Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Włoszczowa

Chcesz kupić ekogroszek workowany we Włoszczowie? Mamy coś w sam raz dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z detalami naszej aktualnej oferty! W naszej firmie przygotowaliśmy dla naszych klientów szeroki wybór efektywnego, wyróżniającego się świetną wydajnością paliwa węglowego. Dostępne rozwiązania wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi, które idą w parze z korzystnymi opłatami. To jeszcze nie koniec – wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, dopilnowaliśmy, abyś mógł kupić ekogroszek w mieście Włoszczowa w różnych rodzajach. Dzięki temu w prosty sposób dostosujesz opał do własnych wymagań i rodzaju urządzenia grzewczego, z którego korzystasz w celu ogrzewania budynku. Zapraszamy do poznania szczegółów!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Włoszczowa

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako specjaliści od produkcji i dostawy materiałów opałowych skupiliśmy się na tym, aby sprzedawany przez nas ekogroszek we Włoszczowie i pobliskich miejscowościach spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jako producent upewniliśmy się, że opał poradzi sobie w kotłach różnych gabarytów i będzie w stanie zagwarantować optymalną temperaturę w każdej części budynku. Warto także podkreślić, że produkowany przez nas materiał generuje dużo ciepła w procesie spalania, ze względu na co jest opłacalnym wyborem zarówno do domów, jak i do innych obiektów.

Pracujemy na rynku materiałów opałowych od przeszło trzech dekad. Ze względu na naszą wieloletnią działalność masz pewność, że nabyty w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany odznacza się wysoką jakością, a elementy specyfikacji przedstawione na opakowaniu są zgodne z realnymi cechami produktu. Zadbaliśmy również o to, aby zamówienie materiału nie powodowało znaczącego zmniejszenia osobistego bądź firmowego portfela. W związku z tym cena dostępnego w naszym sklepie ekogroszku jest szczególnie atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek we Włoszczowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Doskonałe parametry jakościowe to aspekt, którego możesz być pewien, kupując nasz ekogroszek workowany w mieście Włoszczowa. Szczególnie istotna jest niewielka zawartość pozostałości powstających w efekcie spalania. Co więcej, opał charakteryzuje się wysoką ilością wytwarzanej energii oraz efektywnością, które bezpośrednio przekładają się na generację sporej ilości ciepła i niższe koszty ogrzewania budynku. Bez obaw możesz używać opału zarówno w kotłach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym jeszcze nie koniec! Węgiel ekogroszek dostępny w mieście Włoszczowa jest sprzedawany w wytrzymałychopakowaniach zawierających 25 kg materiału, w których znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeśli szukasz opłacalnego i wydajnego paliwa do ogrzewania swojego budynku, to dostępny u nas ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Włoszczowa)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – zamawiając najnowocześniejsze materiały z naszej oferty, możesz zyskać opał, który jest zgodny ze wszystkimi normami jakości, otrzymał cenione certyfikaty, a dodatkowo został wzbogacony o etykietę, na której możesz przeanalizować jego parametry i skład,

  • wygoda przechowywania – każdy wariant ekogroszku jest dostarczany w trwałych polipropylenowych workach, które umożliwiają czyste i łatwe przechowywanie w kotłowni lub przy budynku,

  • prosty sposób dawkowania – w worku konkretnego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką ilość opału, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • szybki i korzystny transport – staramy się, aby transport zamówionego opału nie powodował żadnych problemów, a jego przenoszenie do i z pojazdu odbywało się łatwo, wygodnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) we Włoszczowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Włoszczowa

Starając się spełnić wymagania naszych klientów, w SAM-BUD-ROL przygotowaliśmy różnorodną ofertę ekogroszku workowanego, który możesz zamówić nie tylko w mieście Włoszczowa, ale również w pozostałych miejscowościach w całym kraju. Jako renomowany wytwórca, który od dekad zdobywa zaufanie wśród klientów, możemy zagwarantować Ci świetną klasę proponowanego materiału, jego znakomite cechy techniczne oraz przystępne koszty – cena ekogroszku z naszej oferty jest naprawdę niska.

Sprzedawany przez nas ekogroszek to perfekcyjna pozycja dla wszystkich osób, które pragną oszczędzić w kwestii ogrzewania, przy tym nie tracąc jakości. Paliwo jest wyjątkowo wydajne oraz opłacalne, a wskutek jego spalania nie powstaje nadmierna ilość toksycznych związków chemicznych czy przeszkadzającego dymu. Dodatkowo nie musisz obawiać się o popiół, który mógłby zanieczyścić lub niszczyć Twoje urządzenie grzewcze. Tym samym oszczędzasz nie tylko podczas zakupu ekogroszku we Włoszczowie, lecz również przez redukcję potrzebnych napraw urządzenia.

Dodatkowo ekogroszek z naszego sklepu zdobył różnego rodzaju odznaczenia i jest zgodny ze wszystkimi obowiązującymi wytycznymi. Nowoczesne paliwo węglowe sprawdzi się do ocieplenia domu o dowolnej wielkości i może być stosowane w niemal wszystkich piecach sprzedawanych w tym momencie na rynku. Jeśli poszukujesz efektywnego i ekonomicznego opału, to zapraszamy do zamówienia oferowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku we Włoszczowie i okolicach!

Ekogroszek Włoszczowa - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek