Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Krasnystaw

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych i firmowych, którzy poszukują wydajnego ekogroszku w mieście Krasnystaw, opracowaliśmy w naszej firmie różnorodną ofertę ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania. Są to przykładowo typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co szybko i sprawnie kupisz produkt odpowiedni do specyfikacji posiadanego kotła. Wyróżniamy się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą zadowolonych klientów. W efekcie możemy zagwarantować, że dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Krasnystaw, spełni Twoje wymagania nie tylko pod kątem standardu produkcji i znakomitych parametrów, ale też atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Krasnystaw

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o szczególnie wymagających klientach, którzy pragną postawić na rozsądne i korzystne finansowo ogrzewanie budynku mieszkalnego, biura lub hali produkcyjnej, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Krasnymstawie, ale również w obrębie wielu innych miast w kraju. Będąc producentem nowoczesnego opału, upewniliśmy się, że jego parametry są zgodne ze wszystkimi normami węgla oraz odznaczają się znakomitym standardem na tle konkurencyjnych rozwiązań.

Nasz węgiel ekogroszek jest odpowiedni do spalania w urządzeniach grzewczych o różnych rozmiarach. Do jego kluczowych plusów zalicza się między innymi wsparcie dla utrzymania porządku w urządzeniu grzewczym, zautomatyzowany proces dostarczania ciepła i zagwarantowanie odpowiedniej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Dodatkowo, jako doświadczony wytwórca i funkcjonujący w tej branży od lat dystrybutor materiałów opałowych bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najniższych w kraju bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Krasnymstawie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w Krasnymstawie i okolicach, to znakomita propozycja nawet dla osób o szczególnie wysokich oczekiwaniach. Będąc specjalistami od innowacyjnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby materiał odznaczał się korzystną wartością opałową i niewielką zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszej oferty sprawdzą się w użytku w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko – ekogroszek workowany jest produktem korzystnym cenowo, efektywnym energetycznie, a różnorodność proponowanych produktów sprawia, że bez problemu znajdziesz odpowiedni materiał dla siebie. Aby usprawnić przewóz i przechowywanie, materiały są umieszczane w opakowaniach o wadze 25 kilogramów. W środku możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najlepszych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Krasnystaw)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na proste, higieniczne składowanie – zachowanie ładu w pobliżu pieca lub na zewnątrz domu jest możliwe dzięki trzymaniu opału w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – dowodem świetnego standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i parametry, o których dokładne dane umieściliśmy na opakowaniach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek workowany jest łatwy i szybki w przewożeniu, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a później do kotłowni bądź na działkę nie powoduje żadnego kłopotu,

  • gwarantuje komfort i łatwość dozowania – w naszej firmie staramy się zagwarantować, że w opakowaniach znajdziesz dokładnie odliczoną ilość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Krasnymstawie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Krasnystaw

Jeżeli pragniesz skorzystać z produktów takich jak ekogroszek workowany w mieście Krasnystaw i sąsiednich miejscowościach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się ze szczegółami naszej oferty i zamówienia wysokiej klasy opału. Jako eksperci od opału zapewniamy innowacyjne paliwo węglowe, które możesz również kupić w licznych innych miejscowościach na obszarze Polski. Przez zamknięcie produktu w solidnych workach jego transport i składowanie jest proste oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek workowany produkowany w SAM-BUD-ROL to powiązanie świetnej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów technicznych z atrakcyjną kwotą kupna. Pragniemy, aby efektywne energetycznie paliwo było łatwo dostępne dla każdej osoby, ze względu na co postawiliśmy na wytwarzanie opału spełniającego wszelkie obowiązujące wytyczne i dysponującego niezbędnymi potwierdzeniami jakości, który możesz kupić bez obciążania domowego bądź firmowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie bez wątpienia zalicza się do najkorzystniejszych w branży.

To nie koniec plusów! Ekogroszek oferowany w Krasnymstawie może być używany do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości kotłów. Materiał nie wytwarza dużej zawartości szkodliwych substancji ani pozostałości w trakcie spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie optymalnej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle wytwarza minimalne ilości dymu i niebezpiecznych związków.

Ekogroszek Krasnystaw - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek