Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nałęczów

Odpowiadając na wymagania klientów indywidualnych i biznesowych, którzy potrzebują efektywnego ekogroszku w Nałęczowie, opracowaliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodną ofertę nowoczesnych paliw węglowych. Będą to na przykład rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co z pewnością kupisz opał dopasowany do specyfikacji posiadanego urządzenia grzewczego. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i obszerną listą zadowolonych klientów. W efekcie mamy pewność, że dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który można kupić w Nałęczowie, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko pod względem standardu produkcji i doskonałych szczegółów technicznych, lecz także wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nałęczów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o szczególnie wymagających klientach, którzy chcą zapewnić sobie wydajne i opłacalne ogrzewanie domu jednorodzinnego, firmy czy budynku o innym charakterze, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Nałęczów, lecz też na terenie wielu innych miejscowości w całej Polsce. Jako producent innowacyjnego materiału opałowego, zapewniamy, że elementy jego specyfikacji są zgodne ze wszystkimi normami procesów spalania oraz odznaczają się świetnym standardem na tle konkurencyjnych rozwiązań.

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek nadaje się do spalania w kotłach różnych wielkości. Do jego kluczowych atutów zalicza się między innymi możliwość zachowania higieny w piecu, automatyczny proces ogrzewania i zagwarantowanie odpowiedniej temperatury w każdym miejscu w budynku. Dodatkowo, jako wytwórca i obecny w tym sektorze od lat dystrybutor paliw grzewczych bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku z utrzymaniem wysokich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Nałęczowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Nałęczów i okolicach, to świetny wybór nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Jako wytwórca innowacyjnego paliwa węglowego, przypilnowaliśmy, aby materiał wyróżniał się korzystną wartością opałową i niewielką zawartością popiołu. Wszystkie elementy naszej oferty nadają się do użytku w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Ponadto ekogroszek jest paliwem korzystnym cenowo, wydajnym, a bogaty wybór proponowanych rodzajów gwarantuje, że z łatwością wybierzesz najlepszy materiał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby ułatwić przewóz i magazynowanie, wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. Wewnątrz znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Nałęczów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia wygodne, czyste magazynowanie – utrzymanie ładu w kotłowni lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki przechowaniu materiału w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – dowodem świetnego standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego doskonały skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których dokładne dane umieszczono na opakowaniach,

  • są bezproblemowe w przewożeniu – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i komfortowy w transporcie, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a później do kotłowni lub na podwórko nie sprawia najmniejszego problemu,

  • zapewnia komfort i łatwość porcjowania – w naszej firmie staramy się zapewnić, że w workach umieściliśmy precyzyjnie zmierzoną wagę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Nałęczowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nałęczów

Jeśli pragniesz postawić na ekogroszek workowany w Nałęczowie i pobliskich miejscowościach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami naszej oferty i zamówienia wysokiej jakości opału. Jako eksperci od opału oferujemy nowoczesne paliwa węglowe, które możesz również kupić w licznych pozostałych miastach na obszarze całego kraju. Przez zamknięcie produktu w wytrzymałych workach jego przewożenie i składowanie są wygodne oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek workowany dostępny w SAM-BUD-ROL to powiązanie doskonałej jakości i perfekcyjnych parametrów technicznych z korzystną kwotą zakupu. Chcemy, aby wydajne paliwo było łatwo dostępne dla każdego klienta, dlatego już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie materiału opałowego zgodnego ze wszelkimi najważniejszymi przepisami i dysponującego wymaganymi certyfikatami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania rodzinnego lub firmowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie zalicza się do najkorzystniejszych nad Wisłą.

To nie koniec plusów! Ekogroszek dostępny w mieście Nałęczów może być wykorzystany do ogrzewania budynków o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością kotłów. Materiał nie powoduje powstawania dużej proporcji szkodliwych substancji ani popiołu na etapie spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie optymalnej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wytwarza minimalnej ilości dymu i szkodliwych związków.

Ekogroszek Nałęczów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek