Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kock

Aby sprostać potrzebom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z opłacalnego ekogroszku w Kocku, przygotowaliśmy w naszej firmie szeroką ofertę nowoczesnych rozwiązań do ogrzewania. Można wśród nich znaleźć na przykład typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co bez problemu kupisz opał dostosowany do możliwości posiadanego urządzenia grzewczego. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i długą listą usatysfakcjonowanych klientów. Ze względu na te kluczowe informacje mamy pewność, że znajdujący się w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który można zamówić w mieście Kock, spełni Twoje oczekiwania nie tylko pod kątem standardu produkcji i znakomitych parametrów, lecz również korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kock

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o szczególnie wymagających klientach, którzy planują zadbać o wydajne i korzystne finansowo sposoby ogrzewania budynku mieszkalnego, biura lub budynku o innym przeznaczeniu, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Kocku, lecz także w wielu innych miejscowościach w całej Polsce. Będąc producentem innowacyjnego opału, zapewniamy, że parametry techniczne są zgodne ze wszystkimi normami procesów spalania oraz odznaczają się znakomitą klasą na tle innych dostępnych na rynku rozwiązań.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek opałowy sprawdzi się w kotłach dowolnych gabarytach. Do jego najważniejszych atutów możemy zaliczyć łatwość utrzymania higieny w piecu, automatyczny proces spalania oraz zapewnienie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. Dodatkowo, jako producent i działający w tej branży od lat dystrybutor materiałów opałowych nieustannie pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najlepszych na rynku z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Kocku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Kock i okolicach, to świetny wybór dla wszystkich, nawet wyjątkowo wymagających klientów. Będąc ekspertami od nowoczesnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby produkt cechował się dobrą ilością wytwarzanego ciepła i niewielką ilością pozostałości. Wszystkie części naszego asortymentu mogą być używane w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Ponadto ekogroszek jest produktem ekonomicznym, efektywnym energetycznie, a bogaty wybór obecnych rodzajów gwarantuje, że na pewno wybierzesz najlepszy opał dostosowany do swoich własnych potrzeb. W celu ułatwienia przewozu i magazynowania zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w naszym sklepie jest jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Kock)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia wygodne, schludne magazynowanie – utrzymanie ładu w okolicy pieca lub na zewnątrz budynku jest możliwe dzięki zamknięciu materiału w trwałych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – dowodem świetnego standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i właściwości, o których dokładne informacje umieściliśmy na opakowaniach,

  • są wygodne w transporcie – ekogroszek w workach jest prosty i komfortowy w przewożeniu, a przełożenie go do pojazdu dostawczego, a następnie do magazynu czy na podwórko nie sprawia żadnego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę oraz łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w workach umieściliśmy precyzyjnie zmierzoną ilość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Kocku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kock

Jeżeli chcesz postawić na ekogroszek workowany w Kocku i okolicach, to zachęcamy Cię do zapoznania się z detalami naszej oferty i zamówienia odpowiedniego produktu. W SAM-BUD-ROL sprzedajemy nowoczesne paliwa węglowe, które możesz także zamówić w licznych innych regionach na obszarze całej Polski. Przez zamknięcie materiału w solidnych workach jego przewóz i magazynowanie są komfortowe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek produkowany przez naszą firmę to powiązanie doskonałej klasy rozwiązań i idealnych parametrów technicznych z korzystną kwotą kupna. Dążymy do tego, aby wydajne źródła opału były bez problemu dostępne dla każdej osoby, wobec czego postawiliśmy na wytwarzanie paliwa grzewczego spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące przepisy i mającego wymagane poświadczenia jakości, który można zakupić bez nadwyrężania prywatnego lub firmowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL bez wątpienia jest jedną z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Na tym jednak nie koniec! Ekogroszek dostępny w mieście Kock może być używany do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością urządzeń grzewczych. Paliwo nie powoduje powstawania dużej zawartości szkodliwych substancji i pozostałości podczas spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie wymaganej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Kock - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek