Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Goraj

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z wysokiej jakości ekogroszku w mieście Goraj, przygotowaliśmy w naszej firmie różnorodną ofertę ekonomicznych paliw węglowych. Są to między innymi typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co z pewnością znajdziesz produkt odpowiedni do możliwości Twojego urządzenia grzewczego. Możemy poszczycić się zdobywanym przez trzy dekady doświadczeniem w branży i długą listą zadowolonych klientów. W efekcie możemy zagwarantować, że dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Goraj, spełni Twoje potrzeby nie tylko pod kątem klasy rozwiązań i znakomitych parametrów, ale także wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Goraj

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy pragną zapewnić sobie komfortowe i korzystne finansowo sposoby dostarczania ciepła do domu jednorodzinnego, placówki przedsiębiorstwa lub budynku o innym charakterze, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Goraj, ale też w wielu innych miejscowościach w całej Polsce. Będąc doświadczonym producentem nowoczesnego materiału opałowego, upewniliśmy się, że parametry techniczne spełniają wszystkie normy jakości węgla oraz wyróżniają się na tle innych dostępnych na rynku rozwiązań.

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek opałowy jest odpowiedni do spalania w piecach dowolnej wielkości. Do jego najważniejszych plusów możemy zaliczyć wsparcie dla zachowania porządku w kotle, zautomatyzowany mechanizm spalania, a także zapewnienie odpowiedniej temperatury w dowolnym wnętrzu. Dodatkowo, jako wytwórca i wieloletni dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych na rynku z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Goraju

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Goraj i okolicach, to znakomity wybór dla wszystkich, nawet szczególnie wymagających klientów. Będąc specjalistami od innowacyjnego paliwa węglowego, przypilnowaliśmy, aby materiał charakteryzował się korzystną wartością opałową i niewielką zawartością popiołu. Wszystkie elementy naszej oferty mogą być używane w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Dodatkowo węgiel ekogroszek jest materiałem opłacalnym, wydajnym, a szeroki wybór proponowanych typów powoduje, że na pewno kupisz najlepszy materiał dostosowany do Twoich potrzeb. W celu ułatwienia transportu i magazynowania zamówienia są umieszczane w workach o pojemności 25 kilogramów. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Goraj)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na komfortowe, czyste magazynowanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest możliwe dzięki przechowaniu materiału w trwałych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego nienaganny skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których szczegółowe dane umieściliśmy na opakowaniach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i komfortowy w transporcie, a przeniesienie go do pojazdu dostawczego, a potem do kotłowni bądź na posesję nie sprawia żadnego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę oraz łatwość porcjowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w workach znajdziesz bezbłędnie odliczoną zawartość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Goraju
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Goraj

Jeśli planujesz zamówić ekogroszek workowany w Goraju i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. W naszym sklepie sprzedajemy innowacyjne paliwo węglowe, które możesz też kupić w wielu pozostałych miejscach na obszarze całego kraju. Wskutek zamknięcia produktu w wytrzymałych workach jego przewóz i składowanie są wygodne oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek naszej produkcji to połączenie doskonałej jakości i idealnych parametrów technicznych z atrakcyjną ceną zakupu. Dążymy do tego, aby wydajne paliwo było bez problemu dostępne dla każdego klienta, wobec czego postawiliśmy na wytwarzanie materiału opałowego spełniającego wszelkie aktualnie funkcjonujące wytyczne i posiadającego poważane certyfikaty jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania domowego czy biznesowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych nad Wisłą.

To nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w Goraju jest przeznaczony do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnych rozmiarach i jest odpowiedni do większości pieców. Paliwo nie wytwarza dużej zawartości tlenków siarki i popiołu na etapie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie wymaganej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle powoduje powstawania minimalnej ilości dymu i niebezpiecznych substancji.

Ekogroszek Goraj - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek