Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Starachowice

Interesuje Cię ekogroszek workowany w mieście Starachowice? W takim wypadku zapraszamy do poznania detali naszego obecnego asortymentu! W naszej firmie zapewniamy klientom wiele wariantów nowoczesnego, odznaczającego się doskonałą wydajnością materiału opałowego. Dostępne materiały wyróżniają się znakomitymi parametrami, które idą w parze z niskimi opłatami. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, dopilnowaliśmy, byś mógł kupić ekogroszek w Starachowicach w kilku rodzajach. Dzięki temu bez problemu dopasujesz paliwo do indywidualnych wymagań i typu pieca, którego używasz do ogrzewania budynku. Zachęcamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Starachowice

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W naszej firmie zadbaliśmy o to, aby dostępny ekogroszek w Starachowicach i okolicach sprostał oczekiwaniom nawet osób o najwyższych wymaganiach. Jako jego producent dokładnie przeanalizowaliśmy, czy materiał będzie odpowiednio działać w piecach różnej wielkości i zapewni optymalną temperaturę w każdym pomieszczeniu w budynku. Ponadto nasz opał oferuje dużo ciepła w trakcie spalania, ze względu na co jest opłacalnym wyborem zarówno do budynków mieszkalnych, jak i siedzib firm oraz innych budynków.

Jesteśmy obecni w sektorze paliw opałowych już od przeszło trzech dekad. Z tego względu nie musisz się obawiać o zakup – zamówiony u nas węgiel ekogroszek będzie wysokiej jakości, a elementy specyfikacji podane na opakowaniu zgadzają się z realnymi właściwościami opału. Staramy się też, aby kupno paliwa nie powodowało znaczącego zmniejszenia osobistego czy firmowego portfela. Dzięki temu cena naszego ekogroszku jest naprawdę korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Starachowicach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Idealne parametry to kwestia, której możesz być pewien, wybierając dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany w mieście Starachowice. Szczególnie istotna jest mała zawartość pozostałości, które powstają w trakcie spalania. Ponadto opał charakteryzuje się wysoką wartością opałową i efektywnością, co automatycznie przekłada się na sprawne utrzymanie temperatury i obniżone koszty ogrzewania budynku. Śmiało możesz wykorzystywać materiał zarówno w piecach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym jeszcze nie koniec! Ekogroszek dostępny w Starachowicach jest dostarczany w trwałychworkach zawierających 25 kg produktu, w których mieszczą się ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 milimetrów. Jeżeli szukasz ekonomicznego i efektywnego paliwa do ogrzewania dowolnego budynku, to dostępny w SAM-BUD-ROL ekogroszek będzie doskonałym wyborem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Starachowice)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – stawiając na nowoczesne paliwo z naszej oferty, wybierasz opał, który jest zgodny ze wszelkimi wytycznymi w kwestii jakości, dysponuje licznymi atestami, a dodatkowo jest wyposażony w naklejkę, dzięki której możesz przeanalizować jego właściwości oraz skład,

  • łatwość przechowywania – każdy rodzaj opału z tej kategorii jest dostarczany w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach, które umożliwiają czyste i łatwe składowanie w kotłowni bądź przy budynku,

  • łatwość dozowania – w opakowaniu konkretnego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką wagę opału, jaka może być umieszczona w zbiorniku,

  • sprawny i bezproblemowy transport – staramy się, aby przewóz zamówionego ekogroszku nie powodował żadnych problemów, a jego transportowanie z i do pojazdu było łatwe oraz sprawne.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Starachowicach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Starachowice

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w naszej firmie skonstruowaliśmy szeroką ofertę ekogroszku workowanego, który możesz kupić nie tylko w Starachowicach, ale również w pozostałych miejscowościach w kraju. Jako doświadczony producent, który od dekad zdobywa zaufanie w branży, możemy zagwarantować Ci świetną klasę proponowanego opału, jego świetne parametry techniczne i korzystne wysokości opłat – cena ekogroszku z naszej oferty jest wyjątkowo niska.

Sprzedawany przez naszą firmę ekogroszek opałowy to idealna pozycja dla wszystkich osób, które chcą ograniczyć wydatki na ogrzewanie, jednocześnie nie tracąc jakości. Paliwo jest w szczególności efektywne energetycznie oraz niedrogie, a wskutek jego spalania nie produkuje się zbyt wysoka liczba niebezpiecznych substancji i nieprzyjemnego dymu. Co więcej, nie musisz się martwić o popiół, który mógłby zanieczyścić lub niszczyć Twój kocioł. Tym samym możesz zaoszczędzić nie tylko na zakupie ekogroszku w mieście Starachowice, lecz też przez redukcję potrzebnych napraw urządzenia grzewczego.

Dodatkowo ekogroszek z naszego asortymentu ma liczne odznaczenia i jest zgodny ze wszelkimi obowiązującymi regulacjami. Innowacyjne źródło energii nada się do ogrzania domu o jakichkolwiek wymiarach oraz może być wykorzystywane w niemal wszystkich urządzeniach grzewczych oferowanych obecnie na rynku. Jeżeli chcesz skorzystać z efektywnego i ekonomicznego opału, to zachęcamy do użytkowania wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Starachowice i okolicach!

Ekogroszek Starachowice - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek