwarantować, że obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w Opolu Lubelskim, spełni Twoje oczekiwania nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i świetnych parametrów technicznych, lecz też wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Opole Lubelskie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy pragną postawić na komfortowe i korzystne finansowo ogrzewanie domu, firmy bądź hali produkcyjnej, oferujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Opolu Lubelskim, lecz także w wielu innych miastach w całym kraju. Jako doświadczony wytwórca najnowocześniejszego paliwa węglowego, upewniliśmy się, że jego parametry spełniają wszystkie wymagania w kwestii węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą na tle konkurencyjnych propozycji.

Dostępny w naszym asortymencie węgiel ekogroszek jest odpowiedni do wykorzystania w piecach dowolnej wielkości. Do jego kluczowych zalet możemy zaliczyć łatwość zachowania higieny w piecu, zautomatyzowany mechanizm ogrzewania oraz zapewnienie żądanej temperatury w każdym wnętrzu. Dodatkowo, jako doświadczony producent i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najlepszych w kraju z utrzymaniem odpowiednich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Opolu Lubelskim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Opolu Lubelskim i okolicach, to znakomity wybór nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Jako wytwórca innowacyjnego opału węglowego, przypilnowaliśmy, aby produkt charakteryzował się korzystną ilością dostarczanego ciepła i niewielką ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie części naszego asortymentu nadają się do użytku w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – węgiel ekogroszek jest materiałem korzystnym cenowo, wydajnym, a szeroki wybór dostępnych typów gwarantuje, że bez problemu wybierzesz optymalny opał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby ułatwić przewóz i przechowywanie, wszystkie produkty są umieszczane w workach o wadze 25 kg. W środku możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Opole Lubelskie)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia wygodne, higieniczne składowanie – zachowanie ładu w pobliżu pieca lub na zewnątrz budynku jest możliwe dzięki trzymaniu opału w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których dokładne informacje znajdują się na workach,

  • są bezproblemowe w transporcie – ekogroszek workowany jest łatwy i szybki w transporcie, a przełożenie go do samochodu dostawczego, a później do magazynu czy na działkę nie sprawia żadnego kłopotu,

  • zapewnia komfort i łatwość dozowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w workach umieściliśmy bezbłędnie odliczoną wagę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Opolu Lubelskim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Opole Lubelskie

Jeśli chcesz postawić na ekogroszek workowany w Opolu Lubelskim i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się ze szczegółami oferty naszego sklepu i zamówienia wysokiej jakości opału. W SAM-BUD-ROL zapewniamy nowoczesne paliwo węglowe, które możesz również kupić w licznych pozostałych miejscach na obszarze całego kraju. Przez zamknięcie opału w trwałych opakowaniach jego przewożenie i magazynowanie jest komfortowe oraz zupełnie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek naszej produkcji to połączenie świetnej jakości i idealnych parametrów technicznych z korzystną kwotą kupna. Dążymy do tego, aby efektywne energetycznie materiały opałowe były bez problemu dostępne dla każdego klienta, dlatego już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie paliwa grzewczego zgodnego ze wszelkimi najistotniejszymi przepisami i mającego wymagane poświadczenia jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania prywatnego bądź firmowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL z pewnością zalicza się do najkorzystniejszych nad Wisłą.

To nie koniec korzyści! Ekogroszek oferowany w mieście Opole Lubelskie może być używany do dostarczania ciepła do budynków o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością pieców. Paliwo nie powoduje powstawania dużej proporcji szkodliwych substancji i popiołu na etapie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie żądanej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle powoduje powstawania minimalnej ilości dymu i trujących związków.

Ekogroszek Opole Lubelskie - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek