Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Poniatowa

Odpowiadając na wymagania klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy szukają opłacalnego ekogroszku w Poniatowej, opracowaliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodną ofertę najnowocześniejszych materiałów opałowych. Można wśród nich znaleźć przykładowo wersje Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi szybko i sprawnie wybierzesz opał dostosowany do specyfikacji Twojego kotła. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą usatysfakcjonowanych klientów. W efekcie mamy pewność, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Poniatowa, spełni Twoje potrzeby nie tylko w odniesieniu do jakości i znakomitych szczegółów technicznych, lecz także korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Poniatowa

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy chcą zadbać o komfortowe i korzystne finansowo ogrzewanie budynku mieszkalnego, firmy czy budynku o innym charakterze, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Poniatowej, ale też w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Będąc producentem najnowocześniejszego opału, zapewniamy, że elementy jego specyfikacji zgadzają się ze wszystkimi normami procesów spalania oraz odznaczają się doskonałym standardem w porównaniu do konkurencyjnych propozycji.

Nasz ekogroszek sprawdzi się w kotłach dowolnej wielkości. Do jego największych zalet zalicza się między innymi wsparcie dla zachowania higieny w kotle, niewymagający ingerencji mechanizm spalania, a także utrzymanie żądanej temperatury w każdym miejscu w budynku. Co więcej, jako doświadczony producent i wieloletni dystrybutor opału nieustannie pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najniższych nad Wisłą bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Poniatowej

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w Poniatowej i okolicach, to doskonała pozycja dla wszystkich, także tych najbardziej wymagających klientów. Będąc ekspertami od nowoczesnego paliwa z węgla, przypilnowaliśmy, aby materiał charakteryzował się dobrą wartością opałową i niedużą zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszej oferty nadają się do użytku w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – ekogroszek jest produktem ekonomicznym, efektywnym energetycznie, a różnorodność proponowanych produktów gwarantuje, że z łatwością wybierzesz najlepszy opał dla siebie. Aby ułatwić transport i magazynowanie, zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najkorzystniejszych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Poniatowa)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia wygodne, czyste magazynowanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz budynku jest prostsze dzięki trzymaniu ekogroszku w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – dowodem odpowiedniego standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i parametry, o których dokładne dane umieściliśmy na workach,

  • są bezproblemowe w przewożeniu – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i wygodny w przewożeniu, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a później do kotłowni bądź na podwórko nie powoduje najmniejszego kłopotu,

  • gwarantuje komfort oraz łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zagwarantować, że w opakowaniach znajdziesz bezbłędnie zmierzoną objętość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Poniatowej
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Poniatowa

Jeżeli pragniesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Poniatowa i sąsiednich miejscowościach, to gorąco proponujemy zapoznanie się z detalami naszego asortymentu i zamówienia odpowiedniego produktu. Jako eksperci od materiałów opałowych zapewniamy nowoczesne produkty węglowe, które możesz też zamówić w wielu innych miastach na terenie Polski. Wskutek zamknięcia materiału w solidnych opakowaniach jego transport i magazynowanie jest proste oraz zupełnie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek naszej produkcji to połączenie wysokiej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów z korzystną kwotą zakupu. Dążymy do tego, aby wydajne materiały opałowe były łatwo dostępne dla każdej osoby, dlatego zdecydowaliśmy się na dostarczanie materiału opałowego spełniającego wszelkie obowiązujące przepisy i posiadającego niezbędne atesty jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania prywatnego czy firmowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie z pewnością jest jedną z najkorzystniejszych na rynku.

To nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w mieście Poniatowa może być wykorzystany do dostarczania ciepła do budynków o różnych rozmiarach i jest odpowiedni do większości kotłów. Materiał nie produkuje dużej proporcji tlenków siarki ani popiołu podczas spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie optymalnej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Poniatowa - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek