Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Stopnica

Interesuje Cię ekogroszek workowany w Stopnicy? W takim wypadku zapraszamy do zapoznania się z detalami naszego obecnego asortymentu! W naszym sklepie przyszykowaliśmy dla naszych klientów szeroki wybór innowacyjnego, wyróżniającego się wysoką klasą opału. Oferowane rozwiązania odznaczają się świetnymi parametrami technicznymi, które idą w parze z korzystnymi cenami. Ponadto, wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, zadbaliśmy o to, byś mógł zamówić ekogroszek w Stopnicy w kilku rodzajach. Z tego względu w prosty sposób dostosujesz opał do swoich wymagań i rodzaju kotła, którego używasz do ogrzewania budynku. Zachęcamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Stopnica

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W naszej firmie zadbaliśmy o to, aby oferowany ekogroszek w mieście Stopnica i okolicach sprostał oczekiwaniom nawet osób o najwyższych wymaganiach. Jako jego producent dokładnie sprawdziliśmy, czy materiał sprawdzi się w kotłach różnych rozmiarów i będzie w stanie zapewnić wymaganą temperaturę w każdej części budynku. Dodatkowo nasz ekogroszek oferuje sporo ciepła w procesie spalania, przez co jest ekonomicznym wyborem zarówno do domów, jak i do innych obiektów.

Działamy na rynku opału już od przeszło 30 lat. Dzięki temu nie musisz się obawiać o kupno – kupiony u nas ekogroszek odznacza się najwyższą jakością, a elementy specyfikacji wymienione na opakowaniu są zgodne z faktycznymi właściwościami materiału. Skupiamy się też na tym, aby zamówienie opału nie powodowało znaczącego zmniejszenia osobistego czy firmowego portfela. W związku z tym cena naszego ekogroszku jest wyjątkowo korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Stopnicy

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Świetne parametry to kwestia, której możesz być pewny, zamawiając nasz ekogroszek workowany w Stopnicy. Szczególnie istotna jest mała ilość popiołu, który powstaje w trakcie spalania. Ponadto paliwo charakteryzuje się korzystną ilością wytwarzanej energii oraz efektywnością, które bezpośrednio przekładają się na dużą ilość generowanego ciepła i niższe koszty ogrzewania. Bez obaw możesz wykorzystywać materiał zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek dostępny w mieście Stopnica jest transportowany w trwałychworkach o wadze 25 kilogramów, w których mieszczą się ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 mm. Jeśli chcesz skorzystać z opłacalnego i efektywnego materiału do ogrzewania swojego budynku, to nasz ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Stopnica)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – stawiając na nowoczesne paliwo węglowe z naszego sklepu, możesz zyskać opał, który spełnia wszelkie regulacje dotyczące jakości, dysponuje istotnymi odznaczeniami, a dodatkowo jest wzbogacony o etykietę, na której znajdziesz jego specyfikację i składniki,

  • komfort przechowywania – każdy typ opału z tej kategorii jest sprzedawany w trwałych polipropylenowych opakowaniach, zapewniających czyste i wygodne składowanie w kotłowni lub na podwórku,

  • prosty sposób dozowania – w opakowaniu wybranego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką wagę opału, jaka może być umieszczona w zbiorniku na opał,

  • sprawny i korzystny transport – zadbaliśmy o to, aby przewóz kupionego opału nie powodował żadnego problemu, a jego transportowanie do i z pojazdu było łatwe oraz sprawne.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Stopnicy
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Stopnica

Starając się spełnić wymagania naszych klientów, w naszej firmie przyszykowaliśmy szeroką ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w Stopnicy, ale także w różnych innych miejscowościach w kraju. Jako działający od dawna producent, który od długiego czasu cieszy się zaufaniem w branży, możemy zagwarantować Ci świetną klasę sprzedawanego paliwa, jego doskonałe parametry oraz korzystne koszty – cena ekogroszku w naszym sklepie jest wyjątkowo atrakcyjna.

Sprzedawany przez naszą firmę ekogroszek workowany to perfekcyjna pozycja dla wszystkich osób, które pragną ograniczyć wydatki na ogrzewanie, przy tym nie tracąc efektywności. Tego typu źródło energii jest wyjątkowo wydajne i niedrogie, a na etapie jego spalania nie wydziela się zbyt duża liczba toksycznych substancji oraz przeszkadzającego dymu. Co więcej, nie musisz się martwić o popiół, który mógłby zanieczyścić lub uszkodzić Twoje urządzenie grzewcze. W efekcie oszczędzasz nie tylko na zakupie ekogroszku w mieście Stopnica, ale również przez ograniczenie ewentualnych napraw sprzętu.

Ponadto ekogroszek z naszej oferty ma różnego rodzaju certyfikaty i spełnia wszystkie ważne przepisy. Innowacyjne paliwo węglowe nada się do utrzymania wymaganej temperatury w domu o dowolnej wielkości i może być stosowane w niemal wszystkich urządzeniach grzewczych dostępnych aktualnie na rynku. Jeśli chcesz skorzystać z efektywnego energetycznie i ekonomicznego paliwa grzewczego, to zapraszamy do zamówienia produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Stopnica i okolicach!

Ekogroszek Stopnica - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek