Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kraśnik

Odpowiadając na wymagania klientów prywatnych i firmowych, którzy potrzebują wysokiej jakości ekogroszku w mieście Kraśnik, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodną ofertę ekonomicznych materiałów opałowych. Będą to na przykład wersje Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi szybko i sprawnie kupisz opał odpowiedni do parametrów aktualnie używanego kotła. Wyróżniamy się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem w tym sektorze i długą listą usatysfakcjonowanych klientów. W efekcie możemy zagwarantować, że obecny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Kraśnik, spełni Twoje oczekiwania nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i doskonałych parametrów technicznych, lecz także atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kraśnik

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy pragną zapewnić sobie komfortowe i opłacalne sposoby ogrzewania domu jednorodzinnego, placówki firmy lub budynku o innym charakterze, oferujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Kraśniku, lecz także w wielu innych miastach w całej Polsce. Jako producent nowoczesnego paliwa węglowego, możemy mieć pewność, że parametry techniczne spełniają wszystkie normy jakości węgla oraz wyróżniają się na tle innych dostępnych na rynku odpowiedników.

Nasz ekogroszek jest odpowiedni do użytku w kotłach o dowolnej wielkości. Do jego najważniejszych zalet możemy zaliczyć łatwość utrzymania higieny w kotle, zautomatyzowany mechanizm ogrzewania, a także utrzymanie wymaganej temperatury w każdym wnętrzu. Ponadto, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najlepszych w kraju bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Kraśniku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Kraśnik i okolicach, to świetna pozycja dla wszystkich, także tych najbardziej wymagających klientów. Będąc ekspertami od innowacyjnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby produkt cechował się korzystną wartością opałową i niedużą zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszego asortymentu sprawdzą się w użytku w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Co więcej, ekogroszek jest paliwem ekonomicznym, wydajnym, a różnorodność proponowanych typów gwarantuje, że z łatwością wybierzesz odpowiedni opał dostosowany do Twoich potrzeb. W celu ułatwienia przewozu i magazynowania wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w naszym sklepie należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Kraśnik)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia proste, schludne przechowywanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz domu jest prostsze dzięki przechowaniu opału w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje doskonałą jakość – dowodem świetnego standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego doskonały skład i właściwości, o których dokładne dane znajdują się na workach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i komfortowy w przewożeniu, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a później do pomieszczenia z piecem lub na działkę nie powoduje najmniejszego problemu,

  • zapewnia komfort oraz łatwość dozowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w workach umieściliśmy bezbłędnie odliczoną wagę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Kraśniku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kraśnik

Jeśli pragniesz zamówić ekogroszek workowany w Kraśniku i sąsiednich miejscowościach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się ze szczegółami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od opału sprzedajemy nowoczesne paliwa węglowe, które możesz także nabyć w różnych pozostałych miejscach na obszarze całego kraju. Wskutek zamknięcia opału w wytrzymałych workach jego przewóz i składowanie jest komfortowe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek opałowy naszej produkcji to połączenie wysokiej jakości i perfekcyjnych parametrów technicznych z opłacalną kwotą kupna. Dążymy do tego, aby wydajne materiały opałowe były bez problemu dostępne dla każdego klienta, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy produkcję opału spełniającego wszelkie obowiązujące regulacje i dysponującego poważanymi atestami jakości, który możesz kupić bez obciążania rodzinnego bądź firmowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy z pewnością zalicza się do najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

To jednak nie koniec! Ekogroszek oferowany w Kraśniku jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Opał nie wytwarza dużej zawartości szkodliwych substancji i popiołu podczas spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie wydziela dymu i szkodliwych związków.

Ekogroszek Kraśnik - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek