Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Józefów - Lubelskie pow. Biłgorajski

Odpowiadając na potrzeby klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy poszukują wydajnego ekogroszku w mieście Józefów, przygotowaliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę najnowocześniejszych materiałów opałowych. Będą to na przykład wersje Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi z łatwością kupisz materiał dostosowany do specyfikacji swojego urządzenia grzewczego. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Ze względu na te kluczowe aspekty mamy pewność, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Józefów, spełni Twoje potrzeby nie tylko pod względem standardu produkcji i doskonałych szczegółów technicznych, lecz również wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Józefów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o wyjątkowo wymagających klientach, którzy planują postawić na rozsądne i opłacalne sposoby dostarczania ciepła do budynku mieszkalnego, firmy lub budynku o innym charakterze, oferujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Józefów, lecz także w wielu innych miastach w kraju. Będąc wytwórcą nowoczesnego paliwa węglowego, zapewniamy, że jego parametry są zgodne ze wszystkimi normami procesów spalania oraz odznaczają się świetnym standardem na tle innych dostępnych na rynku odpowiedników.

Dostępny w naszym sklepie węgiel ekogroszek nadaje się do spalania w urządzeniach grzewczych dowolnej wielkości. Do jego kluczowych plusów można zaliczyć łatwość zachowania higieny w urządzeniu grzewczym, niewymagający ingerencji proces dostarczania ciepła i zapewnienie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. Co więcej, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych bez przerwy dbamy, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych na rynku bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Józefowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który zamówisz w Józefowie i okolicach, to znakomity wybór nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Będąc specjalistami od nowoczesnego paliwa węglowego, zadbaliśmy o to, aby produkt charakteryzował się korzystną ilością produkowanego ciepła i niedużą ilością popiołu. Wszystkie elementy naszej oferty mogą być używane w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Dodatkowo ekogroszek jest produktem korzystnym cenowo, wydajnym, a szeroki wybór dostępnych rodzajów powoduje, że na pewno kupisz optymalny materiał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby usprawnić przewóz i przechowywanie, materiały są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w naszym sklepie jest jedną z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Józefów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na wygodne, higieniczne składowanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz budynku jest możliwe dzięki przechowaniu opału w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najwyższej jakości – dowodem świetnego standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których dokładne informacje znajdują się na opakowaniach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i szybki w transporcie, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a później do kotłowni bądź na podwórko nie sprawia żadnego problemu,

  • zapewnia wygodę oraz łatwość dozowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz precyzyjnie odmierzoną ilość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Józefowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Józefów

Jeżeli chcesz zamówić ekogroszek workowany w Józefowie i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. W SAM-BUD-ROL sprzedajemy nowoczesne produkty węglowe, które możesz również nabyć w licznych pozostałych miejscowościach na terenie całego kraju. Przez zamknięcie materiału w wytrzymałych opakowaniach jego przewożenie i składowanie jest proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek produkowany w SAM-BUD-ROL to połączenie świetnej klasy rozwiązań i idealnych parametrów z atrakcyjną kwotą zakupu. Pragniemy, aby efektywne energetycznie paliwo było łatwo dostępne dla każdej osoby, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie opału spełniającego wszelkie obowiązujące normy i dysponującego niezbędnymi atestami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania rodzinnego czy firmowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy bez wątpienia zalicza się do najbardziej konkurencyjnych w kraju.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w mieście Józefów jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością pieców. Materiał nie powoduje powstawania dużej zawartości tlenków siarki i pozostałości podczas spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie żądanej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Józefów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek