Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Opatów

Interesuje Cię ekogroszek workowany w mieście Opatów? Zatem zachęcamy do poznania szczegółów naszego obecnego asortymentu! W SAM-BUD-ROL przygotowaliśmy dla naszych klientów wiele rodzajów innowacyjnego, wyróżniającego się najwyższą jakością materiału opałowego. Dostępne produkty wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi, które idą w parze z atrakcyjnymi kosztami zakupu. Co więcej, chcąc spełnić Twoje oczekiwania, dopilnowaliśmy, byś mógł zamówić ekogroszek w Opatowie w różnych wersjach. Z tego względu z łatwością dostosujesz materiał do swoich potrzeb i typu kotła, którego używasz do ogrzewania budynku. Zachęcamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Opatów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W SAM-BUD-ROL zadbaliśmy o to, aby oferowany ekogroszek w Opatowie i okolicach sprostał oczekiwaniom nawet szczególnie wymagających klientów. Jako jego producent dokładnie sprawdziliśmy, czy materiał sprawdzi się w piecach różnych gabarytów i będzie w stanie zagwarantować optymalną temperaturę w każdej części budynku. Ponadto produkowany przez naszą firmę opał oferuje sporo ciepła w trakcie spalania, przez co jest ekonomicznym wyborem i do budynków mieszkalnych, i placówek firm oraz innych budynków.

Jesteśmy obecni na rynku materiałów opałowych od ponad trzech dekad. Dzięki temu masz gwarancję, że zamówiony u nas węgiel ekogroszek będzie wysokiej jakości, a jego parametry podane na opakowaniu zgadzają się z rzeczywistymi właściwościami materiału. Staramy się też, aby zamówienie paliwa nie było powodem znaczącego zmniejszenia domowego czy firmowego budżetu. W związku z tym cena naszego ekogroszku jest szczególnie korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Opatowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Znakomite parametry to kwestia, której możesz być stuprocentowo pewny, zamawiając dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany w mieście Opatów. W szczególności kluczowa jest niewielka ilość pozostałości powstających jako skutek uboczny spalania. Ponadto materiał charakteryzuje się wysoką wartością opałową oraz efektywnością energetyczną, co bezpośrednio przekłada się na sprawne utrzymanie temperatury i obniżone koszty ogrzewania budynku. Bez obaw możesz używać opału zarówno w kotłach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym jeszcze nie koniec! Węgiel ekogroszek dostępny w Opatowie jest transportowany w trwałych, 25-kilogramowych opakowaniach, w których umieszczone są ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 milimetrów. Jeżeli szukasz opłacalnego i wydajnego paliwa do ogrzania swojego budynku, to nasz ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Opatów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – kupując najnowocześniejsze paliwo węglowe z naszego sklepu, wybierasz ekogroszek, który jest zgodny ze wszystkimi normami jakości, dysponuje istotnymi atestami, a ponadto został wyposażony w etykietę, dzięki której możesz poznać jego właściwości i składniki,

  • komfort przechowywania – każdy typ ekogroszku jest transportowany w wytrzymałych polipropylenowych workach, umożliwiających czyste i łatwe magazynowanie w kotłowni czy przy budynku,

  • łatwość dawkowania – w worku wybranego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką wagę opału, jaka może być umieszczona w zbiorniku opałowym,

  • sprawny i bezpieczny transport – zadbaliśmy o to, aby przewóz kupionego ekogroszku nie sprawiał żadnych kłopotów, a jego transportowanie z i do pojazdu było proste oraz komfortowe.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Opatowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Opatów

W celu dopasowania asortymentu do potrzeb naszych klientów, w naszym sklepie przyszykowaliśmy różnorodną ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w Opatowie, ale również w pozostałych miejscowościach w kraju. Jako renomowany wytwórca, który od długiego czasu cieszy się zaufaniem wśród klientów, możemy zaoferować Ci wysoką jakość sprzedawanego paliwa, jego doskonałe parametry techniczne oraz korzystne koszty – cena ekogroszku u nas jest naprawdę niska.

Sprzedawany przez SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to doskonała pozycja dla wszystkich klientów, którzy pragną oszczędzić w kwestii ogrzewania, przy tym nie tracąc efektywności. Tego typu źródło energii jest w szczególności efektywne energetycznie i niedrogie, a podczas jego spalania nie powstaje zbyt duża liczba niebezpiecznych związków chemicznych czy nieprzyjemnego dymu. Co więcej, nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zanieczyścić lub uszkodzić Twój kocioł. W efekcie możesz zaoszczędzić nie tylko podczas zakupu ekogroszku w Opatowie, ale również przez ograniczenie ewentualnych napraw sprzętu.

Co więcej, ekogroszek z naszego asortymentu zdobył różnorodne atesty i jest zgodny ze wszelkimi istotnymi normami. Innowacyjne paliwo węglowe nada się do utrzymania żądanej temperatury w domu o dowolnej wielkości i może być stosowane w praktycznie wszystkich piecach oferowanych obecnie na rynku. Jeżeli poszukujesz wydajnego i ekonomicznego materiału opałowego, to zachęcamy do użytkowania wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Opatowie i okolicach!

Ekogroszek Opatów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek